Zašto Mali prodaje stanove umesto da rešava problem pasa?

Izazov je zgaziti na zelenu površinu u Beogradu a da ne zgazite u pseći izmet.

Zar je toliko teško naterati vlasnike pasa da čiste za svojim kerovima, plastična rukavica i skupljaj govna?

Gradonačelnik Beograda je tu da rešava probleme grada a ne da prodaje stanove.

Reši ovaj problem Gradonačelniče za to smo te glasali a privredu ostavi privrednicima !!!!

Pa komunalci kojima je između ostalog i to posao (pisanje kazni vlasnicima koji pse vode bez lanca i korpi pa još i s-ru na sve strane) se bave sačekušama i vezivanjem ljudi po autobusima i autobuskim stanicama. Da li misliš da ih zanimaju kereća gomna?
 
Izazov je zgaziti na zelenu površinu u Beogradu a da ne zgazite u pseći izmet.

Zar je toliko teško naterati vlasnike pasa da čiste za svojim kerovima, plastična rukavica i skupljaj govna?

Gradonačelnik Beograda je tu da rešava probleme grada a ne da prodaje stanove.

Reši ovaj problem Gradonačelniče za to smo te glasali a privredu ostavi privrednicima !!!!

a od čega će da uzme procenat?
 
Izazov je zgaziti na zelenu površinu u Beogradu a da ne zgazite u pseći izmet.

...
Није дозвољено газити по зеленим површинама.
Комунална полиција треба да кажњава оне који газе по трави зато што им је мрско да иду предвиђеном стазом.
 
Није дозвољено газити по зеленим површинама.
Комунална полиција треба да кажњава оне који газе по трави зато што им је мрско да иду предвиђеном стазом.

НИје дозвољено газити, али је дозвољено срати?
 
Ne samo to, grad ( a i ostatak države) ima mnogo većih problema i od tih psećih govanaca koje treba rešiti a gradonačalnik i vlada se bave reklamiranjem strane građevinske firme i tako direktno šteti domaćoj građevinskoj industriji koja je već dovoljno u problemima, ja nemam reči više stvarno, ljudi idite odavde kad vam se ukaže prva prilika, spasavajte se ko može :dash::dash::dash:
 
НИје дозвољено газити, али је дозвољено срати?
Имам утисак да си љут на некога или нешто али пошто не знам на кога или на шта, не могу да ти помогнем.

Немам пса и немам интереса да браним или нападам то што пси које "грађани" држе по собама и кухињама, обављају нужду ту где једино могу.

Међутим...чињеница је да није дозвољено газити зеленило у граду. Онај коме је до "босих ногу на трави" нека се врати у своје село, уживаће. Рецимо, ја се сећам да сам најсрећнији био за време летњег распуста, три месеца бос по цео дан. Зато и немам равне табане и криву кичму као 99% данашње деце.

Зелене површине у граду служе да бар мало дају пријатнији изглед бетонском окружењу и зато их треба чувати колико год можемо а не газити и уништавати.

Рецимо, мене лично много више узнемири кад наиђем на људски измет на тротоару, углавном иза неких паркираних кола, ваљда се домаћин ухватио за браник уместо за шљиву, шта ли. А то је, изгледа, нормално. Па град, а поготово Београд, је и заслужио да се по његовим улицама врши велика нужда, зар не?

УБР, глупаво је и поредити један непостојећи проблем (кад год прођем Ташмајданским парком, власници паса уредно склањају измет својих љубимаца) са једним идиотлуком градске власти (једним од идиотлука) оличене у малом Малом.

- - - - - - - - - -

Ne samo to, grad ( a i ostatak države) ima mnogo većih problema i od tih psećih govanaca koje treba rešiti a gradonačalnik i vlada se bave reklamiranjem strane građevinske firme i tako direktno šteti domaćoj građevinskoj industriji koja je već dovoljno u problemima, ja nemam reči više stvarno, ljudi idite odavde kad vam se ukaže prva prilika, spasavajte se ko može :dash::dash::dash:

Не идите одавде људи, него имајте срце мало веће од митисера па се удружите и борите да се ствари мењају и да створите услове који ће омогућити свима да слободно и достојанствено живе.
Јесте, лакше је подвити реп, само је проблем што се онда реп подвија целог живота, пред свим и свачим. А од себе се не може побећи.
 
Није дозвољено газити по зеленим површинама.
Комунална полиција треба да кажњава оне који газе по трави зато што им је мрско да иду предвиђеном стазом.

Газим и газићу по зеленим површинама.

Кад могу пси, могу вала и ја.
 
Izazov je zgaziti na zelenu površinu u Beogradu a da ne zgazite u pseći izmet.

Zar je toliko teško naterati vlasnike pasa da čiste za svojim kerovima, plastična rukavica i skupljaj govna?

Gradonačelnik Beograda je tu da rešava probleme grada a ne da prodaje stanove.

Reši ovaj problem Gradonačelniče za to smo te glasali a privredu ostavi privrednicima !!!!

mislim da je tema mogla komotno da se zove politicka govna;)
 

Back
Top