Šta ste pazarili danas?

...pa htela sam nesto toplo, suskavo, da moze i po kisnom vremenu da se nosi, da se ne nerviram ako pokisne malo....da bude nesto iznad kolena (ne podnosim kad mi smeta
pri hodu) ali cega god sam se uhvatila to mi je bilo katastrofa.....onda se naravno konacno setim da sve sto treba da uradim je da svoju jaknu koju imam odnesem na jedno dobro
ciscenje i da je nosim i ove godine...pa negde na prolece kad budu pojeftinile kupim neku koja mi se bas dopadne.....nista gore nego kupovati na brzinu...

...sto bi ja volela da nadjem neki seken hende gde ima te nove robe, ali to je ovde skoro neizvodljivo....

juce sam videla da su otvorili sekn hend u pozeskoj u preko puta kafe parka..iz auta sam videla da cini mi se prodaju imau na oba sprata, znaci veci izbor
kad ti bude usput, pogledaj sta imaju
 
juce sam videla da su otvorili sekn hend u pozeskoj u preko puta kafe parka..iz auta sam videla da cini mi se prodaju imau na oba sprata, znaci veci izbor
kad ti bude usput, pogledaj sta imaju

...svracala sam neki dan sa komsinicom, ona se penjala gore, ja sedela dole na ulazu i cekala...em me udavio miris te robe (ne znam cime je peru) em mi je bilo tesko da se penjem
gore...stepenice su mi i dalje prepreka prilicna....a i sve je kaze ona starudija...sstarih stvari imam i sama, generalno ne kupujem po tim radnjama sem kad bih nekog znala da bas prodaje
novu robu...
 
moja komsinica nakupovala tri jakne u sekn hendu ,ceka da dodje nova kolekcija,pa kupi firmirane jakne za 2000 din,skroz nove


sto se tice crnog petka,ovamo 20 %,onamo 30 %...ja sedela kod kuce pa ustedela 100%

- - - - - - - - - -

bogi ako te interesuje,zapratis tekstil king na fejsu,objave kad stize nova kolekcija,kad je sve za 400,kad za 250....

meni je najlon inspiracija,samo nemam vremena subotom,a ni mesta vise po ormanima

a gdje nalazite takve second handove?
usla sam iz znatizelje par puta jer kao svi nesto nadju...
osim mirisa budji i grozote od odjece tipa vucko jakna pozdrav iz sarajeva 84 i sadrzaja ormara necije pokojne tetke iznjemacke nisam nista nasla : (
 
ja volim da kupujem u second hand radnjama, to jazovempotraga za blagom - u moru grozomornih stvari nadjes nesto novo i kvalitetno za zaista smesne pare
ali treba vremena i strpljenja za tako nesto...
Smoki je talenat za pronalazenje blaga

Zaista nikada nista u tim radnjama nisam nasla. Ali obozavam buvljake. Za mene je to vrsta zabave, isceprkas svasta :)
 
jao izvini, al sto su grozne :lol:
je l to one imaju ortopedski deo i unutra i spolja?

platform-soled-gothic-boots-womens.jpg
CqBvQ3TVYAAudXR.jpg
 

Back
Top