Marković gradu Beču poklanja tri hektara zemljišta

Biro rada ,pa gde ti živiš da tako nešto pitaš.Primaš socijalu i uživaš ,ja mislim da ti nisi dalje od Srbije ništa video čim tako nešto pitaš.
Ajd sedi 2.

Koliko se ja u to razumem svako je dužan da sebi traži poso,kao i da dokaže da je zaista tražio poso podnošenjem adresa koje firme je pitao.Što se tiče socijale nikada nisam bio a tebi želim puno sreće da uživaš u tvojoj socijali.
 
Koliko se ja u to razumem svako je dužan da sebi traži poso,kao i da dokaže da je zaista tražio poso podnošenjem adresa koje firme je pitao.Što se tiče socijale nikada nisam bio a tebi želim puno sreće da uživaš u tvojoj socijali.

To ti ništa nerazumeš a i ako se razumeš to ti je ko marica u kriv.To što nikada nisi bio to znači da nemaš pojma i da o tome nebi trebalo da diskutuješ.
 
To ti ništa nerazumeš a i ako se razumeš to ti je ko marica u kriv.To što nikada nisi bio to znači da nemaš pojma i da o tome nebi trebalo da diskutuješ.

Pogodio si Pero nikada nisam bio na socijali i da ne da Bog.Kada bi trebao da idem na socijali a pola veka proveo ovdi čini mi se da bi se obesio.Jednostavno ne dozvoljava mi karakter da idem na socijali kada već imam dve ruke i dve noge.I dalje Vam želim sreću i samo
uživajte na socijali.
 

Back
Top