Bez ljubavi covek je nista!

Ipak sam ja za ovu soluciju da imam sve dakle kesh zdravlje i sigurica biznis a to da li ce neko da me voli bas me boli tuki za ljubav i ostale zablude sa kojima se tesi sirotinja.Zene su previse piglu kratkotrajne da bi ih uzimao za nesto ozbiljnije dakle cim mi dosadi pedaliram je i trpam novu mladju i sladju koji ce mi racku neka da se zakaci da moram da je izdrzavam sa mojim keshom i o mom trosku.
 
Ipak sam ja za ovu soluciju da imam sve dakle kesh zdravlje i sigurica biznis a to da li ce neko da me voli bas me boli tuki za ljubav i ostale zablude sa kojima se tesi sirotinja.Zene su previse piglu kratkotrajne da bi ih uzimao za nesto ozbiljnije dakle cim mi dosadi pedaliram je i trpam novu mladju i sladju koji ce mi racku neka da se zakaci da moram da je izdrzavam sa mojim keshom i o mom trosku.

E moj covece ne pise ti se dobro kada postanes stariji.
 
00NfK.jpg
 
Evo gledam neke stvari,cudno i da imas ne znam sta ,ali bez nekoga ko ce da te razume i voli sve je nista,jedno veliko 0.

Zasto je tesko naci nekoga da te voli?
vidis kod mene je obrnuto

ja nikad nisam imala problem naci nekoga ko ce me voliti, meni je uvjek bio problem da nadjem nekog koga cu ja voliti:(

i imam nekog ko me voli i prosto mi je zao sto mu ne mogu uzvratiti istom mjerom i na isti nacin
postujem to i tako i zivim nek je makar neko srecan al je jako tesko, vjerujem isto kao i ne biti voljen
 
vidis kod mene je obrnuto

ja nikad nisam imala problem naci nekoga ko ce me voliti, meni je uvjek bio problem da nadjem nekog koga cu ja voliti:(

i imam nekog ko me voli i prosto mi je zao sto mu ne mogu uzvratiti istom mjerom i na isti nacin
postujem to i tako i zivim nek je makar neko srecan al je jako tesko, vjerujem isto kao i ne biti voljen

pa razvedeš se,yebala ga ti...:)
 
Ipak sam ja za ovu soluciju da imam sve dakle kesh zdravlje i sigurica biznis a to da li ce neko da me voli bas me boli tuki za ljubav i ostale zablude sa kojima se tesi sirotinja.Zene su previse piglu kratkotrajne da bi ih uzimao za nesto ozbiljnije dakle cim mi dosadi pedaliram je i trpam novu mladju i sladju koji ce mi racku neka da se zakaci da moram da je izdrzavam sa mojim keshom i o mom trosku.
takoje.
ovo je samo jos jedna zenska manipulacija i feministicki marketing da bi ispirale slabim muskarcima mozak i ostvarile sebi interese....
ne primajte se.
 
Zena bez ljubavi nije covek.

A opet na balkanskim prostorima prvo merilo vrednosti svake zene je upravo seks i radjanje, nekima prvo nekima drugo...
Zato ne postoji drugi nacin "postajanja covekom" nego preko seksa i strasti.

Bez maske koju ljubav daje zenama da ublazi njihovu sebicnost i praznocu, zena nije interesantna ni kao seksualni objekat zrelom muskarcu, mozda tinejdzeru.
Problem zena savremenih je kako imati tu masku , tj kako voleti dok ih neko ne zavoli, tj kako prevazici taj medjuprostor, kanjon.
Dok su mlade pomaze ljubav prema roditeljima, jer nema odbojnosti prema muskarcima (zbog pogresnih izbora ili slicnih sebi izbora).

Zenske vrednosti stalno pominju ljubav, ali iskljucivo kao sredstvo primanja paznje i eventualno placanja prema drugima...
Medjutim, u sustini , za razliku od starijih vremena, ljubav igra tako malu ulogu u zenskim savremenim vrednostima, dok je materijalizam i igra moci dominantna.
 
vidis kod mene je obrnuto

ja nikad nisam imala problem naci nekoga ko ce me voliti, meni je uvjek bio problem da nadjem nekog koga cu ja voliti:(

i imam nekog ko me voli i prosto mi je zao sto mu ne mogu uzvratiti istom mjerom i na isti nacin
postujem to i tako i zivim nek je makar neko srecan al je jako tesko, vjerujem isto kao i ne biti voljen

ajd ne moze svako da voli ako si voljena dobro je sve dok ti se ne gadi
 
ajd ne moze svako da voli ako si voljena dobro je sve dok ti se ne gadi
pa ne gadi, taman posla jos i to

al sto sam starija sve vise mi je potrebno da imam sa nekim da se ispricam, na primjer, da me neko razumije... a sve manje mi je potrebna ljubav, bilo da ja volim ili mene neko da voli al nemam

ja i ovaj moj se razumijemo u pm :evil: ko nebo i zemlja smo i sve manje strpljenja imam za njega, sto sam starija sve sam zivcanija i vec polako pocinjem da se svadjam i ako ovako nastavi mislim da cu za godinu dvije imati rat u kuci :evil:

- - - - - - - - - -

nije mi jasno kako covjek moze biti ovako hladnokrvan, nit on sta brine, nit njega sta zanima
pa nema dana a da ga ne zamolim da mi posudi svoj mozak samo na pola sata da odmorim i ja malo:fdlan:
 

Back
Top