misterka foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
pošto nešto negodujete što se ne kačimo a kad se okačimo dosećate se koječega, evo ajde da vidimo kako ćete vi da se kačite i kol'ko ćete vi da se kačite, a ja garantujem da se nećete nijedna okačite, jer ste malo pametnije od napaljenih mužjaka foruma...
al eto da vidim baš, da se uverim...
poželjno je do pojasa gole
ako je bilo može lock i ban za smarača tojes mene
 
pošto nešto negodujete što se ne kačimo a kad se okačimo dosećate se koječega, evo ajde da vidimo kako ćete vi da se kačite i kol'ko ćete vi da se kačite, a ja garantujem da se nećete nijedna okačite, jer ste malo pametnije od napaljenih mužjaka foruma...
al eto da vidim baš, da se uverim...
poželjno je do pojasa gole
ako je bilo može lock i ban za smarača tojes mene

Odozdo ili od odzgo do pojasa?:zcepanje:
 
pošto nešto negodujete što se ne kačimo a kad se okačimo dosećate se koječega, evo ajde da vidimo kako ćete vi da se kačite i kol'ko ćete vi da se kačite, a ja garantujem da se nećete nijedna okačite, jer ste malo pametnije od napaljenih mužjaka foruma...
al eto da vidim baš, da se uverim...
poželjno je do pojasa gole
ako je bilo može lock i ban za smarača tojes mene

Nemam petlju :(
 
ja se kladim kad bi para stavila jednu sliku mi bi pali na dupe
a ovamo ko fol trazi link za fotoshop

pa i dee je do juce viko da ne zna sta je fotoshop, a njegocu je danas iskartbao :roll:
 

Pa ti si u ozbiljnijim godinama, samo se ne vladaš tako
 

Prilozi

  • 21327755ce.jpg
    21327755ce.jpg
    37,2 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Pa jesam :)

A kako bi se to ja trebala ponašati ?

to ko meni jedan poznanik kad smo pričali za muziku i on pita šta slušaš ja mu kaem, a on će meni....nisi li ti malo mator za tu muziku...jasam ga pito a jel to ima propisano s kolko godina šta mora slušaš

- - - - - - - - - -

trebao si da citiras videla bi se jos uvek :roll:

trebo sam da sam tebe pito, al nisam jer sam pretpostavio da će da obriše a nisam tolko đubre
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top