Samo jedno mesto na svetu se zove dom

u nekim mestima istocne hercegovine kad te pitaju - imas li dom, to ustvari znaci da li si udata?
u njihovom recniku tamo gde se rodis to ti je rod, a tamo gde si se udala to ti je dom :lol:
u omiljenom crtanom moje cerke - dom je tamo gde ti je kapa :D
nebrojeno puta izgovoreno - dome topli dome :heart:
u svakom slucaju dom je neko gnezdo koje napravis za sebe i svoje najmilije.
 
Da,samo jedno mesto na svetu se zove dom.To je ono mesto kome jedva cekas da se vratis kada negde odes.To je tvoja tvrdjava gde se sklanjas kada si uplasen,Tvoja oaza gde se odmaras posle dugog dana,tvoja mirna luka.Mesto gde su tvoji voljeni.Mesto gde nalazis mir u dusi i odmor za telo.Jednom recju najlepse mesto na svetu.
 
Pitanje je sta je za vas dom?Mozes pisati sta god pozelis.Jednostavno napisi ono sto si osetila kada si procitala pitanje.Moja porodica kada su mi deca bila mala cesto smo se selili .Naravno njima se to bas i nije dopadalo.Govorila sam im -ne brinite DOM JE TAMO GDE SMO MI .To ih je utesilo,naravno prvo je sredjivana njihova soba ..:p:p
 
Pitanje je sta je za vas dom?Mozes pisati sta god pozelis.Jednostavno napisi ono sto si osetila kada si procitala pitanje.Moja porodica kada su mi deca bila mala cesto smo se selili .Naravno njima se to bas i nije dopadalo.Govorila sam im -ne brinite DOM JE TAMO GDE SMO MI .To ih je utesilo,naravno prvo je sredjivana njihova soba ..:p:p

Нисам осетила ништа. Дом је тамо где станујем, јака ствар.
 
dragi ljudi, opustenost, sloboda,zuti pokrivac, vikleri, papuce, kafa, knjige, komp, ves masina:mrgreen:, druzenje sa dragim gostima, porodicna slava, terasa, proja sa sirom i kulenom, miris mog doma (kao sto svaki ima svoj)...

Da to je sjajno, neformalnost i šetanje po kući neradnim danima u pižami sa smotanom kosom u brzopoteznu punđu sa šoljom kafe u ruci, čeprkanje po fijokama ...
 

Back
Top