Šta ste pazarili danas?

anglosaksonci bi samo rekli

lool


u jednoj reklami (mislim da je za dormeo) covek lepo kaze..kako nekome ko nije bio nikad na moru da objasnis kako je na moru dobro..
e i ovde je nesto slicno.

u svakom slucaju uzivaj dobro je i ovo kako sad radis.
 
Kad smo kod šerpi, lonci i poklopci...Cepter je nenadjebiv...mi imamo veliki komplet, svih šerpi, tiganja, sa dodacima, sa sve ovalima, činijama, cediljkama, zaebancijama..

I ko kaže da u cepteru ne može da se koristi ulje.. može da se koristi.. pravilo je da se samo piletina npr. soli i biše obrnuto, al svejdno, možete da kuvate na isti način kao i sa metalci zagorelci šerpama : o ) U Cepteru se brže sprema, neuništiv je, jela su ukusnija i nema potrebe za dodatnim šerpezama...

Taj ko kenya o Cepteru zaslužio je METALAC :rotf: Zzabavam se... al ne zaebavam za kvalitet Ceptera...
 
meni nista u tavi sa granitnim efektom ne zagoreva.

Pa može i u Ceprteru da uhvati...samo se stavi kap deterdženta bukvalno i prebriše.. ljude, manje ljude, više žene..je frka od ceptera jer nije jeftin, a frika im je održavanje.. kao, jao,. kako tju ja grdna, a to košta.. sve što se skupi na njemu se čisti običnim limoonom, e ybga sada što limoon nije jeftin...

Ako imate negde priliku kupite barem 1 šerpezu ceptera, bićete zadovoljni, faš promoter zepptera filip moonja..

- - - - - - - - - -

nisam rekao da ne moze, nego da ne treba ;)
ja godisnje potrosim maksimum 2 litre ulja, a za pecenje, mozda samo u klasicnom tiganju kad pravim palacinke ili przim jaja :)
u sustini zaista ne moras da ga koristis u cepteru, ali niko te ne sprecava da ga koristis..

tOčno!
 
a i bezbednije je.
..nece grom u koprive.

- - - - - - - - - -



pa pazi... tokom leta sam uzimao one vakum posude.
ti u svakom slucaju dobijas nalepnicu za kupovinu preko odredjene cifre..niko nije lud da dokupljuje dodatnu robu da bi dosao do te cifre, tako da ti dobijas nalepnice za ono sta bi u svakom slucaju kupila.
takodje. sobzirom da mnogi ne uzimaju te nalepnice (recimo ja ne uzimam jer me ti lonci ne zanimaju) ostaje visak nalepnica i prodavacice (narocito ako cesto tu kupujes pa te znaju) ti daju gomilu nalepnica, samo ih pitas :)

eno te iste vakum posude u hu za 2e redovna cena u supermarkeima, nikakvi kuponi :lol:

ti kuponi su vam prevara teska, satro jeftinije dobijes, sije mu ga djura

- - - - - - - - - -

Ја и иначе купујем у Максију а шерпица је баш лепа, има оне шаре и слова.

И скупљање купона није просјачење, у коме ти то дворцу живиш да ми је знати.

И да, купила сам лонац од четири и по литре. Сад. За купоне.

to su emajl serpe jel?
one bele sarene?

nista bez inoxa draga moja ...
 
Ја и иначе купујем у Максију а шерпица је баш лепа, има оне шаре и слова.

И скупљање купона није просјачење, у коме ти то дворцу живиш да ми је знати.

И да, купила сам лонац од четири и по литре. Сад. За купоне.

neka te lepo i dugo sluzi taj lonac

ne idem redovno u maksi i bila mi je nepoznata ta tehnika sa kuponima jer me nikada nije to inetresovalo , iz razloga sto ne verujem da neko nekome daje nesto za dz ili za 50%.Te serpe i lonce na kupone debelo se plate kroz kupovinu namirnica u maksiju,i ok je to sve,meni ne smeta ..samo tu su dobitnici maksi i metalac, pa tek onda kupac.
 
isplati se.
jeste skupo u startu ali posto vise neces imati potrebe da kupujes serpe videsces koliko ces usparati zbog buducih kupovina koje neces imati.
a na stranu sto u njemu mozes da spremas bez ulja i soli i daleko je zdravije.

ja imam cepter serpu mojih godina :lol: radi jos savrseno, poveca je pa je ne koristim stalno, to ono kad se kuva pasulj, kupus i ta malo obilnija jela...
imala sam za dinstanje to je bilo bogovski ali dzaba upropasti ga jedna debilusa
i imala sam jos jednu serpu to su isto upropastili drugi
rado bih kupila sve njihovo ...ali cvrc...

zepter je alfa i omega, ali preskup je za nas standard, retko ko moze da da odjednom 300e za jednu serpu, nemoj da se zezamo...

- - - - - - - - - -

ps
to bez ulja mozes i na teflonu, daleko je jeftinije, ja tako i radim...
ne moram da dam 300e za tiganj, mogu i u teflonu iz ikea-e :lol:
 
Kad smo kod šerpi, lonci i poklopci...Cepter je nenadjebiv...mi imamo veliki komplet, svih šerpi, tiganja, sa dodacima, sa sve ovalima, činijama, cediljkama, zaebancijama..

I ko kaže da u cepteru ne može da se koristi ulje.. može da se koristi.. pravilo je da se samo piletina npr. soli i biše obrnuto, al svejdno, možete da kuvate na isti način kao i sa metalci zagorelci šerpama : o ) U Cepteru se brže sprema, neuništiv je, jela su ukusnija i nema potrebe za dodatnim šerpezama...

Taj ko kenya o Cepteru zaslužio je METALAC :rotf: Zzabavam se... al ne zaebavam za kvalitet Ceptera...

Nemam komplet posudja od firme Cepter ali imam od jedne svajcarske firme( za znak imaju krunu) koja proizvodi isto takvo posudje kao Cepter
i savrseno je..prezadovoljna sam..i u njemu kuvam i sa uljem i bez i ne zagoreva i lepo se pere rucno i u masini..
i ono posudje kao sto Zlozi ima tavu je dobro...
 
ono zlozikino mi se cini da je keramicka obloga jel tako?
ja to hejtujem najstrasnije
serpa keramicka ili ovo ko zlozikino za dinstanje/fazon ko vok, jos i djene djene moze da prodje, koristila sam i ok je
ali tiganj keramicki, pisi prolao, jako brzo krene da lepi i da propada...
tu je teflon neprejebiv
 
nije keramicko. keramika se ni meni ne svidja.
to je kamena podloga..i mnogo je dobra...imam jedan tiganj sa kamenom podlogom...odlicno je..onaj keramicki mi je propao posle par pecenja (zaboravih sniclu u njemu i prc posle prvog zagorevanja sam mogao da ga bacim)
 
Nemam komplet posudja od firme Cepter ali imam od jedne svajcarske firme( za znak imaju krunu) koja proizvodi isto takvo posudje kao Cepter
i savrseno je..prezadovoljna sam..i u njemu kuvam i sa uljem i bez i ne zagoreva i lepo se pere rucno i u masini..
i ono posudje kao sto Zlozi ima tavu je dobro...

ta serpa s agranitnim efektom je odlicna. bila je na akciji u rodi pocetkom 2016 i ziva bih se pojela sto nisam kupila jos jednu.

- - - - - - - - - -

ono zlozikino mi se cini da je keramicka obloga jel tako?
ja to hejtujem najstrasnije
serpa keramicka ili ovo ko zlozikino za dinstanje/fazon ko vok, jos i djene djene moze da prodje, koristila sam i ok je
ali tiganj keramicki, pisi prolao, jako brzo krene da lepi i da propada...
tu je teflon neprejebiv

granitni efekat...nije keramika.

- - - - - - - - - -

nije keramicko. keramika se ni meni ne svidja.
to je kamena podloga..i mnogo je dobra...imam jedan tiganj sa kamenom podlogom...odlicno je..onaj keramicki mi je propao posle par pecenja (zaboravih sniclu u njemu i prc posle prvog zagorevanja sam mogao da ga bacim)

znaci jeste kamen.
 
a ja stvarno tu serpu najvise koristim i z akuvanje i z aprzenje.

i imam optica 2 serpe iz 2002 godine kupljene na kupoine u nekadasnjem c marketu....ili su cak isle na poklon, znam da je bilo nesto akcijsko. jednoj su otaple rucke, ali je dobra i dlaje, ova druga i dalje je odlicna.
 
u hbt pa ja ne znam za to, granit, kamen podlogu :eek:
nisam do sad na tome kuvala

ja sam vidjala to u radnjama ali sam mislila da je kramika samo ofarbana u crno

e svasta...zanimljivo

zlozika kolko to cudo kosta?

bilo je kada sma ja kupila 1000 dinara ili nesto preko, znam da je bila bas jeftina, ali to je bila akcijska cena 2016.

- - - - - - - - - -

inace nisma u prodavnici metalac videla te serpe. :eek: bile su u rodi.

- - - - - - - - - -

prepoznao sam po slici :)
odlicno je.ali nemoj da seces u njemu..mislim da i ta podloga biva urezana

jeste malo sma urezala. :zkez: ali i dalje funkcionise.
 

Back
Top