SILENT HILL 2Upotrebljava li se mis u ovoj igri

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Instalirao sam skoro igru i vidim da mi mis uopste ne reaguje, pa sam posmislio da nije nesto u redu sa igrom medjutim neki lik mi skoro kaze da se igra preko tastatre i da se ne igra misom sto mi nema logike, jer upravljanje je dosta zeznuto moze li neko da mi objasni kako idu komande, ista se upotrebljava od kontrolnih tastera samo tastatura ili i mis.
 
Hvala na odgovorima ali bez obzira na to sto kazete da je odlicna igra ne verujem da cu je igrati jer tesko se snlazim sa tastaturom i ako kao sto kazete treba pritisnuti 2-3 tastera prilikom borbe sa hladnim oruzijem onda je to ipak malo previse za mene. Drzacu se starog dobrog Undyinga a ovi bi mogli malo da se ugledaju na ovu igru i sledeci put naprave Silent Hill malo vise Friendly orejentisan ka igracima na PC-iju.
 
tiberije:
Hvala na odgovorima ali bez obzira na to sto kazete da je odlicna igra ne verujem da cu je igrati jer tesko se snlazim sa tastaturom i ako kao sto kazete treba pritisnuti 2-3 tastera prilikom borbe sa hladnim oruzijem onda je to ipak malo previse za mene. Drzacu se starog dobrog Undyinga a ovi bi mogli malo da se ugledaju na ovu igru i sledeci put naprave Silent Hill malo vise Friendly orejentisan ka igracima na PC-iju.
Ja, lichno, josh nisam video neki survival horror koji bi se mogao igrati mishem...

november child:
uradi kako hocesh, ali cesh propustiti izuzetnu igru..inache, poenta igre uopshte nije u tome da necesh uspeti da se odbranish od nechega zato shto treba pritisnuti nekoliko tastera, vec zbog toga shto necesh znati gde ti je glava a gde pozadina od straha.. :)
How true...
 
Ja sam igrao 2. deo i odusevio sam se.. A moze li neko da mi odgovori na pitanje:

Vasa misljenja za SH3 i SH The ROOM??? Voleo bih da igram ali ja volim dobro da prostudiram igricu pre nego sto je nabavim...Da ne ispadne neki shit!

P.S. tiberije....nemoj da ti nedostatak misa unisti odlicno igracko iskustvo (mislim SH sam obrnuo 3-4 puta...a igrica ima cak nekih 7 razlicitih zavrsetaka!)
 
Fanatic_Kv:
Ja sam igrao 2. deo i odusevio sam se.. A moze li neko da mi odgovori na pitanje:

Vasa misljenja za SH3 i SH The ROOM??? Voleo bih da igram ali ja volim dobro da prostudiram igricu pre nego sto je nabavim...Da ne ispadne neki shit!

P.S. tiberije....nemoj da ti nedostatak misa unisti odlicno igracko iskustvo (mislim SH sam obrnuo 3-4 puta...a igrica ima cak nekih 7 razlicitih zavrsetaka!)
Dobri moj fanatik kako to da si presao 2 a nisi igrao 3?!?!?!OBAVEZNO nabavi ovaj po meni naj silent naj prica naj akcija naj strasnije!sto se tice 4 jako sam se razocarao 4 i nije trebala da bude silent vec neka druga igra!
moja top lista
sh3
sh2
sh4
sh1-nisam igrao posto je sa sp-ali mnogi kazu da je najbolja igra na sony-u
PS.i igraj samo NOCU-SAM U SOBI(PO MOGUCNOSTI SAM U KUCI)SVE OSTALO JE GREH PREMA IGRI I TVOME ADRENALINU ;-)
 
Pa uzmi dvd verziju :D

Hm,a po Silent Hillovima,evo kako ide moje misljenje

Silent Hill 1-Najbolja atmosfera ikada.Mislim da je najstrasnija od svih Silent Hillova.Obavezno,ako mozes da negde iznajmis PS 1 i ovu igru,obavezno je igraj.

Silent Hill 2-Najbolja prica ikada koju sam video,nisam video bolju pricu ni na TV-u ni u knjizi(ok,ne citam tolko puno :D).I moj prvi Silent Hill,pa je najveci utisak ostavio na mene(kada se setim shume i zatvora...)

Silent Hill 3-Jako dobra igra,mada nema toliku razradjenu pricu kao 1 i 2(kec je ipak ostavljao velika pitanja).Jeste da je na dnu moje liste,ali to zbog sitnih razlika.

Silent Hill 4-Ma ko se buni da je sve promenjeno.Da je sve ostalo isto ko u 1,2 i 3,vi biste se bunili da nije originalno,da je sve isto.Ovako su experimentisali.Oh,i soba je PUN pogodak.Ovde nigde nisi se osecao bezbedno,barem u ostalim delovima na mesto gde snimas poziciju niko te ne napada,ovde onaj ubica i otvara vrata!!!

i evo liste

1.Silent Hill 2
2.Silent Hill 1
3.Silent Hill 4
4.Silent Hill 3
 
Ma to moze da se nareze za 300 kintin na jedan DVD.... J*biga piraterija ruleZ!

SH2 sam i igrao redovno nocu, sam, sa zvucnicima na max! i jedini momenata kada sam se zaista otkinuo je bilo u onom podzemnom zatvoru...(ne znam mu naziv) kada sam usao u kupatilo, proverio sva vrata (koja su bila zakljucana) i krenua nazad napolje kada sam cuo krik i neki udarac u vrata od kupatila..... Samo sam prebledao i stao.....trebalo mi je pola sata da se opasuljim.....!Nadam se da i SH3 i SH4 imaju takve momente!
 
Fanatic_Kv:
Ma to moze da se nareze za 300 kintin na jedan DVD.... J*biga piraterija ruleZ!

cekaj koliko znam SH 4 sam ide na jedan dvd?
da liznas gde mogu da se nabave svi delovi na 1 dvd?
nisam siguran da to moze. Ja sam imao SH2 (i nisam ga zavrsio i bas bih zeleo a nemam pojma gde mi se nalaze diskovi i kome sam ih dao) Ima krv a padne (ali ne smo u igrici :)
Elem koliko se secam on je isao na 3 CD-a, za treci deo ne znam na koliko cd-ova ide.
 

Back
Top