Četiri scenarija za rekonstrukciju vlade

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Četiri scenarija za rekonstrukciju vlade
Tanjug | 16. 03. 2015. - 18:27h | Foto: Tanjug | Komentara: 52

Za rekonstrukciju vlade postoje četiri scenarija, konkretni zaključak o tom pitanju nije donet i nastaviće se razgovori u okviru stranke, izjavio je danas lider Srpske napredne stranke i premijer Srbije Aleksandar Vučić, nakon sednice predsedništva SNS.

Odgovarajući na pitanje da li se na sednici razgovaralo o mogućoj rekonstrukciji vlade, Vučić je istakao da ona svakako neće biti kozmetička, a da postoje četiri mogućnosti.


"Jedna je da dođe do promene koalicionih snaga, druga da dođe do značajnih promena u SNS, treća podrazumeva promenu na čelu vlade, a četvrta da ne bude nikakvih promena do decembra, da sačekamo pokrajinske i lokalne izbore", rekao je on.


Upitan koja je prema njegovom mišljenju najbolja opcija, rekao je: "Ne bih o tome, ali mislim da će moja opcija biti podržana. Mislim da još imam podršku većine u stranci".


Novinare je interesovala i opcija moguće promene na čelu vlade, koju je premijer pomenuo, ali on to nije želeo da komentariše, već je primetio da "da bi se tome mnogi najviše radovali, posebno oni koji toliko snage ulažu u to da me pobede, ali im nekako ne polazi za rukom..."

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/542855/Cetiri-scenarija-za-rekonstrukciju-vlade
 
Poslednja izmena od moderatora:
Моја прогноза је да је Wolf-cub звани футур добио наредбу газде преко амбасаде ДА НАПРАВИ КОАЛИЦИЈУ СА ДУЦОМ ПЕТРОВИЋЕМ.
новоизабраним "лидером" Заједно за Србију (ЗЗС)..
 
Моја прогноза је да је Wolf-cub звани футур добио наредбу газде преко амбасаде ДА НАПРАВИ КОАЛИЦИЈУ СА ДУЦОМ ПЕТРОВИЋЕМ.
ново изабраним "лидером" Заједно за Србију (ЗЗС)..
Пре ће бити да је у игри Чеда Јовановић.
Отањио са парама (ЛДП је у тешким дуговима), научио да живи на високој нози а стране га службе слабије плаћају јер му је учинак слаб и ето разлог за Чедино васкрсење.
Ипак мислим да ће се то све одложити до децембра.
 
16219-four-horsemen-of-the-apocalypse-1920x1080-fantasy-wallpaper.jpg
 

Back
Top