Zene, internet i vasa iskustva?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Citam tako komentare drugih zena i njihova iskustva sa muskom populacijom na internetu, i obicno kada se utvrdi da je doticna zensko na internetu stignu zahtevi za prijateljstvo, privatne poruke, neko muvanje ovo-ono.
I reakcija zena je "aman ljudi manite me, hocu da se opustim i da diskutujem samo, bez nekog muvanja, poruka i sl."

I po komentarima zakljucujem da vecina zena ima taj stav "dosla sam da se dopisujem, odmorim, a smaraju me pacenici".

Kao zene, jeste li vi imale neka slicna iskustva, da je krenula komunikacija, pa da ne kazem i smaranje, od velikog broja muskaraca? Da li ste nekada niste htele da obelodanite da ste zensko negde na netu jer se plasite da bi bile zatrpane porukama "Cao, kako si?" i sl.?
Zasto se neki muskarci tako ponasaju (po komentarima zena meni deluje da je to vecina), jesu li oni pacenici koji su u fazonu "daj sta das, samo da je zensko" ili eto, obicni mozda usamljeni ljudi, koji vide zanimljivu zenu i koji eto hoce da porazgovaraju, ili da probaju da smuvaju?

Kako onda jedan gospodin treba da se ponasa prema dami na internetu? Dama mu deluje zanimljivo, sto zbog nacina na pisanja na forumu, sto zbog korisnickog imena, cega vec, da li je doticni ako pokusa bilo kakvu komunikaciju sa damom automatski okarakterisan kao pacenik? Da li su uopste dame (ne vi licno) raspolozene za komunikaciju, druzenje, zezanje ili eto mozda cak i nesto vise ili su iskljucivo tu da se opuste, odmore i muskarci ne treba da ih privatno kontakriraju?
 
Citam tako komentare drugih zena i njihova iskustva sa muskom populacijom na internetu, i obicno kada se utvrdi da je doticna zensko na internetu stignu zahtevi za prijateljstvo, privatne poruke, neko muvanje ovo-ono.
I reakcija zena je "aman ljudi manite me, hocu da se opustim i da diskutujem samo, bez nekog muvanja, poruka i sl."

I po komentarima zakljucujem da vecina zena ima taj stav "dosla sam da se dopisujem, odmorim, a smaraju me pacenici".

Kao zene, jeste li vi imale neka slicna iskustva, da je krenula komunikacija, pa da ne kazem i smaranje, od velikog broja muskaraca? Da li ste nekada niste htele da obelodanite da ste zensko negde na netu jer se plasite da bi bile zatrpane porukama "Cao, kako si?" i sl.?
Zasto se neki muskarci tako ponasaju (po komentarima zena meni deluje da je to vecina), jesu li oni pacenici koji su u fazonu "daj sta das, samo da je zensko" ili eto, obicni mozda usamljeni ljudi, koji vide zanimljivu zenu i koji eto hoce da porazgovaraju, ili da probaju da smuvaju?

Kako onda jedan gospodin treba da se ponasa prema dami na internetu? Dama mu deluje zanimljivo, sto zbog nacina na pisanja na forumu, sto zbog korisnickog imena, cega vec, da li je doticni ako pokusa bilo kakvu komunikaciju sa damom automatski okarakterisan kao pacenik? Da li su uopste dame (ne vi licno) raspolozene za komunikaciju, druzenje, zezanje ili eto mozda cak i nesto vise ili su iskljucivo tu da se opuste, odmore i muskarci ne treba da ih privatno kontakriraju?

ne vidim razliku izmedju toga i npr izlaska u grad uvece
da li si za ovo ili ono, na tebi je da kazes kada neko pokusa ovo ili ono
ako nisi nizasta drugo, sem za trabunjanje po netu, onda lepo zatvoris profil za mogucnost licnog kontakta i ende-nema problema
te sto se kao zale da ih smaraju, a sve su one zaboga lepo objasnile, ali eto i dalje ih opseda horda obozavalaca, te su mi bas smesne
ma, nije nego
 
ne vidim razliku izmedju toga i npr izlaska u grad uvece
da li si za ovo ili ono, na tebi je da kazes kada neko pokusa ovo ili ono
ako nisi nizasta drugo, sem za trabunjanje po netu, onda lepo zatvoris profil za mogucnost licnog kontakta i ende-nema problema
te sto se kao zale da ih smaraju, a sve su one zaboga lepo objasnile, ali eto i dalje ih opseda horda obozavalaca, te su mi bas smesne
ma, nije nego
da...pp i dalje otključan
 
pa, da :roll:
ako ti je pp otvoren, znaci otvotrena si za pp
ako ti neko posalje pp, a tebi se ne dopadne, ili ces ignorisati, ili reci da nisi za tu vrstu akcije-reakcije
mislim da su izuzetno retki slucajevi manjakalnog gonjenja doticnih gospodicni od strane strastvenih internet progonotelja
ljubavnika misliš
meni je muka toga...ono kao ju vidi manijaka, a sve mu dođe na isto...misim ta druga polovina koja je tu iz tog razloga
zato mi žao nekih muškaraca ovde
 
Citam tako komentare drugih zena i njihova iskustva sa muskom populacijom na internetu, i obicno kada se utvrdi da je doticna zensko na internetu stignu zahtevi za prijateljstvo, privatne poruke, neko muvanje ovo-ono.
I reakcija zena je "aman ljudi manite me, hocu da se opustim i da diskutujem samo, bez nekog muvanja, poruka i sl."

I po komentarima zakljucujem da vecina zena ima taj stav "dosla sam da se dopisujem, odmorim, a smaraju me pacenici".



pa sad šta znam, kapiram da i žene i muškarci neće propustiti dobru priliku pa makar se ona desila i prilikom lupam bežanja od policije (ne znam što sam ovo reko) a kamoli tokom neke rasprave čajanke ili piknika, te da će takođe gledati da se ratosiljaju loše prilike pa makar se ona desila tokom namernog lova. naravno da će loša prilika uvek da ih smara a dobra skoro nikad, svašta
 
Da se razumemo, ne mislim ja na neko proganjanje, vec zatpavanje zahtevima za prijateljstvo i privatnim porukama.
Ne mora ni da se odgovori, mogu sva prijateljstva da se odbiju, ali poenta je, zensko sam na internetu, odmah me njih 10 dodalo i salju mi poruke.
Danas 10, sutra 2-3, prekosutra 3-4-5 i tako u krug.

Mislim od drugih muskaraca, novih, ne da neki smaraju svakog dana.
 
Poslednja izmena:
Da se razumemo, ne mislim ja na neko proganjanje, vec zatpavanje zahtevima za prijateljstvo i privatnim porukama.
Ne mora ni da se odgovori, mogu sva prijateljstva da se odbiju, ali poenta je, zensko sam na internetu, odmah me njih 10 dodalo i salju mi poruke.
Danas 10, sutra 2-3, prekosutra 3-4-5 i tako u krug.

Mislim od drugih muskaraca, novih, ne da neki smaraju svakog dana.
ta sto kaze da je dosla na net (krstu nam dragu na primer) i ODMAH su je zatrpali sa 10 zahteva za prijateljstvo i ppova, ta je i dosla iskljucivo sa namerom da to i dobije
znaci-postavila odgovarajuci avatar i atitjud
nemoj da se lazemo bre

- - - - - - - - - -

mislim, sad kad bih s eprisetila svojih pp pocetaka, setila bih se da sam bila postavila neku temu o tom pocetnom kontaktu na krsti, kao ko kome salje prvi ppove itd
i odmah su stigla dva pp-a, s pozivom na picence
ja se obradovala kao kucence :lol:

to kad bih se prisetila, naravno, al posto sma sad kul persona bez mogucnosti pp-a, necu ovo ni da vam pricam :malav:
 
pa sad šta znam, kapiram da i žene i muškarci neće propustiti dobru priliku pa makar se ona desila i prilikom lupam bežanja od policije (ne znam što sam ovo reko) a kamoli tokom neke rasprave čajanke ili piknika, te da će takođe gledati da se ratosiljaju loše prilike pa makar se ona desila tokom namernog lova. naravno da će loša prilika uvek da ih smara a dobra skoro nikad, svašta

baš to
 
Citam tako komentare drugih zena i njihova iskustva sa muskom populacijom na internetu, i obicno kada se utvrdi da je doticna zensko na internetu stignu zahtevi za prijateljstvo, privatne poruke, neko muvanje ovo-ono.
I reakcija zena je "aman ljudi manite me, hocu da se opustim i da diskutujem samo, bez nekog muvanja, poruka i sl."

I po komentarima zakljucujem da vecina zena ima taj stav "dosla sam da se dopisujem, odmorim, a smaraju me pacenici".

Kao zene, jeste li vi imale neka slicna iskustva, da je krenula komunikacija, pa da ne kazem i smaranje, od velikog broja muskaraca? Da li ste nekada niste htele da obelodanite da ste zensko negde na netu jer se plasite da bi bile zatrpane porukama "Cao, kako si?" i sl.?
Zasto se neki muskarci tako ponasaju (po komentarima zena meni deluje da je to vecina), jesu li oni pacenici koji su u fazonu "daj sta das, samo da je zensko" ili eto, obicni mozda usamljeni ljudi, koji vide zanimljivu zenu i koji eto hoce da porazgovaraju, ili da probaju da smuvaju?

Kako onda jedan gospodin treba da se ponasa prema dami na internetu? Dama mu deluje zanimljivo, sto zbog nacina na pisanja na forumu, sto zbog korisnickog imena, cega vec, da li je doticni ako pokusa bilo kakvu komunikaciju sa damom automatski okarakterisan kao pacenik? Da li su uopste dame (ne vi licno) raspolozene za komunikaciju, druzenje, zezanje ili eto mozda cak i nesto vise ili su iskljucivo tu da se opuste, odmore i muskarci ne treba da ih privatno kontakriraju?

Ne znam, retko saljem bilo kome poruke. Obicno ako mi neka devojka bude zanimljiva po postovima u smislu da razgovaram sa njom i da se salim, ali to ne znaci da zelim nesto vise, iako malo ko od zena veruje kada muskarac tako nesto kaze, jer smo za njih svi mi pacenici i lajavi kerovi koji bi da pojebbu bilo sta sto se krece na od 2 do 4 noge i ima vaginu ili bilo koju rupu.

No, ima i razloga za to, jer ima dosta muskaraca koji su takvi. A ako me zene tretiraju bilo na internetu bilo uzivo kao nekog pacenika, a najcesce nema razloga zato, ili ako uopste vidim da tako nesto misle ja opusteno prestanem da im se javljam.
 
Ne znam, retko saljem bilo kome poruke. Obicno ako mi neka devojka bude zanimljiva po postovima u smislu da razgovaram sa njom i da se salim, ali to ne znaci da zelim nesto vise, iako malo ko od zena veruje kada muskarac tako nesto kaze, jer smo za njih svi mi pacenici i lajavi kerovi koji bi da pojebbu bilo sta sto se krece na od 2 do 4 noge i ima vaginu ili bilo koju rupu.

No, ima i razloga za to, jer ima dosta muskaraca koji su takvi. A ako me zene tretiraju bilo na internetu bilo uzivo kao nekog pacenika, a najcesce nema razloga zato, ili ako uopste vidim da tako nesto misle ja opusteno prestanem da im se javljam.

to je zato sto zene znaju koliko lako prica sklizne od prijateljskog caskanja u muvazu
samo ako su dale migavac za to skretanje
 
hoces da kazes da kod tebe ne moze (lako) da se desi da se tokom prijateljske prepiske sa devojkom nekom nalozis i pozelis/pocnes da je muvas?
vazi
sori
izuzimam te iz komentara i analize onda

Pa ako je nisam video uzivo onda bas i ne moze.

- - - - - - - - - -

A i da vidis sliku to opet ne znaci nista, kada upoznas nekog uzivo ako kroz razgovor ne dodje do neke vece privlacnosti brzo se pojavi neka dosada i nezainteresovanost.
Kod mene nije bas toliko lako da se stvori neka ozbiljnija privlacnost koja je potrebna. Jednostavno sam takav.

- - - - - - - - - -

Zezanje, flert-zezanje i sam flert nisu isto i sve to po meni nije dovoljno da bude neko ozbiljno muvanje. Kod mene je ovako.
 
Ovo je i kljucno, ona ako da signal da je zainteresovana za skretanje, to je druga prica.
Za tango treba dvoje, bilo i bice.

I zene kao i muskarci muvaju, ali one to rade drugacije i upravo tim migavcima, a najcesce tipovima koji se jos uvek nisu nalozili na njih.

I da se ne lazemo i one piju korpe kao i muskarci samo su te korpe sakrivene i cesto ih zene ni ne priznaju, nekako ih smetnu sa uma, a muskarci koji su popili i manje korpi od njih su opet za njih pacenici.:)
 
Poslednja izmena:
Pa ako je nisam video uzivo onda bas i ne moze.

- - - - - - - - - -

A i da vidis sliku to opet ne znaci nista, kada upoznas nekog uzivo ako kroz razgovor ne dodje do neke vece privlacnosti brzo se pojavi neka dosada i nezainteresovanost.
Kod mene nije bas toliko lako da se stvori neka ozbiljnija privlacnost koja je potrebna. Jednostavno sam takav.

- - - - - - - - - -

Zezanje, flert-zezanje i sam flert nisu isto i sve to po meni nije dovoljno da bude neko ozbiljno muvanje. Kod mene je ovako.

pozivanje na razgovor uzivo nakon pp prepiske su po meni vec odskrinuta vrata za nesto drugo
s naglsakom na odskrinuta, ne otvorena
 
Citam tako komentare drugih zena i njihova iskustva sa muskom populacijom na internetu, i obicno kada se utvrdi da je doticna zensko na internetu stignu zahtevi za prijateljstvo, privatne poruke, neko muvanje ovo-ono.
I reakcija zena je "aman ljudi manite me, hocu da se opustim i da diskutujem samo, bez nekog muvanja, poruka i sl."

I po komentarima zakljucujem da vecina zena ima taj stav "dosla sam da se dopisujem, odmorim, a smaraju me pacenici".

Kao zene, jeste li vi imale neka slicna iskustva, da je krenula komunikacija, pa da ne kazem i smaranje, od velikog broja muskaraca? Da li ste nekada niste htele da obelodanite da ste zensko negde na netu jer se plasite da bi bile zatrpane porukama "Cao, kako si?" i sl.?
Zasto se neki muskarci tako ponasaju (po komentarima zena meni deluje da je to vecina), jesu li oni pacenici koji su u fazonu "daj sta das, samo da je zensko" ili eto, obicni mozda usamljeni ljudi, koji vide zanimljivu zenu i koji eto hoce da porazgovaraju, ili da probaju da smuvaju?

Kako onda jedan gospodin treba da se ponasa prema dami na internetu? Dama mu deluje zanimljivo, sto zbog nacina na pisanja na forumu, sto zbog korisnickog imena, cega vec, da li je doticni ako pokusa bilo kakvu komunikaciju sa damom automatski okarakterisan kao pacenik? Da li su uopste dame (ne vi licno) raspolozene za komunikaciju, druzenje, zezanje ili eto mozda cak i nesto vise ili su iskljucivo tu da se opuste, odmore i muskarci ne treba da ih privatno kontakriraju?

Ne znam šta su prethodnici odgovorili, ali to ko će s kim biti u vezi isključivo zavisi od količine novca kojom raspolaže muškarac.
 
Ovo je i kljucno, ona ako da signal da je zainteresovana za skretanje, to je druga prica.
Za tango treba dvoje, bilo i bice.

I zene kao i muskarci muvaju, ali one to rade drugacije i upravo tim migavcima, a najcesto tipovima koji se jos uvek nisu nalozili na njih.

I da se ne lazemo i one piju korpe kao i muskarcu samo su te korpe sakrivene i cesto ih zene ni ne priznaju, nekako ih smetnu sa uma, a muskarci koji su popili i manje korpi od njih su opet za njih pacenici.:)

Ako žena da migavac a muškarac skrene onda ne vidim u čemu je problem .

sve sam isto to rekla momci
samo sa manje reci :malav:
 
Poslednja izmena:
pozivanje na razgovor uzivo nakon pp prepiske su po meni vec odskrinuta vrata za nesto drugo
s naglsakom na odskrinuta, ne otvorena

Slazem se, odskrinuta, ali ne znaci da ce biti i otvorena.

- - - - - - - - - -

Ako žena da migavac a muškarac skrene onda ne vidim u čemu je problem .

Problem je sto one onda samo prisustvo takvog muskarca dozivljavaju kao pretnju.
 
Ako mi je pisanje neke žene interesantno nemam problem da joj svoje impresije napišem u privatnoj poruci . Obično prije toga budu neki
obostrano zanimljivi komentari u reputacijama . Najčešće dopisivanje prestane poslije dve tri poruke mada ima i izuzetaka . Ti izuzeci su mi
vrlo lijepa iskustva . Mislim da nisam bio navalentan i dosadan jer znam kada treba stati . Bio sam i rame za plakanje a i ja sam znao da se izjadam .
Poslije par godina forumašenja neke osobe odavde smatram prijateljima mada ih nikada nisam vidio uživo .
 

Back
Top