ВУЧИЋ О МИШКОВИЋУ

Poruka
23.163
Vučić: Miškovićev uticaj ozbiljniji nego što sam mislio

Uticaj biznismena Miroslava Miškovića u Srbiji, i finansijski i medijski, mnogo ozbiljniji je nego što sam mislio, izjavio je premijer Srbije i predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić na današnjoj konferenciji za novinare, posle sednice predsedništva SNS.

"Imamo dokaze kako se tajkunsko mafijaški lobi, od zemunskog do Miškovićevog klana, bore da se ništa ne promeni, kako bi mogli da nastave sa pljačkom Srbije", rekao je lider SNS posle sednice Predsedništva stranke.

On je rekao da će vrlo brzo biti dokazani na sudu "veliki finansijski zločini".

"Veliku nervozu vidim kod nekih, sve su pokušali preko svojih medija. Mnogo ljudi plaćaju. Ne biste verovali koga sve plaćaju...I za to imam dokaze, čekam samo da me tuže, a spreman sam i da idem na poligraf", rekao je Vučić i dodao da, nažalost, ne sme o svemu javno da govori.

"Iznenadili biste se koliko je širok i značajan Miškovićev uticaj u finansijskom i medijskom smislu. Mnogo je ozbiljniji nego što sam mogao da sanjam. Mnogo para ima i ne čeka mu se ta presuda za koju tvrdi da neće biti osuđujuća", rekao je Vučić.

On je istakao da je cilj njegove stranke i vlade da donesu "boljitak za naš narod, da Srbija bude moderna zemlja, demokratski ustrojena, uređena".

"I uveren sam da ćemo u tom poslu uspeti i da pobeđujemo sve one kojima je uspeh da stvari vrate u prošlost, da Srbijom upravljaju tajkunsko mafijaški klanovi, kao što su upravljali od Zemunskog do Miškovićevog klana", rekao je Vučić.

On je dodao da će se SNS tome će suprostavljati i biti brana takvim nastojanjima.

"Pošto neki govore kako nismo imali nikada dovoljno dokaza, mi imamo dokaza kako se različiti tajkunski lobiji bore i za promenu vlasti u Srbiji i da vrate stari sistem ne bi li nastavili pljačku Srbije. Mi ćemo im se u skladu sa zakonom suprostaviti", poručio je Vučić.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/542630/Vucic-Miskovicev-uticaj-ozbiljniji-nego-sto-sam-mislio
 
To je ta naprednjačka umetnost vladanja našao je tu nit kod retardiranog naroda koji je do srži ugrožen i samo on može da ga spasi a svi drugi oće da ga satru (mislim na narod).
To je isto radio i Milošević samo on je to više megalomanski protiv NSP,NATO, i sl.
Već vidim Vučića kako ono :"Ne napadaju oni Srbiju zbog Vučića nego Vučića zbog Srbije..."
dosadno,već viđeno..
 
bolje da miskovica izglasamo da nam vodi drzavu.

nego sto on ne bi to prihvatio , mozda ako bi shvatio kao izazov i nacin dokazivanja genijalnog biznismena.

i ako uspe da oporavi srbiju zasluzio bi ne nobelovu nagradu nego priznanje da je najbolji biznismen svih vremena
 
Pazite da on i Miskovic ne rade u talu, Miskovic bi ga ojadio od tuzbi za uvredu i klevetu,narusavanje ugleda i njega i Delte,a ovako, Vucko mu daje nase milijarde,iznajmljuje njegove hotele za svkojake sastanke od nasih para, apsolutno bespotrebno iznajmljivanje hotela da sluzi za karantin ako dodje ikada do neke misteriozne epidemije,zaposlio Miskove rodbinu i prijatelje u javnom sektoru i ko zna sta jos samo da bi Misko glumio Golijata,a Vucko sirotana koji ga pobedjuje...i to pobedjivanje traje i trajace decenijama...
 
Vučićevo univerzalno opravdanje - Mišković.

Mišković ga je naterao da prizna pravosuđe Kosove.

Mišković ga je naterao da zaposli desetine hiljada partijskih parazita u javni sektor.

Mišković mu je nametnuo Tonija Blera za mentora.

Mišković mu namešta Tajland i tartufe.

Mišković ga je primorao da se zaduži još 6 milijardi dolara.

Mišković mu nije dao da se zauzme za Južni tok.

Taj Mišković je svemoćan.

Jadan Vučić.
 
Vodeći političari ne vole domaće tajkune-samo su im strani dobri-bolje dreše kesu i lakše se s njima dogovoriti
o zajedničkom dilu na trećim tržištima (!) dok s domaćim tajkunima to nije moguće!
Kojem su našem političaru dobri Mišković,Kostić,Beko,Hamović,Matijević...? ? ?

A pro po:zašto svaka vlast zagovara strane investicije? Kako to da nisu bolje domaće investicije?!
(Majke im lopovske!)
 
Vodeći političari ne vole domaće tajkune-samo su im strani dobri-bolje dreše kesu i lakše se s njima dogovoriti
o zajedničkom dilu na trećim tržištima (!) dok s domaćim tajkunima to nije moguće!
Kojem su našem političaru dobri Mišković,Kostić,Beko,Hamović,Matijević...? ? ?

A pro po:zašto svaka vlast zagovara strane investicije? Kako to da nisu bolje domaće investicije?!
(Majke im lopovske!)

Matijevic bar nesto proizvodi...

- - - - - - - - - -

*** *** ***
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svaka čast Vučiću.Za samo par meseci je uspeo ono što niko pre njega nije.Uspeo je da namaže Miškovića na leba gladnog naroda i njime nahrani isti tako dobro,da je narod sit evo već 3 godine...

- - - - - - - - - -

Kad god narod kaže : "Gladni smo gospodaru!Učini nešto.Ništa ne radiš po tom pitanju!",Vučić kaže : " A setite se kad smo se hranili Miškom.Tad mi niko nije rekao svaka čast Vučiću..." i naqrod se ućuti i voli AV...
 
510x320_28190-gal-1355496899-005_-_Copy.jpg
 
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...i-nego-sto-sam-mogao-da-sanjam-clanak-1705792

Vučić: Miškovićev uticaj ozbiljniji nego što sam mogao da sanjam

POLITIKA19:00, 16.03.2015.Autor: Agencija TANJUG

105
Pošalji e-mail 
Odštampaj tekst 
A
Veliku nervozu vidim kod nekih, sve su pokušali preko svojih medija. Mnogo ljudi plaćaju. Ne biste verovali koga sve plaćaju...I za to imam dokaze, čekam samo da me tuže, a spreman sam i da idem na poligraf, istakao je premijer

Foto: Tanjug
BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da je uticaj biznismena Miroslava Miškovića u Srbiji, i finansijski i medijski, mnogo ozbiljniji nego što je mislio.

"Imamo dokaze kako se tajkunsko mafijaški lobi, od zemunskog do Miškovićevog klana, bore da se ništa ne promeni, kako bi mogli da nastave sa pljačkom Srbije", rekao je lider SNS posle sednice Predsedništva stranke. On je rekao da će vrlo brzo biti dokazani na sudu "veliki finansijski zločini".

"Veliku nervozu vidim kod nekih, sve su pokušali preko svojih medija. Mnogo ljudi plaćaju. Ne biste verovali koga sve plaćaju...I za to imam dokaze, čekam samo da me tuže, a spreman sam i da idem na poligraf", rekao je Vučić i dodao da, nažalost, ne sme o svemu javno da govori.

"Iznenadili biste se koliko je širok i značajan Miškovićev uticaj u finansijskom i medijskom smislu. Mnogo je ozbiljniji nego što sam mogao da sanjam. Mnogo para ima i ne čeka mu se ta presuda za koju tvrdi da neće biti osuđujuća", rekao je Vučić.

.............

Opet se svadja sa samim sobom. Mozda je Miskovic kriv za pad helikoptera? A ne to su keramicar i doktor smrt. Shizofrenija na delu.
 

Back
Top