Путин:Покушаји да се прекроји историја Русије - циничне лажи

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Путин:Покушаји да се прекроји историја Русије - циничне лажи
МОСКВА–Недавни покушаји да се прекроји историја Другог светског рата и улога Русије у њему нису ништа друго него циничне лажи чији је циљ да се наша земља лиши статуса победника, изјавио је данас председник Русије Владимир Путин.

Он је рекао да „увредљиво блаћење читаве генерације људи који су дали све што су имали за ову победу и који су се борили за мир у свету има за циљ да наруши власт и морални ауторитет модерне Русије и лиши је статуса победничке земље уз све међународне правне последице које из тога произлазе”.
„Човек, понекад, нема срца да преприча све те бесрамне закључке који немају никакве везе са истином”, казао је руски председник на састанку одбора који организује прославу 70 година од Дана победе 9. маја, преноси ТАС.

Путин је у јануару изјавио да су покушаји да се прекроји историја често вођени жељом да се сакрије срамота и саучесништво са нацистима.



Танјуг
објављено: 17/03/2015

*****************************************
Да. неонацисти и неофашисти примењују све оно што је Хитлер планирао АЛИ НА ЈЕДАН ДРУГИ НАЧИН...... путем лажи, подметања, медијске кампање, војне агресије заједно са оптужбама на рачун земље коју нападају, итд.итд..
 
Ви комуњаре лажете задњих 80 година. Ово је необориви доказ моје тврдње да је Путин комуњара.

А Хитлер је био у праву што се борио против комунистичког зла.

Прво: ја нити сам комуњара, нити сам икад био њихов присталица и немој да вређаш !!!

Друго: борба против нацизма/фашизма је опредељење сваког нормалног човека без обзира на политичко опредељење...

Треће: Хитлер је смрдљиви дегенерик и ментало болесно ђубре, зликовац и убица.......
 
Ви комуњаре лажете задњих 80 година. Ово је необориви доказ моје тврдње да је Путин комуњара.

А Хитлер је био у праву што се борио против комунистичког зла.

Ako smijem upitati, onaj mars antikomunjara u "Blitvi", dakle, podrzavas?
 
Руси ме понекад просто запање својом индолентношћу !
Све су то већ имали на нашем примеру, као на пример када је Клинтон изјављивао да је Србија започела и Први и Други светски рат, да смо били верни савезници Хитлера, да смо најкрволочнији народ на свету и тако даље......
Одлично су знали да се то исто њима спрема и сада се чак и Путин чуди на шта морам и ја да се чудим јер неверујем зашто му је то сада нејасно.
Ако мисли да са дивљацима са Дивљег Запада игра њихову игру изгубиће је. Мора да игра руску игру исту ону на основу које је Русија себи прибавила ореол непобедивости.
 
Zato sto je nacisticko govedo.

А ово 88 на тввом нику значи HEIL HITLER.

- - - - - - - - - -

A to su, sa tvoje tacke vidjenja...?

Са свих поштених и неострашћених истраживача историје и истине.
 
Ви комуњаре лажете задњих 80 година. Ово је необориви доказ моје тврдње да је Путин комуњара.

А Хитлер је био у праву што се борио против комунистичког зла.

Иди сине одспавај... Једно 1 000 000 000 година... :)
 
Лепо Шешељ каже ... за демократе глогов колац ... па у заборав.

Ма у свему колико толико умјерено, а овај... Свака му част, захваљујући таквима схватиш колико су нормални људи стварно нормални. :D
 
*****************************************
Да. неонацисти и неофашисти примењују све оно што је Хитлер планирао АЛИ НА ЈЕДАН ДРУГИ НАЧИН...... путем лажи, подметања, медијске кампање, војне агресије заједно са оптужбама на рачун земље коју нападају, итд.итд..

sve je ovo vec vidjeno i na zalost sve su bolji u tome, hitlera slusali samo nemci ove sotone slusa ceo svet
 
Ви комуњаре лажете задњих 80 година. Ово је необориви доказ моје тврдње да је Путин комуњара.

А Хитлер је био у праву што се борио против комунистичког зла.

sta si ti HORDAK? koja si ti zverka? za ovu zadnju konstataciju bi i u nemackoj zaglavio cuzu

- - - - - - - - - -

Прво: ја нити сам комуњара, нити сам икад био њихов присталица и немој да вређаш !!!

Друго: борба против нацизма/фашизма је опредељење сваког нормалног човека без обзира на политичко опредељење...

Треће: Хитлер је смрдљиви дегенерик и ментало болесно ђубре, зликовац и убица.......

kao i ovo djubre sto ga velica
 

Back
Top