Emotivna budala

Kako ko to dozivljava... ja sam postavila pitanje , definisite mi pojam.

Bas si sad nasla da posatavis takva pitanja:roll: :lol:...sva srecca pa sutra ne radim..:)
Dakle, emotivna budala je osoba koja je emotivno vezana za drugu osobu iako ne vidi nikakvo resenje da ce sve to izaci na dobro...ustvari mozda i hoce ali trenutno nezna da li hoce ili nece, drugacije ne moze, emocije ga vuku na tu stranu i on se hvata za glavu i kaze sebi " budalo sta to radis "...eto tako nekako :lol:
 
Mnogo ti oces....
da.
Bas si sad nasla da posatavis takva pitanja:roll: :lol:...sva srecca pa sutra ne radim..:)
Dakle, emotivna budala je osoba koja je emotivno vezana za drugu osobu iako ne vidi nikakvo resenje da ce sve to izaci na dobro...ustvari mozda i hoce ali trenutno nezna da li hoce ili nece, drugacije ne moze, emocije ga vuku na tu stranu i on se hvata za glavu i kaze sebi " budalo sta to radis "...eto tako nekako :lol:

Opisala si mene :rida:
 
Dajte mi definiciju za ovaj pojam ... hvala. :hvala:

veruje osecanjima i kad su dokazi i ponasanje doticnog/doticne u suprotnosti sa ocekivanjima..

- - - - - - - - - -

on je tuce ,pije,drogira se,ubija,pljacka ona ga voli jer dobro iebe
jer je navikla na to i misli da ne zasluzuje nista bolje,ili se tripuje da on nju stiti ilibla bla,u sv slucaju meni je to za lecenje...
 
Bas si sad nasla da posatavis takva pitanja:roll: :lol:...sva srecca pa sutra ne radim..:)
Dakle, emotivna budala je osoba koja je emotivno vezana za drugu osobu iako ne vidi nikakvo resenje da ce sve to izaci na dobro...ustvari mozda i hoce ali trenutno nezna da li hoce ili nece, drugacije ne moze, emocije ga vuku na tu stranu i on se hvata za glavu i kaze sebi " budalo sta to radis "...eto tako nekako :lol:

:dash:
 
zaljubljeni idiot u raspalu drocu

Ili obrnuto?

on je tuce ,pije,drogira se,ubija,pljacka ona ga voli jer dobro iebe

To je kompletni idiot.

Ja sam bio jednom emotivna budala..
i neću da budem nikad vise..:)
Pojam-drugo stanje osobe..ona misli da da ce on primetiti i dati joj to sto ona misli da zasluzuje ali on i dalje izigrava tvrdog muskaca sa kamenim srcem.

Ovo bold mi pojasni...

veruje osecanjima i kad su dokazi i ponasanje doticnog/doticne u suprotnosti sa ocekivanjima..

Slažem se :neutral:
 
to sam ti ja...
ljudi sa kojima sam emotivno blizak to koriste da bi od mene dobili razne usluge i pomoc...
nesto poput emotivne ucene, da tako kazem...
znaju da ne mogu da ih odbijem, pa to i koriste...
 

Back
Top