Odstrel naprednjaka zbog komentara na Fejsbuku

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Odstrel naprednjaka zbog komentara na Fejsbuku
RAS | 18. 03. 2015. - 06:10h izmena vesti 07:56h | Foto: RTV Vranje | Komentara: 77

Pedagoškinji OŠ „Branko Radičević“ u Bujanovcu Nataliji Stanković zbog uvredljivog komentara na Fejsbuku o predsedniku Tomislavu Nikoliću - odbrojani su dani u SNS.
Nataša Đorđević

Uz snimak gostovanja predsednika Srbije na RTS-u, Stankovićeva je na svom Fejsbuk nalogu napisala: „Šta to predsedniku (Tarabiću) iskače iz gnezda?“, što bi moglo skupo da je košta.

Ekspresno je reagovalo Povereništvo SNS u Bujanovcu i uputilo zahtev za pokretanje disciplinskog postupka i isključenje Natalije Stanković iz stranke.

Poverenik u Bujanovcu, poslanik Nenad Mitrović potvrdio je da će snimljena rečenica i biti dostavljena Izvršnom odboru SNS.

- Fejsbuk profil nije stranački, već moj privatni, i na njemu mogu da pišem šta hoću. Član sam stranke od 2012. godine. Da sam pred isključenjem, čula sam u gradu, ali me niko zvanično nije obavestio. Ukoliko me isključe, neću očajavati - izjavila je Stankovićeva.

Zamerila se
Na zahtev poverenika SNS u Vranju Slaviše Bulatovića, Nataša Đorđević nije više sekretar Skupštine u Vranjskoj Banji. Zamerila se zbog toga što je na društvenoj mreži hvalila zamenika generalnog direktora Zdravstvenog centra dr Mladena Kostića, koji je na listi za odstrel.

Nataša Đorđević je ostala bez posla, a zaprećeno joj je da će i njen muž biti najuren iz policijske stanice.
Nevenka Dimitrijević

Fejsbuk je bio koban i za Nevenku Dimitrijević Savić, koja nije više poverenica Foruma žena Povereništva SNS u Vranju.

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/543181/Odstrel-naprednjaka-zbog-komentara-na-Fejsbuku

Zato su botovi tako revnosni. Stranacka disciplina i uterivanje straha. Nema da moze da neko razmislja.
 
Svaki gradjanin,koji se upise u bilo koju politicku stranku,izgubio je mogucnost,da misli svojom glavom.To nije slucaj samo sa strankom SNS.Svaka politicka
stranka,trazi od svojih clanova,slepu poslusnost.Dakle,svako ko se uclani u bilo koju stranku,mora da bude svestan,da svoje licno misljenje,ako nije istovetno
sa misljenjem stranke,kojoj pripada,nema pravo da javno iznosi.U cemu je problem,Natase Djordjevic i Nevenke Dimitrijevic.Niko ih nije bio po usima,da udju u neku stranku.Ako su vec odlucile da udju,pa naravno da moraju da misle onako,kako stranka kojoj pripadaju misli.Niko ne moze,da ima i "jare i pare".
Ako te dve doticne gospodje,nisu u stanju,da obuzdaju svoja licna misljenja,a koja nisu usaglasena sa misljenjem njihove stranke,pa naravno,da ce biti
izbacene iz konkretne stranke.Tako je svuda u svetu,pa i kod nas.Ko zeli da svuda i na svakom mestu,ispoljava svoja misljenja o razlicitim pitanjima,ne treba da ulaze NI U JEDNU STRANKU !
 
Poslednja izmena:

Back
Top