Devojke sa falinkom

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Privlači me kad devojka ima neku manu, npr. razroka je, veliki/kriv nos, krive noge i slično...

A vas? Ume li to da vam bude inspirativno, slatko? One su tako posebne, svoje.......


15-moffy_modelo.jpg
 
U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.
 
U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.
Loš si psiholog a nemaš ni neko veliko životno iskustvo . Na osnovu čega si zaključio da takve veze nemaju neku perspektivu ?
Ja na osnovu toga što vidim oko sebe mogu zaključiti sasvim suprotno a to je da su takve veze vrlo stabilne a muškarci koji
izaberu ženu sa fizičkim nedostatkom su izuzetno stabilne ličnosti . Pokušaj da se zabavljaš sa djevojkom koja
(naprimjer ) ima kraću nogu pa ćeš vidjeti kako ćeš se " drmati " . Drmaju se oni nestabilni .
 
Poslednja izmena:
U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.

da, čuo sam za tu teoriju i ja se uklapam u to, ali ne verujem da je cilj toga nadmoć. mene recimo dominiranje ne privlači. ali sam navučen na melanholiju i privlače me takve koje nose neko razočarenje, bunt i koje se ne uklapaju u šablone i kalupe
 
da, čuo sam za tu teoriju i ja se uklapam u to, ali ne verujem da je cilj toga nadmoć. mene recimo dominiranje ne privlači. ali sam navučen na melanholiju i privlače me takve koje nose neko razočarenje, bunt i koje se ne uklapaju u šablone i kalupe
Bunt, melanholičnost, neukalupljenost i osobenost mogu da imaju i devojke sasvim lepog izgleda jer to nije nužno povezano sa isključivo percepcijom sebe već i njihovog doživljaja okolne realnosti, inteligencije, ličnosti itd. a ove kako kažeš "sa falinkom" mogu biti duboko frustrirane i ni po čemu posebne.
Nema tu generalizacije i pravila mek. jedino što telesna mana od nekih ljudi "pravi" veće borce u svetu u kojem lepota lakše otvara neka vrata.
 
U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.

Pa vidis problem sa psihologijom sto je drustveno politicki uslovljena. Polazi od pojma samopouzdanja a sa druge strane uokviruje drustveno prihvatljivo ponasanje. A u stvarnom zivotu to nije tako. Samopouzdanje se cesto kosi sa drustveno prihvatljivim ponasanjem i etikom. Zato je lakse uspavati ga lekovima, nego se baviti uzrokom otvorenog uma. Poenta je: dobra je psihologija, ali ne bih se nesto preterano uzdao u nju.
 
Bunt, melanholičnost, neukalupljenost i osobenost mogu da imaju i devojke sasvim lepog izgleda jer to nije nužno povezano sa isključivo percepcijom sebe već i njihovog doživljaja okolne realnosti, inteligencije, ličnosti itd. a ove kako kažeš "sa falinkom" mogu biti duboko frustrirane i ni po čemu posebne.
Nema tu generalizacije i pravila mek. jedino što telesna mana od nekih ljudi "pravi" veće borce u svetu u kojem lepota lakše otvara neka vrata.

da, ne treba generalizovati, ali falinka je tu da podseća osobu da ona nije kao drugi... da je manjina... i tera je na teži put, dok bez toga se može lakše stopiti s masom
uzmimo za primer tvoj nick, tj kolju, od domaćih mi je jedan od najdražih, verovatno je njegova falinka uticala na njegovo stvaralaštvo...
 
Privlači me kad devojka ima neku manu, npr. razroka je, veliki/kriv nos, krive noge i slično...

A vas? Ume li to da vam bude inspirativno, slatko? One su tako posebne, svoje.......


Pogledajte prilog 349006

Ne....

- - - - - - - - - -

U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.

I kada takva devojka koja je računamo ipak normalna u glavi ,prepozna "motiv" našega junoše i da mu korpu...šta se dešava sa ionako nepostojećim samopouzdanjem? :think:
Samoubistvo u najavi...
 
Iskreno mene mnogo mnogo privlace slatke, crnomanjaste devojke sa punijim usnama i zelenim ocima, guzate i osrednje prirodno sistate,hahaha,odnosno LATINO-MEDITERANSKE BELKINJE,prosto padam na njih ako ih vidim,steta sto takvih devojaka i nema bas mnogo ovde u Beogradu.Realno takve devojke su najbolje u svakom pogledu. ;) .

- - - - - - - - - -

Privlači me kad devojka ima neku manu, npr. razroka je, veliki/kriv nos, krive noge i slično...

A vas? Ume li to da vam bude inspirativno, slatko? One su tako posebne, svoje.......


Pogledajte prilog 349006

Naravno da ne.Nos moze da bude veliki,ali nikako kriv,zbog jednog razloga koji ne bi pominjao jer nije deo ove teme,razroka i da ima iks-krive noge krive noge nikako,
 
da, ne treba generalizovati, ali falinka je tu da podseća osobu da ona nije kao drugi... da je manjina... i tera je na teži put, dok bez toga se može lakše stopiti s masom
uzmimo za primer tvoj nick, tj kolju, od domaćih mi je jedan od najdražih, verovatno je njegova falinka uticala na njegovo stvaralaštvo...
Razumem šta želiš reći i da, Nikola je sjajan lik:)
Setih se sad i Tuluz Lotreka, Fride Kalo...
 
Rođen sam sa četiri prsta na desnoj ruci. To je obeležilo moje detinjstvo. Bilo je zadirkivanja, ali samga i sam inicirao nekim svojim pošalicama. Nikada to nisam doživljavao kao hendikep ili nedostatak već kao prednost. Za mene je to značilo da sam drugačiji, da se izdvajam. Taj obrnuti pogled na stvarmi je u stvari doneo mir. Evo, i danas mi se dešava da uopšte nemam svest da mi nedostaje prst ili da mi je ruka nešto manja i drugačija, ali ljudi to vide. Tek ponekad, kada vidim da je fiksirajupogledom, onda se i ja setim. Paradoksalno, zar ne.

Kolja:)
 
Poslednja izmena:
Privlači me kad devojka ima neku manu, npr. razroka je, veliki/kriv nos, krive noge i slično...

A vas? Ume li to da vam bude inspirativno, slatko? One su tako posebne, svoje.......


Pogledajte prilog 349006

velik nos mi uopšte ne smeta,čak sam se jedno vrijeme jako ložio na to..
a volim i krive noge,ali one lijepe...:zaljubljena:
samo preko jako debelih članaka,ili stubastih nogu ne mogu da pređem...tjerao sebe više puta u životu ali nikako...
 
U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.
Logicno je posto je takve devojke generalno lakse i osvojoti.
Njima prilazi manji broj muskaraca i cesto su ocajne.

To nesigurni podsvesno znaju.
 

Back
Top