Pitanje za ORL

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Prosle nedelje sam se zbog izuzetno jakih bolova u srednjem uhu nasla u bolnici...Dijagnoza je bila Otitis media i Mastoiditis dextra...Znam da je to zapaljenje uha i mastoida i potpisala sam odmah pristanak na operativni zahvat da se spasim muka...Antibiotska terapija je posle operacije nastavljena CT pokazuje da je bila upala o kojoj je rec i ja sam danas izasla iz bolnice s tim da nastavim sa terapijom kod kuce...Bolovi su nestali ili bar ublazeni lekovima ali ostaje mi briga sto na to uho sada ne cujem nista osim sumova koji su povremeno takvi da cujem otkucaje sopstvenog srca..tj pulsiranje...Posto je operacija obavljena ovde u Austriji a zbog mog jos nedovoljno dobrog razumevanja Nemackog jezika nisam bila u situaciji da razumem misljenje lekara da li ce se stanje popraviti ili cu mozda ostati da na to uvo ne cujem...naravno da mi je to porazavajuce ako je tako pa vas molim ako ste strucnjak da mi date misljenje...Napominjem da sam oduvek vukla zapaljenje sinusa da sam imala male probleme sa uhom kadgod bi se jace prehladila i da sam posle uzimanja lekova cula da kazem normalno...Pregled koji´sam imala kao neki test koliko cujem je porazavajuci i za mene naravno velika briga...Hvala unapred...
 

Back
Top