Devojke sa falinkom
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Devojke sa falinkom

Domaćin
    Učlanjen
    17.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    184

Podrazumevano Devojke sa falinkom

Privlači me kad devojka ima neku manu, npr. razroka je, veliki/kriv nos, krive noge i slično...

A vas? Ume li to da vam bude inspirativno, slatko? One su tako posebne, svoje.......

Ime:  15-moffy_modelo.jpg
Pregleda: 52
Veličina:  32,3 KB

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    493
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Re: Devojke sa falinkom

U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
    nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku
    U psihologiji je poznat sindrom,da muskarci koji ne poseduju dovoljnu dozu "muskosti".dakle,muskarci koji su nesugurni u sebe i svoje seksualne i druge mogucnosti,traze za partnerku,zensku osobu,sa nekim fizickim "felerom".Najpre devojke,koje imaju veliku dioptriju,neku telesnu manu.Vrlo cesto,to su devojke koje imaju jednu nogu kracu,ili bilo kakav telesni "defekt" koji ce uciniti,da se oni osecaju prema takvoj osobi,nadmocno.Spoj nesigurnog muskarca,i devojke-zene,sa
    nekim nedostatkom,nikada nije dao dobre rezultate,niti je garant duze i uspesne veze.
    Loš si psiholog a nemaš ni neko veliko životno iskustvo . Na osnovu čega si zaključio da takve veze nemaju neku perspektivu ?
    Ja na osnovu toga što vidim oko sebe mogu zaključiti sasvim suprotno a to je da su takve veze vrlo stabilne a muškarci koji
    izaberu ženu sa fizičkim nedostatkom su izuzetno stabilne ličnosti . Pokušaj da se zabavljaš sa djevojkom koja
    (naprimjer ) ima kraću nogu pa ćeš vidjeti kako ćeš se " drmati " . Drmaju se oni nestabilni .
    Poslednji put ažurirao/la Sarvaš : 18.03.2015. u 12:46

Domaćin
    Učlanjen
    17.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    184

da, čuo sam za tu teoriju i ja se uklapam u to, ali ne verujem da je cilj toga nadmoć. mene recimo dominiranje ne privlači. ali sam navučen na melanholiju i privlače me takve koje nose neko razočarenje, bunt i koje se ne uklapaju u šablone i kalupe

Iskusan Ripley* (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    338

Citat Original postavio mekflaj Pogledaj poruku
    da, čuo sam za tu teoriju i ja se uklapam u to, ali ne verujem da je cilj toga nadmoć. mene recimo dominiranje ne privlači. ali sam navučen na melanholiju i privlače me takve koje nose neko razočarenje, bunt i koje se ne uklapaju u šablone i kalupe
    Bunt, melanholičnost, neukalupljenost i osobenost mogu da imaju i devojke sasvim lepog izgleda jer to nije nužno povezano sa isključivo percepcijom sebe već i njihovog doživljaja okolne realnosti, inteligencije, ličnosti itd. a ove kako kažeš "sa falinkom" mogu biti duboko frustrirane i ni po čemu posebne.
    Nema tu generalizacije i pravila mek. jedino što telesna mana od nekih ljudi "pravi" veće borce u svetu u kojem lepota lakše otvara neka vrata.
    Everything you want is on the other side of fear

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    445

Pa vidis problem sa psihologijom sto je drustveno politicki uslovljena. Polazi od pojma samopouzdanja a sa druge strane uokviruje drustveno prihvatljivo ponasanje. A u stvarnom zivotu to nije tako. Samopouzdanje se cesto kosi sa drustveno prihvatljivim ponasanjem i etikom. Zato je lakse uspavati ga lekovima, nego se baviti uzrokom otvorenog uma. Poenta je: dobra je psihologija, ali ne bih se nesto preterano uzdao u nju.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

ma sve su s falinkom u mozgu ako se ne vidi spolja
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin
    Učlanjen
    17.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio haljinica boje lila Pogledaj poruku
    Bunt, melanholičnost, neukalupljenost i osobenost mogu da imaju i devojke sasvim lepog izgleda jer to nije nužno povezano sa isključivo percepcijom sebe već i njihovog doživljaja okolne realnosti, inteligencije, ličnosti itd. a ove kako kažeš "sa falinkom" mogu biti duboko frustrirane i ni po čemu posebne.
    Nema tu generalizacije i pravila mek. jedino što telesna mana od nekih ljudi "pravi" veće borce u svetu u kojem lepota lakše otvara neka vrata.
    da, ne treba generalizovati, ali falinka je tu da podseća osobu da ona nije kao drugi... da je manjina... i tera je na teži put, dok bez toga se može lakše stopiti s masom
    uzmimo za primer tvoj nick, tj kolju, od domaćih mi je jedan od najdražih, verovatno je njegova falinka uticala na njegovo stvaralaštvo...

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2001

Privlači me kad devojka ima neku manu, npr. razroka je, veliki/kriv nos, krive noge i slično...

A vas? Ume li to da vam bude inspirativno, slatko? One su tako posebne, svoje.......

Ne....

- - - - - - - - - -

I kada takva devojka koja je računamo ipak normalna u glavi ,prepozna "motiv" našega junoše i da mu korpu...šta se dešava sa ionako nepostojećim samopouzdanjem?
    Samoubistvo u najavi...
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Iskreno mene mnogo mnogo privlace slatke, crnomanjaste devojke sa punijim usnama i zelenim ocima, guzate i osrednje prirodno sistate,hahaha,odnosno LATINO-MEDITERANSKE BELKINJE,prosto padam na njih ako ih vidim,steta sto takvih devojaka i nema bas mnogo ovde u Beogradu.Realno takve devojke su najbolje u svakom pogledu. .

- - - - - - - - - -

Naravno da ne.Nos moze da bude veliki,ali nikako kriv,zbog jednog razloga koji ne bi pominjao jer nije deo ove teme,razroka i da ima iks-krive noge krive noge nikako,

Domaćin
    Učlanjen
    13.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Niko nije savršen ali baš falična žena mi ne treba ni u košmaru.

Iskusan Ripley* (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    338

da, ne treba generalizovati, ali falinka je tu da podseća osobu da ona nije kao drugi... da je manjina... i tera je na teži put, dok bez toga se može lakše stopiti s masom
    uzmimo za primer tvoj nick, tj kolju, od domaćih mi je jedan od najdražih, verovatno je njegova falinka uticala na njegovo stvaralaštvo...
    Razumem šta želiš reći i da, Nikola je sjajan lik
    Setih se sad i Tuluz Lotreka, Fride Kalo...

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma Torrente je car,iako je on okarakterisan kao muskarac sa falinkom,meni je carina,najbolji spanski pandur i navija za najbolji spanski tim i jedan od najboljih timova u Evropi trenutno,ATLETICO MADRID. .

Iskusan Ripley* (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    338

Rođen sam sa četiri prsta na desnoj ruci. To je obeležilo moje detinjstvo. Bilo je zadirkivanja, ali samga i sam inicirao nekim svojim pošalicama. Nikada to nisam doživljavao kao hendikep ili nedostatak već kao prednost. Za mene je to značilo da sam drugačiji, da se izdvajam. Taj obrnuti pogled na stvarmi je u stvari doneo mir. Evo, i danas mi se dešava da uopšte nemam svest da mi nedostaje prst ili da mi je ruka nešto manja i drugačija, ali ljudi to vide. Tek ponekad, kada vidim da je fiksirajupogledom, onda se i ja setim. Paradoksalno, zar ne.
    Kolja
    Poslednji put ažurirao/la Ripley* : 18.03.2015. u 19:28

Poznat
    Učlanjen
    03.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

velik nos mi uopšte ne smeta,čak sam se jedno vrijeme jako ložio na to..
    a volim i krive noge,ali one lijepe...
    samo preko jako debelih članaka,ili stubastih nogu ne mogu da pređem...tjerao sebe više puta u životu ali nikako...

Iskusan Ripley* (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    338

Citat Original postavio Klonirani Šime Pogledaj poruku
    velik nos mi uopšte ne smeta,čak sam se jedno vrijeme jako ložio na to..
    a volim i krive noge,ali one lijepe...
    samo preko jako debelih članaka,ili stubastih nogu ne mogu da pređem...tjerao sebe više puta u životu ali nikako...
    Sećam se da si već spominjao važnost lepote ženskih nogu

Poznat
    Učlanjen
    03.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Citat Original postavio haljinica boje lila Pogledaj poruku
    Sećam se da si već spominjao važnost lepote ženskih nogu
    da,pogotovo pod prvim nikom...često sam ih uzimao u usta..
    ma,ne moraju ni da budu savršene full,samo da nisu već rekoh..
    na noge sam počeo da obraćam pažnju tek u ranim dvadesetim,i evo do dan danas me ne pušta...

Poznat Arkania (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Logicno je posto je takve devojke generalno lakse i osvojoti.
    Njima prilazi manji broj muskaraca i cesto su ocajne.

To nesigurni podsvesno znaju.
    KAPITALISTA

Domaćin
    Učlanjen
    17.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    184

interesantan je slučaj agasija
    imao je prvo bruk šilds
    a onda prešao na štefi graf, koja ima naglašen nos

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ne kupujem robu na snizenju niti uzimam povrce koje nije prva klasa pa zasto bih se onda zamajavao sa skartuljama ja sam izbirljiv i zahtevan po svim aspektima.

Slične teme

1. Pitanje za devojke: kondom da ili ne?
    Autor blackground u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 27.03.2016., 11:46
  2. Zasto devojke lazu o nevinosti
    Autor Smoki u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 15.01.2011., 09:35
  3. Zasto povredjuju momci devojke
    Autor aleks u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 18.04.2009., 00:40
  4. DEVOJKE,da li ste slobodne da kazete STA VOLITE ?
    Autor Stari Lisac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 19.05.2005., 23:44
  5. Devojke , da li volite da preuzmete incijativu ?
    Autor Stari Lisac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 09.03.2004., 15:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •