zvezdice granda

keka7

Primećen član
Poruka
533
sta kazete za najnovije malisane u mb-grandu? meni se najvise dopala ona devojcica od 4 godine sto je pevala i igrala "mahinalno" i onaj decko bucko sto je doveo sa sobom "plesacice". originalni su!
 
I ja sam videla tu decu pre neki dan na tv-u.Sta drugo ocekivati od te sirote dece nego da znaju sve te pesme od reci do reci kada im to i roditelji po ceo dan slusaju i kada je u prosecnoj srpskoj porodici glavna zabava gledanje Granda petkom uvece.
Ne zelim ni da pomislim sta ce postati od te dece za jedno 10-15 godina.
 
pa zar nije bolje slusati nesto normalno a ne tzv. Grand? ali vjerujte mi,ne razumijem ljude koji su odrasli sa Alice Cooperom,Queen,Deep Purple,Led Zeppelinom & co. da slisaju Grand... ali to je vec stvar drustvenog sloja kojem pripadaju.... nisu svi slusali niti ce--dobru muziku...
nekom je i "grand" dobar.. zato se pune sale...
 
ma potpuna je glupost sto onu decu salju tamo da sa tri cetiri godina oponasaju "turbo-folk" pevacice :roll: i jos vrckaju na sveni,stenju prenemazu se...videh jedonm neko malecnu devojcicu kako peva nesto sto verovatno i ne razume sta znaci i to mo je bilo dovoljno da mi se potpuno,apsolutno i vecno zgadi grand.
ccc,kic i sund od malih nogu... :-x
 

Back
Top