Kineski lek protivu glavobolje

Betty

Elita
Poruka
21.481
Zna li neko nešto više nego što piše ureceptu u kutiji?

Lek zove se DOLOREXA i sastoji se od nekih sedam biljčica lat. naziva

Kod nas NIJE atestiran, neki kažu - samo zbog toga što te biljčice kod nas ne uspevaju.
Inače, kod mene se pokazao ODLIČAN - ima efekat (blagi) efedrina za nos kad si bolestan: progledaš, bwe! Skroz se razbistri u glavi - poboljšava cirkulaciju tj. otklanja glavobolju izazvanu nedostatkom kiseonika i sl.

Ima li neko ko zna više o ovom leku? Ja ga korisitm i vrlo sam raspoložena da nastavim (na svoju odgovornost, jer stoji upozorenje da nije optimizovan za Srbe), ipak su to biljke.
 
Cepaj slobodno, ja imam migrene i preporucili mi ga nasi doktori. Ja ga ne koristim jer mi Kafetin resava stvar kad mi krene napad pa nemam volje da eksperimentisem sa necim drugim, ali ako tebi 'radi' - onda ok. Samo nemoj da ga mesas sa drugim lekovima, i obrati paznju da li ima nekih interakcija s aodredjenim vrstama hrane.....
 
mi ga kao prodajemo hrpu.....popali se masa tako na neki lek (il nelek)....tako je onaj galdrox planuo nismo mogli da navashemo kolko su ga archili.....tipaaaa 30kom dnevno.....a nisam prodo nijedan ima 5meseci....mislim to ti je to....postane neshto hit....ko one CREATION trenerke 90tih
 
Sve zavisi sta ti je skuplje, da dobijes migrenski napad i izgubis stotine hiljada nervnih celija pri tom, ili da platis 600 dinara za lek koji ce to spreciti......Skupo? Slazem se. Lecenje kosta svuda u svetu sem kod nas - kod nas je lecenje besplatno (manje ili vise, u odnosu na svet) ali zato lekovi kostaju onolko kolka im je realna cena (bar oni koji nisu na 'pozitivnoj listi' o parcijalnom ili punom trosku drzave). Sta ces. Smanji stres, izbaci cigarete, kafu, cokoladu, vino, redovno spavaj, zdravo se hrani, odrzavaj pritisak u urednom opsegu, vezbaj. Ko ne moze ili nece - mora da plati. Ili - ne mora. Izbor je samo nas.
 

Back
Top