Мајкл Кирби: Нисам у току да ли у Србији постоји проблем слободе медија
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Мајкл Кирби: Нисам у току да ли у Србији постоји проблем слободе медија

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Мајкл Кирби: Нисам у току да ли у Србији постоји проблем слободе медија

БЕОГРАД – Амбасадро САД у Србији Мајкл Кирби изјавио је вечерас да је у Србији тешко направити економски исплатив медиј, а да је делимично проблем медија слабост на новац, јер постоји много медијских кућа у трци за не тако великим новцем.

„Проблем медија је делимично слабост на новац, јер постоји много медијских кућа у трци за не тако великим новцем. Ако погледате број новина у Србији видећете да их има много, посебно у поређењу са Америком”, навео је амерички амбасадор.

Он је указао да је у Србији број медија несразмерно велики, као и да је потребан новац да би медиј опстао па зато „адвертајзинг чини рањивим”.

Кирби је за ТВ Н1 говорио и о слободи медија и рекао да зна да се на то гледа као на велики проблем, али да он лично није у току са тим јер је, како је подсетио, дипломата.

„Много људи ми поставља много питања, не видим да им неко брани да ми их поставе”, истакао је Кирби.

(Танјуг)

Poslednji put ažurirao/la gost 204907 : 19.03.2015. u 10:43

Moderator Restricted Area (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano Re: Мајкл Кирби: Нисам у току да ли у Србији постоји проблем слободе медија

Jos malo pa ce Kirbi imati vise izjava od Vucica

Elita kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7835

Podrazumevano Re: Мајкл Кирби: Нисам у току да ли у Србији постоји проблем слободе медија

НИЈЕ ОБАВЕШТЕН...

Покушава да имитира ...Коштуницу...који " стварно није био обавештен " и кога су сви саплитали на сваком кораку, пратила ЦИА, БНД и МИ6 .....
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kojeimedadam Pogledaj poruku
    НИЈЕ ОБАВЕШТЕН...

Покушава да имитира ...Коштуницу...који " стварно није био обавештен " и кога су сви саплитали на сваком кораку, пратила ЦИА, БНД и МИ6 .....
    Mozda i njega prati CIA.

Хусар nije na forumu
    "Демократска"контрола демократских дебила.
    Poznat Хусар (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Колика је Србија вукохебина и колонија кад једно дивљезападно говедо уопште сме себи да да право и коментарише слободу медија у Србији !?
    Демократија је савршено место где можеш да имаш сва права која не можеш нигде да оствариш.

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

A što je on pa važan faktor dal je u Srbiji cenzura ili nije?
    Nek nam priča koliko se resursa troši po Americi da se gase privatne radio stanice preko kojih se objšanjava narodu kako Kongres služi banksterima?

Baš me zabole za kirbija, poslali nekog trećerazrednog šarlatana da mu dupe vidi put, da ga imaju na stanju na platnom spisku
    Pitajte Kirbija jel srećan što su ga šutnuli na Balkan...

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku
    Mozda i njega prati CIA.
    Па наравно.

А Вучића ЦИА неће са своје стране рушити док испуњава одредбе Бриселског споразума.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Хусар Pogledaj poruku
    Колика је Србија вукохебина и колонија кад једно дивљезападно говедо уопште сме себи да да право и коментарише слободу медија у Србији !?
    Па не коментарише, у томе и јесте ствар

Moderator Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    393

U vezi izjave ''Sankcije Srbiji bile ispravne''

''Velike i uticajne države poput SAD u male i neuticajne države šalju neostvarene i nekvalitetne diplomate poput Kirbija, jer ne žele da troše kvalitetne diplomate na države koje su svakako pod njihovom kontrolom. Onda se domaći političari i mediji dodvoravaju tim diplomatskim mediokritetima koje niko ozbiljan ne zarezuje u Vašingtonu, jer mediokriteti za idole samo i mogu da imaju - druge mediokritete. Kada Kirbi kaže da su sankcije Srbiji bile ispravne, to je najvažnija vest na B92, a kada Noam Čomski, najveći filozof današnjice, takođe Amerikanac, kaže da su sankcije Srbiji bile jeziva greška, lokalni političari i mejnstrim mediji ćute. Kako se zove država u kojoj se takve stvari dešavaju? Kolonija.''
    Spavam, jadna, u drveni krevet
    a moj Mile u Apolo devet

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    584

“You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Iskusan GODFATHER10 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Aj stari ne prdi...Reci ,kao i svi tvoji prethodnici kako jeste.
    Pljuj ,istresi teret ,izdan iz Lenglija.Sta sad glumi 'Engleza'
    Dacu mu predlog koji nece moci da odbije

Buduća legenda Komunistkinja (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    570

Кога брига шта неки амбасадор мисли, ја просто не знам од када је то мишљење амбасадора битно и важно.

Од амбасадора сте направили председнике земаља , ко их шиша
    Информационное бюро коммунистических и рабочих партий
    Живео Стаљин и светска револуција

Poznat Višnja V. (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    220

Nadam se da neću dugo čekati da Ameri počiste ove naše izdajice kao fekalnu fleku na asfaltu kad im više ne budu upotrebljivi.
    Poslednji put ažurirao/la Višnja V. : 20.03.2015. u 14:14
    " VJEČAN JE SAMO NAŠ SAN O VJEČNOSTI " - I. ANDRIĆ

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    957

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku
    U vezi izjave ''Sankcije Srbiji bile ispravne''

''Velike i uticajne države poput SAD u male i neuticajne države šalju neostvarene i nekvalitetne diplomate poput Kirbija, jer ne žele da troše kvalitetne diplomate na države koje su svakako pod njihovom kontrolom. Onda se domaći političari i mediji dodvoravaju tim diplomatskim mediokritetima koje niko ozbiljan ne zarezuje u Vašingtonu, jer mediokriteti za idole samo i mogu da imaju - druge mediokritete. Kada Kirbi kaže da su sankcije Srbiji bile ispravne, to je najvažnija vest na B92, a kada Noam Čomski, najveći filozof današnjice, takođe Amerikanac, kaže da su sankcije Srbiji bile jeziva greška, lokalni političari i mejnstrim mediji ćute. Kako se zove država u kojoj se takve stvari dešavaju? Kolonija.''
    Pa da li neko recimo u Nemackoj, Francuskoj, UK ili Kini zna uopste ko je tamo ambasador , recimo ruski ili izraelski, indijski.
    Pa koje su to novine, koji je to sistem gde se ambasadori javljaju za rec i iznose svoja misljenja, stavove?
    U Srbiji svako zna ko je americki ambasador, a da ga pitas ko je recimo ministar privrede ili finansija, pa i inostranih poslova pojma ne bi imao.

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3677

Citat Original postavio Višnja V. Pogledaj poruku
    Nadam se da neću dugo čekati da Ameri počiste ove naše izdajice kao fekalnu fleku na asfaltu kad im više ne budu upotrebljivi.
    Da, bas ce amrikanci da pociste izdajnike i svoje sluge i u skladu sa interesima Srbije i Srpskog naroda da dovedu na vlast postene ljude i patriote .....
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.03.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ovaj ko kostunica

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    783

Неће да се меша у унутрашње ствари Србије...
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    957

Citat Original postavio ccaterpillar Pogledaj poruku
    Pametan covek, boli ga qrtz za medije u Srbiji, on i tako ima veze sa medijima koji su mu bliski i objavljuju sve sto on zeli.

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    830

Citat Original postavio ­­mar­lon Pogledaj poruku
    ovaj ko kostunica
    Шта је било истерала те модерација па јово наново
    Слободан као ... ' тица

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.03.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Pametan covek, boli ga qrtz za medije u Srbiji, on i tako ima veze sa medijima koji su mu bliski i objavljuju sve sto on zeli.
    da ga boli quratz ne bi nam pisao ustav i postavljao kabinet

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Ljuta Tica Pogledaj poruku
    Шта је било истерала те модерација па јово наново
    jok..sam sam otisao, ali sam skontao sta se desilo one noci pa reko vim razgalamile se botine cim me nema i da malko navrnem za vikenda....

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    830

Да видиш како би се мешао када би пусимаут само покушао да не изврши неку наредбу.

Па американци се не буне ни против драстичних кршења људских права у Саудији, све док тамо имају играче који слушају њихов такт.

Исто је и у Спрдији, не виде кршење слободе медија, зато што имају играча који игра у њиховом ритму
    Слободан као ... ' тица

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    783

Да да, што каже колега горе, да је Слоба на власти, да видиш како би вриштао о слободи медија као Дамјанов зеленко .

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.03.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Да да, што каже колега горе, да је Слоба на власти, да видиш како би вриштао о слободи медија као Дамјанов зеленко .
    sedeo jednom u borbi sa manjom u njegovom kabinetu kad ga je zvao mladja i zavrtao mu usi... a mladja je inace vaspitan i fin lik ko ne zna... manja je odlepio... mogu da mislim kako se ova fukara danas ponasa kada komanduje i izdaje direktive kada su svi gl. urednici medija na bensedinima zbog njih

Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    957

Znam da si malo stariji semestar i da te nije jos ufatio Alchajmer pa bih da pitam da li ti licno vidis da je sloboda medija kod Milosevica bila
    ugrozenija nego sto je to slucaj danas? Moja je percepcija dogadjaja dijametralno suprotna. Milosevica je boleo qrtz sta pise b92, Vreme, Nasa borba,
    ali ove izgleda da mnogo boli.

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    783

Znam da si malo stariji semestar i da te nije jos ufatio Alchajmer pa bih da pitam da li ti licno vidis da je sloboda medija kod Milosevica bila
    ugrozenija nego sto je to slucaj danas? Moja je percepcija dogadjaja dijametralno suprotna. Milosevica je boleo qrtz sta pise b92, Vreme, Nasa borba,
    ali ove izgleda da mnogo boli.
    Милошевић је за ово данас био Макаренко слободе говора и демократије.

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku

БЕОГРАД – Амбасадро САД у Србији Мајкл Кирби изјавио је вечерас да је у Србији тешко направити економски исплатив медиј, а да је делимично проблем медија слабост на новац, јер постоји много медијских кућа у трци за не тако великим новцем.

„Проблем медија је делимично слабост на новац, јер постоји много медијских кућа у трци за не тако великим новцем. Ако погледате број новина у Србији видећете да их има много, посебно у поређењу са Америком”, навео је амерички амбасадор.

Он је указао да је у Србији број медија несразмерно велики, као и да је потребан новац да би медиј опстао па зато „адвертајзинг чини рањивим”.

Кирби је за ТВ Н1 говорио и о слободи медија и рекао да зна да се на то гледа као на велики проблем, али да он лично није у току са тим јер је, како је подсетио, дипломата.

„Много људи ми поставља много питања, не видим да им неко брани да ми их поставе”, истакао је Кирби.

(Танјуг)

ili je to moglo ovako da se prevede
    kirbi:
    ma nema problema sa slobodom,svi rade za nas

Slične teme

1. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 30.09.2014., 16:58
  2. Ако их сад нисам намлатила...
    Autor Hellen u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 04.05.2009., 12:31
  3. Odgovora: 2