Da li je moguće promeniti osećanja prema deci ?

Bad daddy

Početnik
Poruka
4
Imam jedan problem koji me strašno pritiska, pokušaću da ukratko opišem situaciju u kojoj se nalazim...

Sa ženom imam dva deteta...
Po drugi put je zatrudnela nedugo pošto smo dobili prvo dete, i tokom tog perioda sam imao velike probleme da iskontrolišem svoje porive - tolike da na kraju nisam uspeo, imao sam tajnu kombinaciju na par meseci.
Godinama kasnije, hvatam sebe kako ne volim podjednako oba deteta, ovo drugo me previše podseća na sopstvenu slabost, i mislim da to postaje jasno svima ostalima...

Zahvalan sam na bilo kakvom konstruktivnom savetu, da li je i kako je moguće promeniti intenzitet emocija prema deci ?
 
Sex moze da se ima i ako je zena trudna. Ljubavnica uopste nije bila potrebna, samo si nasao izgovor da svrljas sa strane. To sto si imao kombinaciju, znaci da nesto nije bilo u redu u komunikaciji izmedju tebe i zene, dete nema veze sa tim.

Ti treba prvo neke stvari da resis sam sa sobom, pa sa svojom zenom.

To ne treba biti ni u kakvoj korelaciji !
Može na emotivne promene u odnosu na ženu, ne i na decu.
 
To ne treba biti ni u kakvoj korelaciji !
Može na emotivne promene u odnosu na ženu, ne i na decu.

To sam i rekla.

- - - - - - - - - -

Slozila bi se sa Reginom i još bi dodala , zenu mozes voljeti ili ne, mozeš švrljati i okolo, to je do tebe al djeca se vole bezuslovno i bez razlike. Potrazi ti nekog dobrog psihologa pa vidi s njim koji ti je. Ako si normalan i ako si otac djetetu onda ga ne mozes prestat voljeti ni zbog čega

Naravno, decu volis bezuslovno.
 
Imam jedan problem koji me strašno pritiska, pokušaću da ukratko opišem situaciju u kojoj se nalazim...

Sa ženom imam dva deteta...
Po drugi put je zatrudnela nedugo pošto smo dobili prvo dete, i tokom tog perioda sam imao velike probleme da iskontrolišem svoje porive - tolike da na kraju nisam uspeo, imao sam tajnu kombinaciju na par meseci.
Godinama kasnije, hvatam sebe kako ne volim podjednako oba deteta, ovo drugo me previše podseća na sopstvenu slabost, i mislim da to postaje jasno svima ostalima...

Zahvalan sam na bilo kakvom konstruktivnom savetu, da li je i kako je moguće promeniti intenzitet emocija prema deci ?
Kako se meri kolicina ljubavi? Kod mene je ovako, ili volim nekog ili ga ne volim, tj ravnodusna sam. Ne mozes vise ili manje voleti....Intezitet emocija, sta ti je to?
A dete je pre svega ODGOVORNOST i BRIGA, pobogu ljudi zavole i usvojeno dete.
 
Sa ženom imam dva deteta...
Po drugi put je zatrudnela nedugo pošto smo dobili prvo dete, i tokom tog perioda sam imao velike probleme da iskontrolišem svoje porive - tolike da na kraju nisam uspeo, imao sam tajnu kombinaciju na par meseci.
Godinama kasnije, hvatam sebe kako ne volim podjednako oba deteta, ovo drugo me previše podseća na sopstvenu slabost, i mislim da to postaje jasno svima ostalima...

Zahvalan sam na bilo kakvom konstruktivnom savetu, da li je i kako je moguće promeniti intenzitet emocija prema deci ?
Sam si napisao, nemaš ti problem sa detetom, nego sa sobom i sa svojim odnosom prema varanju žene.
Jeste tvoja ljubav prema ženi za svaku pohvalu i mislim da svaka forumašica koja ovo čita misli "e da mi je jedan takav što ga grize savest kad prca sa strane", ali budimo realni - koji ti je bre andrak? Šta si ti, verski fanatik, amiš? Zveknuo si nešto sa strane zato što nisi mogao (ili hteo) sa trudnom ženom da imaš sex i šta je tu problem? Tišti te što si nemoralan, što si je slagao? Pa sad treba sopstvenom detetu ni krivom ni dužnom da upropastiš život?
Probaj da razmišljaš kao normalan muškarac - to što si uradio ni izbliza nije tako strašno kao što ti vidiš. Ebo si sa strane, bilo ti je lepo. Došao si kući i tvojoj ženi i detetu pružio ljubav koja im je trebala - njima je dakle bilo lepo. Da nisi ebo sa strane bio bi u kući nadrndan, pravio bi probleme i sebi i porodici, nikom ne bi bilo lepo. Znači i tvoja prevarena žena je imala koristi od tvoje prevare. Utuvi to sebi u glavu i sledeći put kad pogledaš tvoje mladje dete seti se kako ti je bilo lepo dok si torbao onu drugu tetu, seti se kako je zbog toga svima bilo lepo, pa malo i fantaziraj - kako bi bilo lepo da napravite trojku, ti i tvoja žena sa tom koju si sa strane...
I mani se lažnog morala i priča o vernosti - ništa se loše nije desilo.
 
Imam jedan problem koji me strašno pritiska, pokušaću da ukratko opišem situaciju u kojoj se nalazim...

Sa ženom imam dva deteta...
Po drugi put je zatrudnela nedugo pošto smo dobili prvo dete, i tokom tog perioda sam imao velike probleme da iskontrolišem svoje porive - tolike da na kraju nisam uspeo, imao sam tajnu kombinaciju na par meseci.
Godinama kasnije, hvatam sebe kako ne volim podjednako oba deteta, ovo drugo me previše podseća na sopstvenu slabost, i mislim da to postaje jasno svima ostalima...

Zahvalan sam na bilo kakvom konstruktivnom savetu, da li je i kako je moguće promeniti intenzitet emocija prema deci ?



a7c92986d4387aba97f873b45ba3be334cbf6cecde29a188ebb414dc5b8096d3.jpg
 
Priznaj zeni da si je varao i resices problem...

Pa vjerovatno bi trazila razvod a onda bi mogao da trazi druge do besvjesti...

Meni su inace te price trudna zena nema sex-a smjesne, suprug i ja smo imali odnose do poslednjeg dana trudnoce, sa prvim i bukvalno tog dana kada sam se i porodila :)
Naravno da kako beba raste nisu sve poze prijatne ali ako ima zelje ima i nacin :D .

A sto se djece tice pa ja u toku dana jedno 50 puta promjenim miljenika... u zavisnosti kako se ponasju... volim ih obojicu vise od sebe ali nekada je jednom potrebna veca paznja ili pomoc nego drugom... procjenjuije se od situacije do situacije... ne moze se sve izmjeriti... kada je jedan prehladjen vecinu vremena gledam u njega to ne znaci da drugog maje volim ali mu u tom trenutku nisam toliko potrebna a neko bi to protumacio da ga ne volim jednako.
 
Imam jedan problem koji me strašno pritiska, pokušaću da ukratko opišem situaciju u kojoj se nalazim...

Sa ženom imam dva deteta...
Po drugi put je zatrudnela nedugo pošto smo dobili prvo dete, i tokom tog perioda sam imao velike probleme da iskontrolišem svoje porive - tolike da na kraju nisam uspeo, imao sam tajnu kombinaciju na par meseci.
Godinama kasnije, hvatam sebe kako ne volim podjednako oba deteta, ovo drugo me previše podseća na sopstvenu slabost, i mislim da to postaje jasno svima ostalima...

Zahvalan sam na bilo kakvom konstruktivnom savetu, da li je i kako je moguće promeniti intenzitet emocija prema deci ?

napravi josh par komada, chisto zarad komparacije
shiccc dzomberu
 
Priznaj zeni da si je varao i resices problem...

Што би признао кад она ни не слути?

Тако ће само да збаци одговорност са себе на њу - она ће бити та која ће да одлучује шта даље, уместо да он настави да живи са грешком коју је починио и схвати грижу савести као последицу коју мора да сноси.

Таман посла да јој било шта призна непитан. То би био врхунски себичлук!

- - - - - - - - - -

Секс у трудноћи не доживљава ни свака жена исто, ни сваки мушкарац.

Има жена којима не прија ни близак додир у тим тренуцима. Није мали број жена које сам упознала с таквом причом, као ни мушкараца који су ми се пожалили на то док су им супруге биле у другом стању.
 
Imam jedan problem koji me strašno pritiska, pokušaću da ukratko opišem situaciju u kojoj se nalazim...

Sa ženom imam dva deteta...
Po drugi put je zatrudnela nedugo pošto smo dobili prvo dete, i tokom tog perioda sam imao velike probleme da iskontrolišem svoje porive - tolike da na kraju nisam uspeo, imao sam tajnu kombinaciju na par meseci.
Godinama kasnije, hvatam sebe kako ne volim podjednako oba deteta, ovo drugo me previše podseća na sopstvenu slabost, i mislim da to postaje jasno svima ostalima...

Zahvalan sam na bilo kakvom konstruktivnom savetu, da li je i kako je moguće promeniti intenzitet emocija prema deci ?
*tebe dete podseca na twoj greh,na laz i tajnu,i zato ga twoja dusa izbegawa.
*sta god radio wodi se dobrobiti deteta;)
*niko ti owde ne moze pomoci kao dobar psidza,posebno jer mi tek powrsno imamo uwid u twoje mentalno zdrawlje.znaci:
1.obavezno idi kod psihologa
2.ako on ne uspe da ti resi problem msm da ces biti suocen sa 2 izbora:
1.)ili da ziwis sa kriwicom koja ce swakako wremenom splasnuti ali do tada ce obuhwatiti detinjsto mladjeg
tj ono ce odrastati sa stawom da nije dowoljno dobro za ljubaw tate,+bilion dr problema znaci bice osteceno na neki nacin(opet owo swe zawisi od stepena twoje kriwice)
2.)ili da stawis dete ispred swog braka,tj nj mentalno zdrawlje.
to moze dowesti do 2 sit:
1.idealne da ti zena oprosti a da ti powratis zdraw odnos sa detetom(posto pretp.da posle priznanja ne bi reflektowao swoju kriwicu i teskobu na mladjeg klinca)
2.da raskinete al opet i to moze ostawiti trag na oba deteta,ili ne.

znaci owde ima mnogo faktora s kojim publika nije upozata zato put pod noge i prawac psiholog;)
 
Idi na razgovor kod nekog psihoterapeuta da probas da otkrijes dublje motive svojih postupaka.
dublji motiw je sto ga dete podseca da je uradio nesto lose,a da njega nema lakse bi zaborawio.tako je to kad neko uradi nesto u neskladu sa swojim moralnim normama i onda ne moze da prihwati swoju losu stranu.da se pomiri sa tim i ostawi proslost iza sebe;)
 
*tebe dete podseca na twoj greh,na laz i tajnu,i zato ga twoja dusa izbegawa.
*sta god radio wodi se dobrobiti deteta;)
*niko ti owde ne moze pomoci kao dobar psidza,posebno jer mi tek powrsno imamo uwid u twoje mentalno zdrawlje.znaci:
1.obavezno idi kod psihologa
2.ako on ne uspe da ti resi problem msm da ces biti suocen sa 2 izbora:
1.)ili da ziwis sa kriwicom koja ce swakako wremenom splasnuti ali do tada ce obuhwatiti detinjsto mladjeg
tj ono ce odrastati sa stawom da nije dowoljno dobro za ljubaw tate,+bilion dr problema znaci bice osteceno na neki nacin(opet owo swe zawisi od stepena twoje kriwice)
2.)ili da stawis dete ispred swog braka,tj nj mentalno zdrawlje.
to moze dowesti do 2 sit:
1.idealne da ti zena oprosti a da ti powratis zdraw odnos sa detetom(posto pretp.da posle priznanja ne bi reflektowao swoju kriwicu i teskobu na mladjeg klinca)
2.da raskinete al opet i to moze ostawiti trag na oba deteta,ili ne.

znaci owde ima mnogo faktora s kojim publika nije upozata zato put pod noge i prawac psiholog;)

Krenuh da citam, jer je post obecavao ali ovo W me unisti.
 

Back
Top