Da vas cujem...naravno,ko ima hrabrosti da prizna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ubedljivo me gadzarica najvise iritira!

Ali hanibalka je prati u stopu, a i ti ljubavi konkurises za rukija sezone, tj. da mi postanes nesimpaticna za najkrace vreme...

Bio je jedan lik na "automobilizam" koga sam stavio na "ignore" posle samo 2 dana i 10ak postova... Hahah rekorder. E onda mozete da zamislite kakav je kreten bio!
 
Aleksej_BASO:
Ubedljivo me gadzarica najvise iritira!

Ali hanibalka je prati u stopu, a i ti ljubavi konkurises za rukija sezone, tj. da mi postanes nesimpaticna za najkrace vreme...

Bio je jedan lik na "automobilizam" koga sam stavio na "ignore" posle samo 2 dana i 10ak postova... Hahah rekorder. E onda mozete da zamislite kakav je kreten bio!
Drago mi je da si me zapazio i ubacio na trece mesto u top listi.
Divan si!U ta ta i odma medju top 3 (nije lose).Iskrenost je vrlina!Kompliment Aleksej!
 
Nemas ti si zensko i nemas prava na misljenje, nego samo da izvrsavas nareedjenja!

Jel to jasno?

Zene ne misle, nego rade.

I zene nemaju nikakva prava, pardon zenskinje!

Ja sam odve dezuran zato da bih pokazao vama zenskinjama sta i kao, da ne lutate kroz zivot! :) To je za vase dobro.

Ajde, nemoj sada da se primis salio sam ze za ovo! :)

(Mislim to da sam dezuran... Ima i "dezurnijih") :) ;)
 
Aleksej_BASO:
Nemas ti si zensko i nemas prava na misljenje, nego samo da izvrsavas nareedjenja!

Jel to jasno?

Zene ne misle, nego rade.

I zene nemaju nikakva prava, pardon zenskinje!

Ja sam odve dezuran zato da bih pokazao vama zenskinjama sta i kao, da ne lutate kroz zivot! :) To je za vase dobro.

Ajde, nemoj sada da se primis salio sam ze za ovo! :)

(Mislim to da sam dezuran... Ima i "dezurnijih") :) ;)
Uspeo si da me nasmejes.Sve ti se oprasta;-)
 
Likovi keje bas ne podnosim...i koji su mi uglavnom na ignore su: Raindog, LePaif i Antuntun. Mislim da nikad ne kazu nista pametno i samo nesto negativno pa cak i odvratno govore. Lik za psihijatrijske udzbenike mi je Kojot i njega ne gotivim uopste.

Onda ima tu par nickova koje onako ne gotivim, cisto zato sto su oni mene nesto vredjali...a nemam pojma zasto...tu su Dismisal, Klik, Jagodica i jos par...

E sad ima likova koji mi se ponekad svidjaju ponekad ne npr. Gazdarica, Peach Hanibal, Alexej.

A sad ko mi se svidja, pa tu bi naravno dosli samo zenski nikovi....i ima ih prilicno....da ne nabrajam....otprilike svi ostali...Naravno neki manje neki vise...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top