ne tako, nego ovako

dive

Legenda
Poruka
61.139
potakla me draga smokva :zag:

ajmo igricu
neko neka napise sastojke od kojih jenapravio neki rucak, a mi varijaciju na date namirnice - sta bi spremile, a da bude ukusnije

evo ga smokvicin recept, ja sam vec odgovorila na kuvanju, pa vi odgovorite ovde :)

prezivela sam rucak,videcemo kako ce mi biti kad pocnem da varim
na kokosovom ulju isprzila beli luk,papriku i smesu koja je odstojala,a to je praziluk sa djumbirom u soja sosu i vocnom sircetu.u to pred kraj dodala polugotove nudle,
pa odgore umuceno jaje
i limun nacedjen
i posula przenim susamom
 
prezivela sam rucak,videcemo kako ce mi biti kad pocnem da varim
na kokosovom ulju isprzila beli luk,papriku i smesu koja je odstojala,a to je praziluk sa djumbirom u soja sosu i vocnom sircetu.u to pred kraj dodala polugotove nudle,
pa odgore umuceno jaje
i limun nacedjen
i posula przenim susamom

...ja bih sve to isto... samo bih dodao papke, glakave uši i napravio pihtije...:lol:
 
...ja bih sve to isto... samo bih dodao papke, glakave uši i napravio pihtije...:lol:

jaaaoo za te usi, jesam li ti pricala?
moj drug je imao dedu koji je voleo da kuva, mada mu to nije islo od ruke
ali mu je zelja bila prejaka
i svaki put bi druga iznenadio sa necim..neprijatno :lol:
i zove ga jedan dan i kaze - znam ja moj unuk voli pihtije, kazi dragicka - deak spremio! ajde dodji!
kaze drug - sta si zeznuo deda kazi odmah :lol: jesi zaboravio beli lk da dodas?
nisam, nisam sve sam stavio odlicne su, znas kako su se lepo stegle!
ode drug, pihtije u fruzuderu
izvadi on tepsiju, a unutra lepo stegnute pihtije
kaze on, cudo deda nije zeznuo nista
uzme noz da ih isece..isece prvu kocku, super pihtija, samo je uhvatio deo bez mesa..
pojede, uzme noz da isece drugu kocku, a noz mu zapne
sta je to??
a tamo svinjino uvo
celo
sa sve neobrijanim dlakama koje strce :rotf:
deda skuvao uvo i samo ga slozio u tepsiju i prelio vodicom :rotf:
kaze drug, to je bio poslednji put kad sam jeo pihtije u zivotu :lol:
 
potakla me draga smokva :zag:

ajmo igricu
neko neka napise sastojke od kojih jenapravio neki rucak, a mi varijaciju na date namirnice - sta bi spremile, a da bude ukusnije

evo ga smokvicin recept, ja sam vec odgovorila na kuvanju, pa vi odgovorite ovde :)

prezivela sam rucak,videcemo kako ce mi biti kad pocnem da varim
na kokosovom ulju isprzila beli luk,papriku i smesu koja je odstojala,a to je praziluk sa djumbirom u soja sosu i vocnom sircetu.u to pred kraj dodala polugotove nudle,
pa odgore umuceno jaje
i limun nacedjen
i posula przenim susamom
zvuči kao nešto od čega prdiš snažnije nego od vojničkog pasulja
 
potakla me draga smokva :zag:

ajmo igricu
neko neka napise sastojke od kojih jenapravio neki rucak, a mi varijaciju na date namirnice - sta bi spremile, a da bude ukusnije

evo ga smokvicin recept, ja sam vec odgovorila na kuvanju, pa vi odgovorite ovde :)

prezivela sam rucak,videcemo kako ce mi biti kad pocnem da varim
na kokosovom ulju isprzila beli luk,papriku i smesu koja je odstojala,a to je praziluk sa djumbirom u soja sosu i vocnom sircetu.u to pred kraj dodala polugotove nudle,
pa odgore umuceno jaje
i limun nacedjen
i posula przenim susamom

Doslo je vreme da napustim forum...
 

Back
Top