АЛАРМАНТНО! Сnajпериста пуца на прозоре кућа у Петроварадину

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/54...-Neko-vec-nocima-puca-na-kuce-u-Petrovaradinu

MISTERIOZNI SNAJPERISTA Neko već noćima puca na kuće u Petrovaradinu
R.Š, A.L. | 18. 03. 2015. - 13:04h
cat_icn_more.png
14:01h
| Foto: R.G. | Komentara: 78

Nepoznata osoba, ili više njih, već noćima drže u strahu meštane Petrovaradina u Novom Sadu. Misteriozni napadi traju od četvrtka, a do sada je izrešetano pet kuća i dva automobila.

Iako su meci u više navrata završavali u sobama kuća, srećom niko nije povređen.


- Plašimo se da izađemo napolje, sklanjamo se od prozora. Ne znamo da li će večeras meta biti moja ili kuća mog komšije - kaže jedna od meštanki Krajiške ulice.

Trenutno se na Bukovačkom putu, gde je noćas pucano u kuću, nalazi više od 20 policajaca sa pancirima, koji pretražuju teren.


Ето и то се дешава у мирном Новом Саду!:eek:
 
Ovo izgleda po periferiji gde su naseljene nekadašnje izbeglice...
Ne bih se iznenadio da je neko ko se odselio odavde pod pritiskom
u Hrvatsku...Inače je Petrovaradin raslojen na dva dela...
"Slučajno" imam veoma dobre odnose i s jednima i drugima...
Najpre će biti neko flipnut...Neki nadrogirani klipan koji se dočepao puce...:evil:
Uostalom,takva istina brzo ispliva,sačekajmo-saznaćemo...
 
Jel tamo dežura neka policijska jedinica? Jel traže snajperistu?

Vidim. Jeste. Treba neko da traži čaure. Taj lik odavno otišao odatle.

Pucanje traje jos od proslog cetvrtka, svih ovih dana se o tome cutalo... Ja sam cuo pucnje nocu ali sam mislo da neko baca petarde... Sinoc je bilo upucavanje jedne kuce na bukovackom putu.. Navodno su u pitanju siljata vojna zrna... Sudeci po odabranim metama snajperista je iz tog kraja jer sedam dana vec puca i nestaje, verovatno i kupi caure za sobom.. Da je sa strane dosao zadrzao bi se dan ili dva,ili bi opalio samo jednom, a mozda bi neko i primetio da se nepoznat zadrzava dugo na odredjenoj lokaciji. Petrovaradin je mali, Krajiska ulica i deo kod groblja su vise nalik na selo tu se komsije dobro poznaju...
Policija u glavnom nista ne pominje u vezi istrage, ne zna se ni da li su odredili lokacije sa kojih je pucano, posto ih ima vise ukoliko bi se utvrdile moglo bi se priblizno odrediti kretanje snajperiste, a mozda i skroviste. Ovo sto sam video da salju interventnu patrolu sa pancirima deluje neozbiljno i neodgovorno jer pancir ne stiti od snajperskog metka...
 
Pucanje traje jos od proslog cetvrtka, svih ovih dana se o tome cutalo... Ja sam cuo pucnje nocu ali sam mislo da neko baca petarde... Sinoc je bilo upucavanje jedne kuce na bukovackom putu.. Navodno su u pitanju siljata vojna zrna... Sudeci po odabranim metama snajperista je iz tog kraja jer sedam dana vec puca i nestaje, verovatno i kupi caure za sobom.. Da je sa strane dosao zadrzao bi se dan ili dva,ili bi opalio samo jednom, a mozda bi neko i primetio da se nepoznat zadrzava dugo na odredjenoj lokaciji. Petrovaradin je mali, Krajiska ulica i deo kod groblja su vise nalik na selo tu se komsije dobro poznaju...
Policija u glavnom nista ne pominje u vezi istrage, ne zna se ni da li su odredili lokacije sa kojih je pucano, posto ih ima vise ukoliko bi se utvrdile moglo bi se priblizno odrediti kretanje snajperiste, a mozda i skroviste. Ovo sto sam video da salju interventnu patrolu sa pancirima deluje neozbiljno i neodgovorno jer pancir ne stiti od snajperskog metka...
A jel ti znaš kakvi su to snajperski meci ?:think:
 
A jel ti znaš kakvi su to snajperski meci ?:think:

Ima ih raznih kalibara i vrsta... imas sa keramickim vrhom , imas pancirno zapaljive i imas obicne sa punom metalnom kosuljicom.. Uglavnom vecina tih metaka prolazi kroz pancir bez problema zbog velike energije udara (zrna su vece mase od pistoljskog ili metka za jurisnu pusku)...
 
Ima ih raznih kalibara i vrsta... imas sa keramickim vrhom , imas pancirno zapaljive i imas obicne sa punom metalnom kosuljicom.. Uglavnom vecina tih metaka prolazi kroz pancir bez problema zbog velike energije udara (zrna su vece mase od pistoljskog ili metka za jurisnu pusku)...

pa za pištolj ti ne treba pancir
to je ionako za fajt na blizinu

pored jurišne puške, jel ima kakva druga?
na primer bežanijska?
 
Ne znam ko puca,
ne znam zašto puca,
ali znam da ako nastavi neuhvaćen,
Petrovaradin postaje svetska turistička atrakcija !

Kao sva ona mesta na Zemlji,
gde se dešavalo nešto neobjašnjivo !

Naska linije,
Džek trbosek,
Loh Nes,
...

Predviđam
da će se u budućnosti ovde snimati Srvajver ...

:hahaha: Petrovaradin je vec svetska atrakcija zbog EXIT-ta!

- - - - - - - - - -
 
99.9% gradjana koji subse doselili je dobelo oruzije sa sobom. Ostali koji subtu ziveli su pokupovali. Ubedjen sam da barem 80% kuca u Petrovaradinu ima negde u basti zakopano oruzije. Isto tako i taj/ta sto puca. Par hiljada metaka viska...

Има и домаћих мандрака колико хоћеш! Клинци дилују дрогу усред Новог Сада са пиштољима за појасом! Где је та држава и полиција? Гарант раде са дилерима за проценат... Криминала колико хоћеш, него приметио сам кад дођу на власт радикали или ови што имају радикалско порекло да криминал у Новом Саду процвета! Још сам био студент кад сам видео џанкија на Булевару Ослобођења како купује кокаин од дилера усред белог дана! Да ствар буде гора то се дешавало код зграде Дневника непуних 100 метара од полицијске станице! Хебеш државу!
 

Back
Top