Danas ću Smuvati..
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Danas ću Smuvati..

Buduća legenda nero keks (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    826

Podrazumevano Danas ću Smuvati..

Da bi nam bilo malo zanimljivije,i ubjemo malo ovaj ebeno tezak zivot pun mnogo toga loseg koje nas svakodnevno spotiče i poebe nam
    malo onog lepo sto nosimo u srcu...Karakter nam je jako bitan ali smo prinudjeni da se prilagodjavamo,čupamo,izvlačiimo ono sto nismo
    i sto ne zelimo da jesmo,,Ja sam ceo zivot u nekom lovu..u poslu lovim ljude,u slobodnom vremenu lovim mir,lovim srecu i trudim se da
    ugrejem svako srce iako mi to oduzima delic iz mog dostajnstva i moje čvrsto ja koje nepokolebljivo i neustrasivo branim i čuvam,,
    Zivot je takav,svi kazu pomiri se s,tim al ja nisam rodjen da budem takav i puno puta moram da uradim nesto sto mi posle ne da mira
    jer to nisam ja...!

Dodjoh na Krstaricu i liku Andjela,niz degradacija i ,ne mogu da kazem da mi to nije donosilo uspeha jer je ceo svet lud i svi vole gluposti,,
    Ovde nam je drugi dom,virtuelni svet..slika..fotomontaza,neke krije bore,neko stomak..neko zeli da se upozna i diskutuje sa nepoznatim..
    Nekad je potrebno otvoriti dusu a nemas kome jer taj te neće saslusati ni razumeti kako ti zelis... al zato ima tamo ona forumasica ili forumas koji te savrseno razume..to mi mislimo ali uvek
    postoji tračak razočarenja jer na kraju se stavri ne poklope..Nije to jer ta osoba ne zeli da te razume već zato sto se u nama ostaje ta zelja
    za sevrsenstvo koja nam gradi ličnost od samog rodjenja..
    Da ne filozofdiram jer mi to nije talenat ova tema bi posluzila da ne gubimo vreme i smuvamo jednu forumasicu ili forumasa..ko zna mozda ce ona ipak otkriti onaj delic savrsenstva u tebi ili ce on bas da se odusevi s,tobom,,
    Mozda ce se vidite na kafi pa ce ti se svidi njegov pogled,ruke,oče..stav reči glas...evo prijateljstva(virtuelnog..neophodne realnosti 21 veka)
    Sledeci put ce pozeleti neko od njih dvoje da se prepuste jer proradili oni leptirići u stomaku...medjunozije zeli da se razonodi,,
    E dosta pisanja. Ja danas zelim smuvati npr: Dajv,Ticu,Bogi ili De,a,Tessu,Smokvicu,Leonaćina,Weeee..nemam pojma jer tema tek nastupa ............(ili Ninče,Ambasadora)

Koga ću smuvati danas,dali cemo se poklopiti i uspeti u tome,,,,?,
    Gde su greske,nema poklapanja ili ce bude mozda i dobrog divljeg seksa koji cemo čuvati kao večitu slatku tajnu..??
    Poslednji put ažurirao/la nero keks : 16.03.2015. u 13:54
    Ҽɩɼᴉw Dnƨow

gost 345037 nije na forumu
    Nije me briga šta misliš o meni. Ja o tebi ne mislim uopste
    Veoma poznat
    Učlanjen
    18.11.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Danas ću Smuvati..

Citat Original postavio nero keks Pogledaj poruku
    Da bi nam bilo malo zanimljivije,i ubjemo malo ovaj ebeno tezak zivot pun mnogo toga loseg koje nas svakodnevno spotiče i poebe nam
    malo onog lepo sto nosimo u srcu...Karakter nam je jako bitan ali smo prinudjeni da se prilagodjavamo,čupamo,izvlačiimo ono sto nismo
    i sto ne zelimo da jesmo,,Ja sam ceo zivot u nekom lovu..u poslu lovim ljude,u slobodnom vremenu lovim mir,lovim srecu i trudim se da
    ugrejem svako srce iako mi to oduzima delic iz mog dostajnstva i moje čvrsto ja koje nepokolebljivo i neustrasivo branim i čuvam,,
    Zivot je takav,svi kazu pomiri se s,tim al ja nisam rodjen da budem takav i puno puta moram da uradim nesto sto mi posle ne da mira
    jer to nisam ja...!

Dodjoh na Krstaricu i liku Andjela,niz degradacija i ,ne mogu da kazem da mi to nije donosilo uspeha jer je ceo svet lud i svi vole gluposti,,
    Ovde nam je drugi dom,virtuelni svet..slika..fotomontaza,neke krije bore,neko stomak..neko zeli da se upozna i diskutuje sa nepoznatim..
    Nekad je potrebno otvoriti dusu a nemas kome jer taj te neće saslusati ni razumeti kako ti zelis... al zato ima tamo ona forumasica ili forumas koji te savrseno razume..to mi mislimo ali uvek
    postoji tračak razočarenja jer na kraju se stavri ne poklope..Nije to jer ta osoba ne zeli da te razume već zato sto se u nam ostoje ta zelja
    za sevrsenstvo koja nam gradi ličnost od samog rodjenja..
    Da ne filozofdiram jer mi to nije talenat ova tema bi posluzila da ne gubimo vreme i smuvamo jednu forumasicu ili forumasa..ko zna mozda ce ona ipak otkriti onaj delic savrsenstva u tebi ili ce on bas da se odusevi s,tobom,,
    Mozda ce se vidite na kafi pa ce ti se svidi njegov pogled,ruke,oče..stav reči glas...evo prijateljstva(virtuelnog..neophodne realnosti 21 veka)
    Sledeci put ce pozeleti neko od njih dvoje da se prepuste jer proradili oni leptirići u stomaku...medjunozije zeli da se razonodi,,
    E dosta pisanja. Ja danas zelim smuvati n prajv,ili De lite,a,Poentesu,Smokvicu..nemam pojma jer tema tek nastupa ............

Koga ću smuvati danas,dali cemo se poklopiti i uspeti u tome,,,,?,
    Gde su greske,nema poklapanja ili ce bude mozda i dobrog divljeg seksa koji cemo čuvati kao večitu slatku tajnu..??

Buduća legenda GANFAJTER :* (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    1095

nisam cito nista,mrzimebrate
    nisamnormalan

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    685

Citat Original postavio Katcha Pogledaj poruku
    Nisi jedina.
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Buduća legenda nero keks (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    826

Citat Original postavio Katcha Pogledaj poruku
    Danas sam odlučio da te smuvam javno..na temi
    mogu li dobiti delić tvog srca samo na danasnji dan?
    Ҽɩɼᴉw Dnƨow

gost 345037 nije na forumu
    Nije me briga šta misliš o meni. Ja o tebi ne mislim uopste
    Veoma poznat
    Učlanjen
    18.11.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nero keks Pogledaj poruku
    Danas sam odlučio da te smuvam javno..na temi
    mogu li dobiti delić tvog srca samo na danasnji dan?
    Moje srce je zauzeto..pitaj Paraormalnu..udajem se u subotu

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2733

Slične teme

1. zasto je danas tako tesko naci "normalnu" devojku
    Autor enigma u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 497