YO SOY MADRILISTA
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: YO SOY MADRILISTA

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano YO SOY MADRILISTA

Naziv teme sve govori,doduse na spanskom.Da li ima nekog ovde kojim slucajem da je Madrilista,odnosno da ima veliku simpatiju i sklonost prema svetom-kraljevskom-evropskom-Hristovom-gradu-metropoli u pravom smislu reci,gradu Madridu?Koji je kao sto je opste poznato i glavni grad Spanije,prelepe zemlje u Pirinejskom poluostrvu,odnosno jugo-zapadna Evropa.Zvanicno je Madrid 3 metropola u Evropi,posle Londona i Pariza,grad koji je poznat sirom Evrope i sveta po svom tradicionalnom-sofisticiranom smeku,kulturnim-zabavnim desavanjima,spanskoj veceri-tavernama i po nekim nezvanicnim indicijama,to je mesto- staciste najboljih devojaka na svetu u svakom pogledu.Madrid je po nekim nezvanicnim studijama jedan od poslednjih bastiona,ako ne i poslednji u Evropi,po svom evropskom-hriscanskom tradicionalizmu i antiglobalizmu,gde se logika vodi da treba ici srcem a ne INTERESOM,spontanoscu i zdravo-razumnom rezonovanju,na njihov perfidan nacin naravno.

Domaćin Vlad88 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: YO SOY MADRILISTA

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovom temom nisam mislio na fudbalski-navijacki rivalitet izmedju Reala i Barcelone,iako trenutno navjise simpatisem Atletico Madrid,vec sam vise mislio na neki nacin na life style,odnosno nacin zivota. VIVA LA MADRID-ESPANA PARA SIEMPRE. .

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1995

Zar nije "madridista"?

I zar nije to univerzalno ime za navijače Reala bez obzira odakle su? Mislim ne možeš biti madridista i navijati za Atletiko...ni u ludilu
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1014

Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Buduća legenda
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Rođak mi je jednom ugostio Španca kod nas, nije Madriđanin al' što ima lepe crte na licu pa još vragolan osmeh.
    Poslednji put ažurirao/la gost 129086 : 19.03.2015. u 22:21

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1995

Ayer la vi bailando por ahi
    con sus amigas en una calle de Madrid
    tan linda como en el dia que la conoci
    fueron los dias mas felices para mí....

Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fortes Pogledaj poruku
    Zar nije "madridista"?

I zar nije to univerzalno ime za navijače Reala bez obzira odakle su? Mislim ne možeš biti madridista i navijati za Atletiko...ni u ludilu
    Moze kako queres,Madridista-Madrilista.Mada evo sam bas sada proverio na Wikipediji,da naziv Madridista vise odgovara Realovim navijacima,nego Madrilista.Iskreo naziv Madrilista sam cuo jos pre 4,5 godina,od spanskih repera iz Madrida.Posle sam saznao sta taj izraz ustvari znaci a to je slediti,ili zargonski furati,ili simpatisati taj stil,fazon u zivotu koji je karakteristican prvenstveno striktno za grad Madrid a posle i za veci deo Spanije,pre svega srednjo-kontinetalne,odnosno pokrajine iliti regije Kastilja,koja je rodonacelnik danasnje Spanije.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio fortes Pogledaj poruku
    Ayer la vi bailando por ahi
    con sus amigas en una calle de Madrid
    tan linda como en el dia que la conoci
    fueron los dias mas felices para mí....

O tome ti pricasm,MADRID CIUDAD DE CHICAS.Kakve su chicas de Madrid,mmmmmm,mogu samo da sanjam,haha. . Kako bi mi bilo lepo u kraljevskom gradu,sa muy bonitas-calientes senoritama de Madrid,secerleme.

- - - - - - - - - -

MADRID MADRUGADA. .
    Poslednji put ažurirao/la AceMakedonski : 19.03.2015. u 23:28

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koliko vidim po zainteresovanosti na ovu temu i njene aktivnosti,izgleda da ljudi na ovom forumu uglavnom nisu MADRILISTI.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •