Razvuci il utuci

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
đestepitchke :heart:
slušam opciju A
veze od pešes godina pa suživot pa brak pa deca
bokteyebo prođe petina života dok se to sve skockalo
i opciju B
poznanstvo, prc, matičar, porođaj - sve za manje od 12 meseci
:)
kako je išlo kodvas
jese kaje na tenane ko se uda na brzinu? :confused:
 
moji roditelji su se zabavljali 7 godina,njegovi su se zabavljali 7 godina,mi smo se zabavljali pre braka 7 godina :)
cista slucajnost.uzeli smo se onda kad smo pozeleli decu,pre toga nam je bilo lepse da se zabavljamo i da zivimo kod roditelja kao bebe
moj mentalni sklop je takav da zajednicu muskarca i zene bez dece vidim kao nepotrebnu.da nisam imala decu,citav zivot bi se samo zabavljala i uzivala u samoci u svoja cetiri zida
 
Наше забављање је трајало годинама, обишли смо све кафане, биоскопе, позоришта, журке, дискотеке.

Да не заборавим и путовања и летовања.

Најбољи период мог живота.
 
đestepitchke :heart:
slušam opciju A
veze od pešes godina pa suživot pa brak pa deca
bokteyebo prođe petina života dok se to sve skockalo
i opciju B
poznanstvo, prc, matičar, porođaj - sve za manje od 12 meseci
:)
kako je išlo kodvas
jese kaje na tenane ko se uda na brzinu? :confused:

ja sve volim da premerim i izanaliziram
a, brak ponajvise
nije mi normalno da se neko vencava, a nije ziveo zajedno pre toga
ono vikendi zajedno, letovanja, drn zvrc, nema to veze, dok se racuni zajedno ne placaju i ne prelezi neka bolest zajednicki, i neka muka ne preobrodi,ne racunam da poznajes tu osobu sa kojom si
 
sto je brzo to je i kuso
natenane neka tece pa dokle traje

ne dopada mi se kad neko posle sest mes il godine napravi dete pa se venca zato....ne znam nikoga kome je takav brak trajao
ni medjosobno se ne znaju a vec i decu petljaju nekapirajuci da deca tu posle ispastaju najvise
 
Mislim da tu nema pravila.
Neki su se znali par dana, a brak zaista skladan.
Neki se zabavljaju preko deceniju, pa ne uspe.

Slazem se...nema pravila.

Jeste da je veca verovatnoca da se zeznes kada nekog ne poznajes, ali ne mora ni da znaci.

Zavisi i kada ..u dvadesetim sigurno neces posle sest meseci poznanstva praviti dete, osim ako se ne desi. U tridesetim je to vrlo verovatno.
 
a sto je sporo, smoris se ko rovac:)
kad sam ja nestrpljiva zena bre pa numem polako:)))
al da sudajem ponovo..to bogme treba debelo da budem sigurna sta radim. a to ne moze brzo.
 
Svejedno nisam čuo osobu da se bar nekad nije pokajala... Ako ne i svaki dan, svaki drugi...

Ali svakako mislim da trebaš znati nekoga sa kim živiš, naročito kad praviš dete... Bar po informacijama.
 

Back
Top