Selidbe u Beogradu

milos87popovic

Primećen član
Poruka
745
Pozdrav, da li neko zna neku dobru firmu za selidbe u Beogradu?

Tražio sam nešto po netu, naišao na gomilu tih prevoznika.
Da li ima neko preporuku?

Je l neko sarađivao sa alo selidbama? aloselidbebeograd
Nekako mi imaju najzvučnije ime...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Даћу ти моје размишљање на тему:
Ја никад не бих ангажовао некога ко има само број мобилног као контакт.
Ало селидбе не постоје у регистру предузетника, бар не под тим именом а ако и јесу регистровани, због чега нису објавили оглас под тим именом. Шта ћеш да радиш ако не испоштују договор?
Ево ти овде списак регистрованих предузетника који се баве селидбама и транспортом:
http://pretraga2.apr.gov.rs/ObjedinjenePretrage/Search/Search (укуцај у претрагу "селидбе"), прегледај ко је од предузетника активан и контактирај за селидбу.

Зашто ти ово предлажем? Па, једноставно, мање ће те болети глава јер постоји неко кога можеш да позовеш на одговорност уколико дође до проблема. Дај Боже да их не буде али боље је кад се осигураш и са те стране.
 
Predlažem da pogledaš selidbe-stosic. ili prevoziselidbe.com . Izuetno su ozbiljni i odgovorni i zadovoljstvo klijenata im je ispred svega. Sigurno se neces pokajati. Javi ako ih kontaktiras da li sam bio u pravu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mogu preporuciti Prevezisve -nasla sam ih preko interneta za selidbu iz jedne evropske zemlje u Srbiju i bila skepticna kako ce se sve zavrsiti! Opravdali su moje poverenje-profesionalni,tacni,odgovorni,cena korektna. Pre njih sam kontaktirala dosta firmi koje se bave ovim poslovima: ili ne postoje vise ili nisu odgovorili na moj zahtev za ponudu ili je cena bila nerealna. Izuzetno sam zadovoljna njihovom uslugom!
 
Selio sam se već šest puta u Beogradu,poslednja dva puta sa agencijom profii selidbe i prezadovoljni smo njihovom uslugom.Čak sam ih preporučio i nekim svojim poznanicima i svi su bili zadovoljni.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Probajte sa Selidbe MIlosevic. Mada sve agencije su manje vise OK, u ovoj borbi za svaki dinar ne smeju sebi dopustiti previde i los odnos sa klijentima. Na ruku im ide sto sve vise ljudi angazuje agencije umesto sami da se preseljavaju.
 
Mene je svojevremeno slila ---------- Beograd i ja sam bio prezadovoljan. Ja lično mislim da ova branša ima izuzetno veliku konkurenciju i onda sve te firme moraju biti na nivou, jer dobar glas se daleko čuje, a onaj koji nije dobar..
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top