definicija igre

divlja-u-srcu:
0077:
divlja-u-srcu:
aeromag:
Opsta igra vodi ka erotizaciji zivota.

Ovo je izuzetna misao!
Ali, postoji tu jedno veliko ALI!
I najlepse igre se zavrsavaju necijim placem!
Ako igras otvorenih karata- NE IGRAS!
Grešiš.
Uvek igram otvorenih karata..
Sreća prati hrabre. 8)

Slazem se da sreca prati hrabre! :wink:
Medjutim, IGRACI ne igraju otvorenih karata, jer to nije onda IGRA! U igri je uvek nesto skriveno! To sam htela da kazem!
najlepša je igra otvorenih karata,a gde je nešto skriveno...nju igraju samo veliki igrači 8)
 
Kad_LupimLupim:
begunac:
Shag Ivory:
Trazis dve pa jednu...
Salim se.
Onda namontiras samosvestan, siguran, superioran i dominantan pogled... i furash dalje kao da imas flesh royal u rukama... :wink:
....eeeeto,to se zove blefiranje....i to je ustvari igra....samuvereno i opusteno....
...inace ,ovaj aeromag je u pravu.....
Da, a kad treba da se spuste karte?
...pa ti bre neznas da se igras...karte ne pokazujes,kad protivnik pre tebe baci karte... :lol:
 
Ma jok....trudis se da mislis na nesto drugo,da protivnik nebi mogao da procita istinu sa tvog lica...i obavezno budem neobrijan....to isto pomaze....odnosno teze je procitati emocije sa neobrijanog lica....onda svesno ponavljas govor tela....kao kad si imao dobre karte....ma,ih....ima toga koliko hoces.... :lol:
 
begunac:
Ma jok....trudis se da mislis na nesto drugo,da protivnik nebi mogao da procita istinu sa tvog lica...i obavezno budem neobrijan....to isto pomaze....odnosno teze je procitati emocije sa neobrijanog lica....onda svesno ponavljas govor tela....kao kad si imao dobre karte....ma,ih....ima toga koliko hoces.... :lol:
Pa, da, muškarcima je uvek lakše da slažu... ja se redovno depiliram :?
 
opa, ko je to iskopao moju temicu?
dobro je sto se depiliras, zensko si.
a zar nisu zene te koje sve dobijaju na svij sarm, nasmesite se i mislite da je ceo svet vas, to je ekstra laganje. :wink:
 

Back
Top