MUSKARCI O PORODJAJU

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
Poludela sam u subotu uvece, sedeli smo sa nasim prijateljima koji cekaju bebu i tako je po prirodi stvari tema bila porodjaj. Njih dvojica su se slozili da je roditi bebu nista, to je maltene strasno samo na filmu, zene previse drame oko toga, moj muz je rekao da je njemu njegova majka rekla da to nije nista strasno i on se te price strogo drzi od kada ja znam za njega. Taj nas drug je bio jos gori i rekao da bi istukao svaku koja hoce na bezbolan porodjaj, jer to nije prirodno, zena psihicki ocvrsne posle prirodnog porodjaja, ne moze se u zivotu uvek birati laksi put i tako jos neke gluposti, da bi kasnije iyjavio da kad ga glava zaboli mora da popije lek! Znaci nije bilo zezanje, obojica su bili ozbiljni. Bila sam zaprepascena, :shock: :shock: i :twisted: . Borila sam se protiv njih dvojice, uveravala ih kako god sam znala i umela, a ova drugarica me isto malkice iznervirala, imala je neki blag osmeh, mazila je svoj stomak i zaljubljemo gledala muza. Nije zucnula na tu temu. Ja s mojim ni juce nisam htela da pricam zbog toga. Vredjaju me kao zenu, pa omalovazavaju najveci i najvazniji dogadjaj u zivotu ! Samo da vam kazem da njih dvojica jesu vrlo pazljivi kao muzevi, nemaju poroka, obrazovani su, od onih su sto peru i sudove, sire ves, nemaju nikakve komplekse, obojica su iz normalnih porodica, roditelji intelektualci. Nisam se nadala takvom misljenju, a eto moja svekrva rekla da roditi dete nije nista, i ovaj moj se uhvatio toga i gotovo! Sta vi mislite o ovom?
 
baki 75:
Poludela sam u subotu uvece, sedeli smo sa nasim prijateljima koji cekaju bebu i tako je po prirodi stvari tema bila porodjaj. Njih dvojica su se slozili da je roditi bebu nista, to je maltene strasno samo na filmu, zene previse drame oko toga, moj muz je rekao da je njemu njegova majka rekla da to nije nista strasno i on se te price strogo drzi od kada ja znam za njega. Taj nas drug je bio jos gori i rekao da bi istukao svaku koja hoce na bezbolan porodjaj, jer to nije prirodno, zena psihicki ocvrsne posle prirodnog porodjaja, ne moze se u zivotu uvek birati laksi put i tako jos neke gluposti, da bi kasnije iyjavio da kad ga glava zaboli mora da popije lek! Znaci nije bilo zezanje, obojica su bili ozbiljni. Bila sam zaprepascena, :shock: :shock: i :twisted: . Borila sam se protiv njih dvojice, uveravala ih kako god sam znala i umela, a ova drugarica me isto malkice iznervirala, imala je neki blag osmeh, mazila je svoj stomak i zaljubljemo gledala muza. Nije zucnula na tu temu. Ja s mojim ni juce nisam htela da pricam zbog toga. Vredjaju me kao zenu, pa omalovazavaju najveci i najvazniji dogadjaj u zivotu ! Samo da vam kazem da njih dvojica jesu vrlo pazljivi kao muzevi, nemaju poroka, obrazovani su, od onih su sto peru i sudove, sire ves, nemaju nikakve komplekse, obojica su iz normalnih porodica, roditelji intelektualci. Nisam se nadala takvom misljenju, a eto moja svekrva rekla da roditi dete nije nista, i ovaj moj se uhvatio toga i gotovo! Sta vi mislite o ovom?
Jaka stvar šta on misli, tebe to čeka pa čeka. To je kao kada bi ti mislila da impotencija nije problem. Bezbolan poređaj OK, ali može biti problem ako se uradi pogrešno za dva milimetra. I ima tu neke istine oko bolova i jačanja, samo što bi većina muškaraca odamh tražili eutanaziju. Zato ste vi i jači pol uostalom.
 
baki 75:
Thanks, Georgio iskren odgovor. Samo znas zene malo zaboli kad muskarci ne cene tu muku. Sta onda ocekivati od nekih primitivaca, neucenih muskaraca, onih tipicnih Balkanaca koji inace ne fermaju zene ?
Ma **** ti se dal on ceni ili ne, nemoj tražiti nešto što nerazume i kvariti odnose. Cenio on ili ne ti se razapinješ. Ako hoćeš da ga ubiješ da bi te cenio, ti ga povedi na porođaj!
 
xpajamacax:
georgio hvala sa hint:p
dakle,jeste porođaj nije ništ astrašno...
ma ja ne razumem muškarce koji se plaše impotencije,kada je to potpuno normalnoooooo
Ma jeste strašno, i nemoj pokušati biti pametna, jer porođaj se nesmatra anomalijom ili bolešću, ya razliku od impotencije, i ti baš ne razumeš ništa.
 
Zasto se muskarci petljaju ako vec ne mogu da pomognu ili nece ili ne kapiraju tezinu situacije zasto bar ne cute. Ja sto se tice sluzenja vojnog roka nisam nikada nista rekla, niti ih kritikovala sto kukaju da im je tesko...jednostavno ja nisam prosla kroy to , slusam njihova iskustva, mada moj muz o tome prica sasvim normalno, da nije strasno , iako nije isao kuci sest meseci, jeo sta je imalo da se jede , na zdrav nacin je to podneo...
 
baki 75:
Poludela sam u subotu uvece, sedeli smo sa nasim prijateljima koji cekaju bebu i tako je po prirodi stvari tema bila porodjaj. Njih dvojica su se slozili da je roditi bebu nista, to je maltene strasno samo na filmu, zene previse drame oko toga, moj muz je rekao da je njemu njegova majka rekla da to nije nista strasno i on se te price strogo drzi od kada ja znam za njega. Taj nas drug je bio jos gori i rekao da bi istukao svaku koja hoce na bezbolan porodjaj, jer to nije prirodno, zena psihicki ocvrsne posle prirodnog porodjaja, ne moze se u zivotu uvek birati laksi put i tako jos neke gluposti, da bi kasnije iyjavio da kad ga glava zaboli mora da popije lek! Znaci nije bilo zezanje, obojica su bili ozbiljni. Bila sam zaprepascena, :shock: :shock: i :twisted: . Borila sam se protiv njih dvojice, uveravala ih kako god sam znala i umela, a ova drugarica me isto malkice iznervirala, imala je neki blag osmeh, mazila je svoj stomak i zaljubljemo gledala muza. Nije zucnula na tu temu. Ja s mojim ni juce nisam htela da pricam zbog toga. Vredjaju me kao zenu, pa omalovazavaju najveci i najvazniji dogadjaj u zivotu ! Samo da vam kazem da njih dvojica jesu vrlo pazljivi kao muzevi, nemaju poroka, obrazovani su, od onih su sto peru i sudove, sire ves, nemaju nikakve komplekse, obojica su iz normalnih porodica, roditelji intelektualci. Nisam se nadala takvom misljenju, a eto moja svekrva rekla da roditi dete nije nista, i ovaj moj se uhvatio toga i gotovo! Sta vi mislite o ovom?
da si se nasmejala i rekla "ajme meni" ili "taklo dakle" bila bi kao ratnik koji neulece u borbu vec propusta u prazno(nastavila bi da se smejes).dobro,to ne mogu svi.
muskarci koji su iz takve familije i koji su kao sto ih ti opisujes moraju imati neki veliki problem i kad tad ga izbaciti iz sebe.iako takve porodice (gde je sve u savrsenom redu) izgledaju super,veruj mi da u sustini nisu takve.obicno kada roditelji pokusavaju da od dece naprave savrsenu sliku nesto ne ispadne kako treba.(i da li se vi uopste poznajete kad ga nisi poznavala na taj nacin).VI ZENE ste po prirodi veoma jake i to se i kroz istoriju dokazalo ali iste isto tako ranjive i veoma lako padnete>isto sto i planuti< a to se tebi sada desilo. A sada konkretno:ako on ima takav stav a ti se ljutis znaj da u vasem odnosu nema postovanja(ne mislim na ono"ako on mene postuje i ja cu njega"to nije postovanje) i taj problem se ne resava samo pricom.idite na planinu,setajte se kroz sumu,sedite na kamen zatvorite oci i OSETITE ZIVOT.neka u vasem domu uvek vlada pesma i igra i posle nekog vremena drugi ce reci:"vidi jedan srecan par".<mislis da je nemoguce sve ovo.imas moju garanciju da jeste.uostalom,svoje stavove i svoja uverenja brani TISINOM. srecno
 
Georgio:
Ma jeste strašno, i nemoj pokušati biti pametna, jer porođaj se nesmatra anomalijom ili bolešću, ya razliku od impotencije, i ti baš ne razumeš ništa.
si ti video da sam ironična?
slučajno imam dvoje dece,pa znam detalje:p
i hvala na poduci,sada znam da je impotencija anomalija...nisam znala.
 
ma neku jedu kaku svoju svi koji smatraju da je porodjaj NIŠTA ,,,,,, mene vraćali u život pola sata ,,, onesvestila sam se od bolova ,,,

ovako muškarčine ,,,u ruke medicinski leksikon pa i po cenu da vam se riba smuči ,,,, lepo je opisano i slikovito ,,,, pa ako neko misli da je bezazleno kada se milimetar po milimetar širi karlična kost ,,,, onda je taj dotakao dno debiloznosti ,,,,,,
uostalom i u svetim knjigama se pominje ,,,bla bla bla ,,,žene će sa mukom radjati ,,,,,
 
@baki75

Vidi vako mozda mi muskarci pojma nemamo kako to izgleda, niti cemo ikad saznati, ali josh uvek ne znas ni ti kako je to, tako da ja sad vise verujem njegovoj i drugim kevama nego tebi. Josh nisam cuo da se neka zena zalila da kroz to nikad ne bi prosla, mozda jeste stravichan napor, ali Majka Priroda nas je udesila da kroz to prodjete bez trauma ;) Kad budesh i ti to dozivela onda daj svoj sud. Dotle pssst.
 
Ko prica o umiranju zaboga (mada, da te podsetim da se desava cak i u sadasnje vreme da zena umre na porodjaju) pricamo o mogucnosti trauma. Posle porođaja, kako kažu istraživanja, sedam od deset žena pati od tuge ili česte promene raspoloženja. Ali to je normalna i prolazna pojava, koja obicno nestaje posle dva do tri meseca najviše. U 10 odsto slučajeva, nažalost, pretvara se u pravu depresiju. Srećom, ona se leči, ali je potrebno obratiti se lekarima. Da li je opasno ne znam, da li je strasno i neprirodno itekako verujem da jeste, ali zelja zene za majcinstvom je ta koja je jaca od svih mogucih i nemogucih opasnosti. Ipak, pustite me tih prica kako je to nesto lako, nista strasno, ma prava sitnica. Uostalom i to se razlikuje od zene do zene. Imam drugaricu koja se bez problema porodila i drugu koja je imala takav katastrofalan horor porodjaj da je obecala sebi da nikad vise nece ostati u drugom stanju. I evo, nakon 5 godina od tada jos uvek nije promenila misljenje.
Kao i sve ostalo i to je individualno.
 
cuj porodjaj nije nista???
pa jel znaju ti muskarci da su oni osjetljiviji na bol od zena, i da po svojoj anatomskoj gradji ne bi mogli da izdrze bol porodjaja??
pitaj ih to sljedeci put...

a onaj ko mi predlozi da rodim prirodno bez epiduralne????/ ma nek se goni u tri p..... m........
dosta mi je i ovih menstrualnih bolova od kojih sam juce povracala cijeli dan i zamalo u nesvijest otresla....
fuckers!!!
 
Ne mislim da je to nista i sl. samo je nesto sto je neizbezno i stim se morate pomiriti. Kad sebe ubedjujete da je to tako strasno onda ce te ga i dramaticnije doziveti. A sto se tice porodjajnih komplikacija, kojih ima i uopste ne sporim da nisu opasne, ja tu mislim samo da smo se mi generalno, mislim na ljudski rod jel, mnogo razmazili, nista vise. Nesto se ne secam da zivotinje imaju takve probleme.
 
Nekako ne razumem, sta je njih briga da li ces se ti poroditi sa epiduralom.
Da li traze odobrenje muza?;-)
Da boli boli, i prodje i redje ostavlja posledice, ali sto da boli kad ne mora.
Pa i zub moze da se popravlja i vadi bez anestezije, al je nekako svi prime.
 

Back
Top