Da li bi ste ziveli na Jamajci?

Marko20

Početnik
Poruka
20
Intenzivno razmisljam poslednjih dana da se preselim na Jamajku. Kokteli, palme, muzika, leto i neki biznis koji se polako okrece.
Posto se okolina cudi mojoj zelji, tacnije smatra je snom, sta vi mislite o zivotu na dalekom ostrvu i da li bi zapoceli slicnu zivotnu avanturu?
Nisam valjda jedini, koji OZBILJNO razmislja o tome.
 
mislim.....ono, sunce, camugarke ko gazele, palme, more, opusteno..........ma kome to treba:shock:

nikada se ne bi iselio iz SRBIJE......uvak zezanje, iznanadjenja, ludnica, snalazenje, sada i zima, kisa..... nema sanse da uletis u kolotecinu.....

ili jos bolje recimo nemacka> radis, spavas, izadjes petak uvece, hladno u..........

kada sam bio mladji planirao sam da zapalim na jamajku ili indija......medjutim :evil:
 
uf,hocu i ja u tropske krajeve...dolazi fuj-zima
moze jamajka...moze i kuba i dominikana...moze i afrika...nisam gadljiva... :mrgreen:
samo sam zavrsila "pogresne" skole s kojima u tim krajevima sveta mogu eventualno da perem sudove u nekom restoranu :-( ...ali,rado bih zbrisala odavde...moze i novi zeland...hehe:cuvam ovce,slusham rolingstonse...
 
Marko20:
Intenzivno razmisljam poslednjih dana da se preselim na Jamajku. Kokteli, palme, muzika, leto i neki biznis koji se polako okrece.
Posto se okolina cudi mojoj zelji, tacnije smatra je snom, sta vi mislite o zivotu na dalekom ostrvu i da li bi zapoceli slicnu zivotnu avanturu?
Nisam valjda jedini, koji OZBILJNO razmislja o tome.
ja idem na kubu ili jamajku cim postanem punoljetna! to ozbiljno kazem!
 

Back
Top