ZVANIČNO: Srbi narod najnesrećniji!
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: ZVANIČNO: Srbi narod najnesrećniji!

Moderator Vasilij Zajcev (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    164

Podrazumevano ZVANIČNO: Srbi narod najnesrećniji!

Ljudi u Srbiji su uz Bugare najmanje srećni u Evropi, pokazuju rezultati najnovijeg istraživanja Eurostata.

Od 32 zemlje Evrope u kojima je obavljeno istraživanje, Srbija je na drugom mestu otpozadi. Gora od nje je samo Bugarska, a malo su srećni Mađari, Grci i Hrvati. Najzadovoljniji žive u Švajcarskoj.

Ovi rezultati dobijeni su na osnovu pitanja koja su se ticala socijalno-demografskih faktora kao kriterijumi zadovoljstva. Ispitanici su se izjasnili da su im najznačajniji faktori zdravlje, finansijska situacija, zaposlenost, društveni odnosi, klima.

Najnezadovoljniji su dobijali ocenu od nula do dva, a potpuno zadovoljni deset.
    Ovakvi podaci ne čude psihijatra Slobodana Jovičića.

- Mlad čovek u Srbiji nema nikakvu perspektivu. On je u startu zakočen jer je nemoguće živeti u Srbiji sa platom od 39.000 dinara i imati porodicu. Čak i da zaradi 2.000 evra, jedino što može to je, figurativno rečeno, da kupi “kvalitetniju salamu” - kaže dr Jovičić.

Sociolog Ratko Božović podseća da su srećni oni ljudi koji su slobodni.

- Srećni su oni koji imaju kontrolu nad svojim životom, koji su sposobni da dostignu svoje želje. U Srbiji toga nema. Sreća i zadovoljstvo se ogledaju u ispunjenosti, blaženstvu, harmoniji. U Srbiji toga nema - kaže Božović.

Sta drugo ocekivati kad smo pod okupacijom?
    “Gentlemen, I am 25 years old and I have killed 309 fascist invaders by now. Don’t you think, gentlemen, that you have been hiding behind my back for too long?”
    -Ljudmila Pavličenko, Čikago, 1942.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    716

Podrazumevano Re: ZVANIČNO: Srbi narod najnesrećniji!

Kako nesrećni kad imaju Vučića? Je l' radi fabrika mikročipova? Radi. Je l' Mercedes stigao u Srbiju? Jeste. Da li su već rasprodati stanovi u Beogradu na vodi? Jesu.

I opet su nesrećni??

mikicbd nije na forumu
    Analitički političar!Srbi ne treba da budu bezlična masa!
    Iskusan mikicbd (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    295

Citat Original postavio Reg Pogledaj poruku
    Kako nesrećni kad imaju Vučića? Je l' radi fabrika mikročipova? Radi. Je l' Mercedes stigao u Srbiju? Jeste. Da li su već rasprodati stanovi u Beogradu na vodi? Jesu.

I opet su nesrećni??

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Несрећни смо јер ДС више није на власти, тад смо били најсрећнији у универзуму.

Domaćin
    Učlanjen
    08.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio mikicbd Pogledaj poruku
    Lepo receno....

Ističe se Kulkiver (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Пази ово КЛИМА утиче вероватно зато што смо на фјорду а запосленост је и даље највећи проблем с којом се сами не можемо изборити.
    Poslednji put ažurirao/la Kulkiver : 21.03.2015. u 20:56
    ЈЕЛ МИ ЈЕ ЕКТРА ПОТПИС?!
    ЈЕЛ МИ ЈЕ СУПЕР УМОТВОРИНА?! А А А?!

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    187

Могли би Срби мало и сами да пораде на својој срећи. Прво да поразмисле шта желе, шта су им приоритети, шта су предуслови за срећу.

mikicbd nije na forumu
    Analitički političar!Srbi ne treba da budu bezlična masa!
    Iskusan mikicbd (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    295

Citat Original postavio emaem Pogledaj poruku
    Могли би Срби мало и сами да пораде на својој срећи. Прво да поразмисле шта желе, шта су им приоритети, шта су предуслови за срећу.

Industrija... Puna zaposlenost... Uredjena država... Jaka vojska... Ponosna nacija...

Ističe se Kulkiver (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Industrija... Puna zaposlenost... Uredjena država... Jaka vojska... Ponosna nacija...
    Мораш да мислиш и на срећу других а њих би то онерасположило.
    ЈЕЛ МИ ЈЕ ЕКТРА ПОТПИС?!
    ЈЕЛ МИ ЈЕ СУПЕР УМОТВОРИНА?! А А А?!

Veoma poznat Лички гусар (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    242

Citat Original postavio Reg Pogledaj poruku

I opet su nesrećni??
    Каћете ви на влас' да средите то све и народ усрећите?
    "Свијетом иде, свуђе кавгу тражи,
    Ђе је кавге, да се онђе нађе ..."

Domaćin GasMaska (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Gde je kompletna rang lista tog istraživanja?

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    187

Али то не иде са петооктобарским променама, а још мање са снсовцима. То горе наведено је директно супростављено европском путу.
    Дакле - шта желите Срби?

Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    242

Али то не иде са петооктобарским променама, а још мање са снсовцима. То горе наведено је директно супростављено европском путу.
    Дакле - шта желите Срби?
    Хехех...
    Да све је почело од 5. октобра.

Јер знадемо да историја увијек почиње од нуле.

А ја радио у Србији за 10-15 марака цијели дан прије петог октобра.

Poznat Višnja V. (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    221

Citat Original postavio markojunk Pogledaj poruku
    Несрећни смо јер ДС више није на власти, тад смо били најсрећнији у универзуму.

Ovo je jedan od razloga moje velike sreće.
    " VJEČAN JE SAMO NAŠ SAN O VJEČNOSTI " - I. ANDRIĆ

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    474
    Reputaciona moć
    91

Tacna je konstatacija,da su Srbi najnesrecniji narod,bar u Evropi.Zasto je to tako.? Pa mislim da je najveci razlog,medjusobna netrpeljivost,neobrazovanost,
    Mi imamo ogroman broj ljudi,koji su zavrsili neke fakultete,ali su ostali skroz neobrazovani.I ono sto je najgore od najgoreg,NECIVILIZOVANI. Takav narod,
    nije u stanju da bira,da zahteva,da na rukovodeca mesta,dodju najstrucniji i naj pametniji.Mi se stalno spoticemo,vrtimo se u krug,kao ringispil,u decjem
    zabavnom parku.Evo samo jedan primer.re godinu dana,Studentski park,na istoimenom trgu,detaljno je obnovljen.Sve je preorano,stara stabla posecena,nova zasadjena.Sve staze ponovo napravljene.Zasadjeno novo drvece,postavljeno bezbroj novih klupa.Radovi su izvodjeni,nekoliko meseci.Kostalo je to uredjenje dosta,
    ali je vrlo dobro i temeljno uradjeno.Odjednom,ponovo nova koncepcija.Sve drvece se sece,sade se mladice,krs i pohor.Kazu odluceno je da se ispod parka,
    gradi podzemna garaza.Zbog toga se sece veliko drvece.Pa zar se za tu novu namenu,nije znalo prosle godine,kada je izvrsena temeljita rekonstrukcija parka.
    Eto to nas ubija.Jedan korak napred,dva nazad.Tako je u svemu,sve radimo ko izlapele babe.Kako kome dune,tako uradi.Sve me ovo u nasoj zemlji,potseca
    na onu decju pesmicu:"KOLARICU PANICU,PLETEMO SE SAMICU-SAMI SEBE UPLICEMO,SAMI SEBE RASPLICEMO,KOLARICU PANICU"!!!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    242

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku
    Tacna je konstatacija,da su Srbi najnesrecniji narod,bar u Evropi.Zasto je to tako.? Pa mislim da je najveci razlog,medjusobna netrpeljivost,neobrazovanost,
    Mi imamo ogroman broj ljudi,koji su zavrsili neke fakultete,ali su ostali skroz neobrazovani.I ono sto je najgore od najgoreg,NECIVILIZOVANI. Takav narod,
    nije u stanju da bira,da zahteva,da na rukovodeca mesta,dodju najstrucniji i naj pametniji.Mi se stalno spoticemo,vrtimo se u krug,kao ringispil,u decjem
    zabavnom parku.Evo samo jedan primer.re godinu dana,Studentski park,na istoimenom trgu,detaljno je obnovljen.Sve je preorano,stara stabla posecena,nova zasadjena.Sve staze ponovo napravljene.Zasadjeno novo drvece,postavljeno bezbroj novih klupa.Radovi su izvodjeni,nekoliko meseci.Kostalo je to uredjenje dosta,
    ali je vrlo dobro i temeljno uradjeno.Odjednom,ponovo nova koncepcija.Sve drvece se sece,sade se mladice,krs i pohor.Kazu odluceno je da se ispod parka,
    gradi podzemna garaza.Zbog toga se sece veliko drvece.Pa zar se za tu novu namenu,nije znalo prosle godine,kada je izvrsena temeljita rekonstrukcija parka.
    Eto to nas ubija.Jedan korak napred,dva nazad.Tako je u svemu,sve radimo ko izlapele babe.Kako kome dune,tako uradi.Sve me ovo u nasoj zemlji,potseca
    na onu decju pesmicu:"KOLARICU PANICU,PLETEMO SE SAMICU-SAMI SEBE UPLICEMO,SAMI SEBE RASPLICEMO,KOLARICU PANICU"!!!
    ....

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    187

Citat Original postavio Лички гусар Pogledaj poruku
    Хехех...
    Да све је почело од 5. октобра.

Јер знадемо да историја увијек почиње од нуле.

А ја радио у Србији за 10-15 марака цијели дан прије петог октобра.
    Хвала ти што си личним примером показао зашто се Срби сматрају најнесрећнијим народом.
    Непроцењиво.

Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    242

Хвала ти што си личним примером показао зашто се Срби сматрају најнесрећнијим народом.
    Непроцењиво.
    Прочитај нешто.
    Ништа од српски проблема није од ЈУЧЕ (тј. од 5. октобра ).

Срби већ стотину година живе у агонији. И нијесу имали прилику да се развијају као ЗДРАВО ДРУШТВО. Нема апсолутно никаквог континуитета у било чему. Е то је ово ДАНАС, сасвим природно.

А то са мојим личним примјером нема никакве везе. Никад нијесам држао власт, према томе нијесам имао ни утицаја на било какве одлуке. Да сам којим случајем имао, знало би се то итекако....
    Ја би вјешао за муда, да простиш, за сваку и најмању превару и лаж. Ту би почели а даље како заврши. Некоме би рогови били уврнути, а коме видило би се.

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    474
    Reputaciona moć
    91

ODUVEK SAM ZNAO,DA SAM BAKSUZ.KOJI GOD POSAO POCNEM,PROPADNE MI. EVO,KAKO SAM CUO ZA PRODAJU STANOVA,U BEOGRADU NA VODI
    JA ODLUCIM DA KUPIM JEDAN. I BAS TIH DANA,DOBIH NEKU TEMPERATURU.TRAJALO TO KOD MENE,DVA TRI DANA.CIM OZDRAVIH,ODJURIM TAKSIJEM,DA KUPIM JEDAN STANCIC OD 8O KV.M KAD,HOCES VRAGA.KAZU NEMA.KAKO NEMA PITAM:NEMA KAZU.CEKALI LJUDI DVE NOCI U REDU
    DA KUPE I......SVE PRODATO KO ALVA.STA SADA DA RADIM ? NISTA REKOSE,SVE JE PRODATO CEO BEOGRAD NA VODI.I ETO,OSTADOH BAKSUZ BEZ STANA.A TAMAN SAM MISLIO KAKO CU IZ STANA,MOCI DA SKOCIM PRAVO U SAVU NA KUPANJE.
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Ističe se
    Učlanjen
    01.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hahahha sto volem ova "istrazivanja" gde poistovecuju kolicinu novca sa srecom. DZABA VAM SVE!

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    393

Sreca... dabi covek zaista bio srecan mora da buse pismen. A posto smo mi nacija puna budala normalno da smo nesrecna nacija

Domaćin oralni terorista (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2012.
    Pol
    muški
    Kraljevina Srbozemska (Königreich Serbenland)
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku
    Ko...mi...ma čini ti se...
    Dno bez dna!

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Slične teme

1. Srbi narod najstariji...?
    Autor Kastor u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.05.2013., 02:33
  2. SRBI NAROD NAJSTARIJI
    Autor vuk80 u forumu Istorija
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 04.08.2011., 04:28
  3. Srbi narod najgladniji - posle Albanaca
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 39