Šta ste pazarili danas?

dok docekas da krene da radja korisnu kolicinu postaces nesposoban za branje :lol:

meni na zivce idu ove nove vocke, dok se one smiluju da porastu ja se nadavah para na pijaci :roll:

Imam ja ispred kuće dve velike višnje koje znaju da daju godišnje 50-100 kg višanja .
Ovo ostalo voće prilično tunjavo . Već dve kajsije su mi se osušile ali sam uporan
i kupio sam i treću . Sada sam kupio i neku divlju trešnju . Ajd da vidim i to čudo .
 
Imam ja ispred kuće dve velike višnje koje znaju da daju godišnje 50-100 kg višanja .
Ovo ostalo voće prilično tunjavo . Već dve kajsije su mi se osušile ali sam uporan
i kupio sam i treću . Sada sam kupio i neku divlju trešnju . Ajd da vidim i to čudo .

ne vredi ova nova djubrad sto prave da traju 5 god i to uz debelo prskanje i dopingovanje
treba naci one stare sorte, pa njih zasaditi
i nama pocrkalo par tih novih, i opet kupi svekr i kao zasadi al neke prezive neke crknu
a stare vocke sto su ovde gooodinama su vec na izdisaju, bas su matore, bile na placu pre njih, zato su i krenuli u obnovu, al neuspesnu
a i brata smara cekanje da odrastru i da radjaju normalno, mi cemo brze da omatorimo :lol:
 

Back
Top