НАТО може да шпарта Србијом!!!

Велебит

Domaćin
Poruka
3.008
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...tml:539368-Vojska-NATO-moze-da-sparta-Srbijom

Ево шта су радили гашић и дачић ових дана.

Потписан је најсрамнији споразум у српској историји. Овим Србија и де јуре, постаје НАТО колонија.

По споразуму Нато војници имају слободан приступ војној инфраструктури Србије, слободно се крећу и уживају посебан имунитет од нашег правосуђа. То фактички значи да су изнад закона Републике Србије. Даље, препуштена им је и војна база ЈУГ код Бујановца.
Такође, подразумевају се и заједнички наступи у јавној дипломатији.

Ово је у суштини и формално чланство само што су га на превару назвали орвелијанским именом Индивидуални акциони план.

Дакле, то је то народе. Србија и дефинитивно више не постоји. Кусаћемо сопствени измет.


Дакле, без икаквог референдума, у тајности, у ноћи у магли учињен је срамни чин који Србију бава на колена, који вређа све хероје који су се супростављали нато злочинцима од Крајине до Космета, као и сбе оне који су оболели од дејства осиромашеног уранијума као и оне који ће тек оболети.

довиђења и лаку ноћ.:gace:
 
Nije to ni glavni problem,glavni problem je sto mi ne znamo sta se desava,ovo sto vidimo je katastrofa,a zamislite ko zna sta je jos u celoj prici,bolje da ne mislim.

Мене су победили. Ништа више нема смисла. Ово је агонија, онај најгори вид. Ово је нешто најсрамније што сам видео у свом животу.
 
Мене су победили. Ништа више нема смисла. Ово је агонија, онај најгори вид. Ово је нешто најсрамније што сам видео у свом животу.

Mene nisu,jer je ova vlast prolazna a Srbija je vecna.

A drugo,od ovoga je gore stvaranje Jugoslavije,to nista nije ni ne moze nadmasiti.
 
Poslednja izmena:
ako neko misli da ce veliki cilj da ce srbi stradati manje no u drugim ratovima ostvariti paktom sa satanistima koji patoloski mrze sve sto ima konotaciju pravoslavlja.... tesko... samo moze da gore i vece mrcvarenje.

videli smo koliko je narod bio homogen dok su nas bombardovali....a vidimo sta su ova i prosla vlast napravile od naroda.... svest se ne moze menjati na globalnom nivou, moze samo sa labilnima i zato takve i jaki biraju za izvrsioce svojih ciljeva....
 
Poslednja izmena:
"SOFA Sporazum" koji je dok je bio u koaliciji sa DS - om , sastavio i prvi potpisao tadasnji Ministar spoljnih poslova Vuk Draskovic , a onda ga nakon izglasavanja u Skupstini , potpisao Boris Tadic , je vecinu tih zahteva koji su njegov sastavni deo i omogucio mnogo toga NATO vojnicima dok "Idu zemljom Srbijom" ...!!!

Da im ne fali još jedno S pored DS. Koliko se sećam te davne 2005 predsednik vlade je bio V. Koštunica a koalicija DSS,G17,NS,SPO i uz podršku SPS-a.

P.S. Sofa 2005-e je bio potpisan sa SAD,sada se on proširuje i na sve ostale članice.
 

Back
Top