Jos jedan dokaz da moderno doba nosi mnoga zla i bolesti

ma ja bre

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Jos jedan dokaz da vecina stvari novog doba su lose po zdravlje:

Naucno dokazano 80% kancera debelog creva je prouzrokovano nepravilnim sedenjem na WC solji. Pravilno sedenje na solji, obrati paznju na stolicicu!! Jer stolicica stvara potreban ugao stomaka i butina!!

fhfgh.png


A preuzeto sa linka: LINKLINKLINKLINK
 
pa moraju da nadju razloge za epidemiju kancera i svakakvih bolestina a da nije gmo ili nesto sto im donosi profit...u naninoj zgradi 8 spratova na svakom bar 1 umrlo od raka na nekim spratovima skoro svi...danas mi prica za komsiju sa 1. i on...a zena mu umrla isto od raka zimus + komsinica sa 8. operisana od raka pluca nikad nije pusila

Genetika je izmišljena. Moroni kao što si ti su morali da izmisle nešto tako kako bi opravdali svoju zaostalost.
 
pa moraju da nadju razloge za epidemiju kancera i svakakvih bolestina a da nije gmo ili nesto sto im donosi profit...u naninoj zgradi 8 spratova na svakom bar 1 umrlo od raka na nekim spratovima skoro svi...danas mi prica za komsiju sa 1. i on...a zena mu umrla isto od raka zimus + komsinica sa 8. operisana od raka pluca nikad nije pusila

Znas kako, to stoji sto si napisala, ipak i ja mislim da je veci problem za rak debelog creva suvomesnato nego wc solja, mozda su preterali ali ipak je cucanj prirodan polozaj a ne sedenje prilikom tih fizioloskih potreba.
 
Zna li neko da mi objasni zašto nam u lekove stavljaju titanijum-dioksid KARCINOGEN sa B liste karcinogenih materija.
U Americi je zabranjen.
Jesmo li to mi Srbi imuni na kancer, ili smatramo sebe pametnijim od Amera (ma šta oni znaju šta je karcinogena materija)?

Dodaje se i u hranu (E171), ima ga u kozmetickim preparatima, zvakama, lekovima.... meni ne smeta sto ga drugi konzumiraju, svako je krojac svoje sudbine i ima pravo na izbor.
 
Zna se da su sintetičke boje grupa aditiva sa jako opasnim posledicama po ljudsko zdravlje. Razvijeni svet ih je već izbacio iz upotrebe, ili ih izbacuje, i supstituiše prirodnim bojama.

Nama su na primer u Prostamol ubacili čak 3 SINTETIČKE BOJE ( E - 124, E - 171 i E - 172).

E - 171 Kancerogen sa B liste - POTENCIJALNI IZAZIVAČ RAKA
E - 172 Toksičan i zabranjen u Nemačkoj na pr. "Toxic at 'high doses', banned in Germany."
E - 124 Zabranjen u Americi i Norveškoj a evo i zašto:
Ponceau Red - Side Effects
Ponceau red is a synthetic red azo dye prepared from coal tar. Synthetic and artificial food products are notorious for causing allergic reactions and intolerances among a people consuming them, and ponceau e 124 is no different. The possible ill effects or the possible ponceau side effects can be listed as follows:
Ponceau red 4r may elicit reactive responses in people who have an existing allergy to aspirin.
Ponceau 4r is also infamous for aggravating an existing asthma problem.
Ponceau 4r is considered to be a carcinogenic substance in many countries.
Ponceau food color is also among the lot of food additives responsible for hyperactivity in young children and kids.

Postavlja se pitanje zašto su ubacili čak 3 po zdravlje opasne supstance u kapsulu leka za PROSTATU.
 
Evo šta o titanijum- dioksidu misle na

National Institute of Biology, Department for Genetic Toxicology and Cancer Biology, Ljubljana, Slovenia.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3423755/

Izgleda da nas Balkance još uvek tretiraju kao nižu rasu koju treba istrebiti na ovaj ili onaj način. Bombe, uranijum, opasni aditivi, nebezbedno meso iz uvoza, otpadne mesne prerađevine, i ko zna šta još jedemo i pijemo a da nismo toga ni svesni.
 

Back
Top