Problem sa kompjuterom. Treba mi hitno pomoc.

Any Ilick

Početnik
Poruka
2
Pozdrav ljudi.

Potrebna mi je pomoc oko kompa. Vec nekoliko dana, kad god ukljucim komp cuje se neki zvuk u pozadini, tacnije kao da je otvorena neka reklama ili slicno.
E sad, svi browser-i su zatvoreni i svi programi su zatvoreni, ali se i dalje cuje. U opste ne mogu da slusam muziku, ili da gledam film, jer se se cuje. Traje nekoliko sekundi pa prestane, pa opet tako u nedogled.

Probala sam da izbrisem sve sto sam skidala poslednjih dana, ali nije uspelo, i dalje je isto. Pokusala sam sa recovery sistem, i to nije uspelo.
Zamolila bih vas za pomoc, jer stvarno ne znam sta da radim vise. Trazila sam svuda po internetu i nista nisam nasla sto bi moglo da mi pomogne.

Hvala u napred.
 
probaj da izlistas sve procese u task manager koji pokreces kad pritisnes
CTRL+SHIFT+ESC

uradi screenshot sa tipkom PrintSCRn i objavi nam ovde, da vidimo sve tvoje procese. mozes upload sliku na postimage.org pa nam daj link ovde.

ako hoces da nam prikazes sve startup programe,
Open the Start menu and type msconfig into the Search box.
dobices novi prozor: Click the Startup tab. You'll see a list of programs that start when your computer starts.
To stop a program from automatically launching when you boot the PC, uncheck the box next to its entry.
click OK. If you made any changes, you'll be prompted to restart the computer.

When you restart the computer, MSConfig will alert you to the changes. In the window that pops up, check the box next to Don't show this message.

to ti je to. dakle, treba da znas koji program da odcekiras ili nama objavi screenshot pa cemo da ti kazemo. dakle screenshot kada pritisnes na StartUp Tab.
 

Back
Top