Bitcomet 0.6, treba mi pomoc...

bitcommet je dobar jer ces naci gomilu vise stvari nego na limwire (veruj mi vec 2 ili 3 godine radim sa p2p programima (jos i dok sam bio na dialup-u) :) pocev od legendarne kazaa light)
Karakteristika torreta je da je u pocetku spor download ali vremenom brzina progresivno raste.
limwire ima verziju za xp ali ces naci daleko manje stvari nago na toreretu a i moze ti se desiti ako skidas igrice da dobijes neke ripove koji su neispravni. (ja sam do sada garan barem gigabajt ako ne i vise programa bacio jer su arhive bile ostecene)
Sa toreetom dobijas obicno "original" iso fajlove tako da igru dobijas u celosti kao da si kupio CVD
 
Dobro, jeste Limewire malo rizicniji po tom pitanju. Ali sigurno ce svako ko ima dva grama mozga zakljuciti da se film Batman Begins ne nalazi u rar arhivi velicine 174 kb!

tab503
Reci mi da li si nesto posebno podesavao Bitcomet? Jesi cackao nesto po njegovim opcijama?
Evo, skinuo je 2 posto fajla od 350MB za 6 sati....imam 256 kb/s ADSL...jel to normalno?
 
ovako. kadsam rekao da sam skidao lose ripove nisam mislio na 200kb. Skinem ja recimo igru u rar-u od 400MB pa ne moze da se raspakuje ili kadse raspakuje ne moze da se pokrene.
Nisam nista posebno podesavao. Meni je download u zavisnosti i sta skidam recimo nekad 6KB a uvece oko 11 do 17KB (napominjem da sam na kablu na 128 tako da je 17 i neki optimum koji mogu da imam))
Primetio sam da je nocu (posle 11 uvece) veci nego danju ako ti to nesto moze da pomogne
 
tab503:
bitcommet je dobar jer ces naci gomilu vise stvari nego na limwire (veruj mi vec 2 ili 3 godine radim sa p2p programima (jos i dok sam bio na dialup-u) :) pocev od legendarne kazaa light)
Karakteristika torreta je da je u pocetku spor download ali vremenom brzina progresivno raste.
limwire ima verziju za xp ali ces naci daleko manje stvari nago na toreretu a i moze ti se desiti ako skidas igrice da dobijes neke ripove koji su neispravni. (ja sam do sada garan barem gigabajt ako ne i vise programa bacio jer su arhive bile ostecene)
Sa toreetom dobijas obicno "original" iso fajlove tako da igru dobijas u celosti kao da si kupio CVD

To je prilicno relativna stvar, ja koristim BitComet i LimeWire u kombinaciji i moje iskustvo je tako da recimo nalazim vise MP3 na Lime-u nego na BitCometu, sve zavisi sta trazis i sta te interesuje, ne znam kakva je situacija sa ostalim stvarima, ne skidam igrice, mozda je tu situacije drugacija.
Kao sto sam pre napomenuo, BitComet jeste bolji jer skida kompletne albume , velika vecina je u 256 Kb/s i tu je njegova prednost. Ali zna nekada da mi miruje po nekoliko dana i ne mogu da skinem ni 1 K , a nekada radi ko lud.
Svaki od ova dva programa ima i prednosti i mana ali u kombinaciji su odlicni.
 
Limewire za mp3 je zakon. Evo, Bcomet skida non stop nesto....a vec 2 i po sata se nije pomerio sa 2.3%...

edit: pozdravio sam se sa Bitcomet-om....instalirao sam Bittornado....i bas je tornado! :D Skida ko blesav...ako je njegov ''estimated time'' tacan...fajl ce biti gotov za 11 sati....vrh! 8-)
 
limeware pro je zakon e-mule(stvarno:evil: mula) i bitcomet sam sa zadovoljstvom izbrisao skidanje fajlova kod njih je trajalo kao gladna godina
prvo skinete za xp limeware basic verziju pa sa istim programom skinete limeware pro verziju koja bi trebalo da se doplati ako bi skidali sa sajta i bicete zadovollni:lol:
 

Back
Top