Препоруке за куповину возила

te kineske traju plafon godinu dana, vjerovatno ni toliko, znam, posto ih ja kupujem.

meni ni jedne ne traju vise . A jel malo da traju godinu dana a platis ih 200 din?

- - - - - - - - - -

Budala je neko ko kupi dobar i lep auto?
E Tihi majstore pojma ti o zivotu nemas a to tvoje stiskanje je tako kretensko da je sramotno sto pricas takve price.
Ako ne mozes da izdvojis 5000 dinara vise za plocice koje traju bar 50000 km iliti 3-5 godina onda idi pa vozi Yugo. Znas kod Yuga su plocice jos jeftinije a ti si budala sto placas plocice 3000 dinara kad mozes i 1500.
Jel tako?
Jel vidis kako lupetas?

ja se stiskam koji imam 3 auta na svoje ime, a ti se ne stiskas , pa zato nemas nijedan auto na sebe , i ako trgujes sa automobilima z:D
 
MA da nemam ja auto na svoje ime iako sam ti dosad to vise puta dokazao.
Al budala ostaje budala i ne moze da shvati.
Da se stiskas stiskas se i to kao najveci gedza jer vozis na plin i jer vozis na invalida pa tako da to mozemo da smatramo i da nije tvoj auto jel tako?
Pa ako moj kazes nije na mene onda ga i nemam pa zasto bi ti imao taj auto kad nije na tebe?:hahaha:
Problem je samo sto moj auto glasi na moje ime ali se ti resetujes svaki dan i ne mozes da zapamtis najobicniju cinjenicu a to je da ja itekako imam svoj auto i to jedan Golf IV koji je medju najlepsim i najocuvanijim u Srbiji.:per:
 
MA da nemam ja auto na svoje ime iako sam ti dosad to vise puta dokazao.
Al budala ostaje budala i ne moze da shvati.
Da se stiskas stiskas se i to kao najveci gedza jer vozis na plin i jer vozis na invalida pa tako da to mozemo da smatramo i da nije tvoj auto jel tako?
Pa ako moj kazes nije na mene onda ga i nemam pa zasto bi ti imao taj auto kad nije na tebe?:hahaha:
Problem je samo sto moj auto glasi na moje ime ali se ti resetujes svaki dan i ne mozes da zapamtis najobicniju cinjenicu a to je da ja itekako imam svoj auto i to jedan Golf IV koji je medju najlepsim i najocuvanijim u Srbiji.:per:

hornoxe.com_gifdump255_9.gif


smesan si :mrgreen:
 
Mozda sam ja smesan novopazarskom taksisti ali je taj isti smesan ostalim clanovima ovog foruma.:hahaha:
Smesan si jer ne mozes da shvatis da ja imam moj licni auto i tako je to vec 24 godine otkad sam polozio.
A ti?
Vozis i taksiras i pricas nama o kolima a nikad nisi imao dizelasa i imao si prakticno smesan broj automobila.
Jel sad vidis koliko je ko u stvari smesan?:per:
 
nemas svoj auto da imas pokazao bi neku sliku ovde

Auh ,opet si se resetovao!:hahaha:
Alo covece imas temu gde sam predstavio svoj automobil nedavno a to dokazuje koliki intelekt ti imas jer ne mozes da povezes dve teme.
Evo ti mog auta koji je na mom imenu i kod mene je 6 meseci i ne prodajem ga na oglasima.
E sad reci nesto i zacepi vise sa glupostima.;)
32.jpg
 
To samo dokazuje koliki ti imas problem jer pomislis da kad ja kinem da nesto prodajem.
Ne Tihi, ovaj auto je moj auto i iz uvza i ako nadjes da sam ja negde izjavio da sam ga dobio iz zamene dodji po najskuplji auto koji imam i teraj ga bez dinara.
Izmisljas i opet dokazujes kakav si lik.
Moj Golf je za 6 mesci koliko je kod mene imao prvi put odlazak kod majstora pre neki dan i podmazali smo caura poluga menjaca sto me je kostalo 250 dinara a nisam morao da idem da to resavam ali me je nervirao neki zvuk kao sitnog skripanja gume kad se mrdala rucica menjaca levo desno. Tad smo videli odozdo motor koji je suv kao barut i majstor se iznenadio da je u takvom stanju.
Auto star 15 godina kom apsolutno nista ne fali a sacuvan je maksimalno i ja sam mu nabacio te tockove jer izgleda mnogo lepse.
Eto Tihi imam vece i skuplje tockove nego to tvoje ćeveslo od auta u ful opremi.:lol:
A zato jer volim automobil koji vozim i uskoro ce da dobije i zadnji spojler pa ce izgledati jos lepse.
I da,inace sam pre neki dan ofarbao celjusti kocnica u plavu boju da bi moj auto jos lepse izgledao i jel ti to nesto govori?:per:
Auto u koji ulazem a ne prodajem ga?
Neshvatljivo za osobu poput tebe!:hahaha:
 
Crkla mi danas Alfa, najverovatnije pumpa za gorivo, eventualno neki problem sa strujom, mada je to manje verovatno, na nekih 15km od kuce i najblizeg servisa, tako da sam morao da platim voznju na prikolici :) Pre neki dan mi je zabrujala cudno, iskljucio kontakt, dao ponovo i radila je normalno i danas je crkla. Bosch, prva ugradnja, sve komplet oko 10.0000, samo ulozak oko 3000, isto Bosch.
 
Jbg, ja posao za BG, bolje da mi crklo u BG, dok je stigla prikolica, pa dok smo se vratili do servisa, neki usrani radovi na putu, izorali put, sreca pa je zakacio prikolicu za dzip, malo je falilo da se zaglavimo, pa dok smo stigli do servisa, potvrdjen kvar, prodje vreme za porucivanje delova, sutra ce tek da posalju, stize prekosutra oko 2, pa dok se namontira, izgubih 3 dana. Slep me kostao 20e, nije puno. Poteralo me nesto .... Jeste vreme da crkne, ali sad bas nije bio trenutak da se to desi.
 
Ti imas novi model sa 2,2 motorom i taj je dosta skuplji.
Ovaj moj je otisao za 4900 a 2006 je godiste.
Izvadilo ga je to sto je presao svega 128000 km i sto je iz San Marina,drzavice za koju se zna da iz nje dolaze lepa kola.
Sve je to super, ali ljudi sa ovim autom prelaze minimum 25K godisnje. Nemoguce je da 11 godina star presao samo 128K.
Jednostavno - nemoguce.
 
Sve je to super, ali ljudi sa ovim autom prelaze minimum 25K godisnje. Nemoguce je da 11 godina star presao samo 128K.
Jednostavno - nemoguce.

Kao prvo sve je moguce.
A kao drugo San Marino. Nije ti to Nemacka,velika drzava u kojoj se mnogo vozi.
A takodje i u toj Nemackoj imas kola koja su malo presla.
Kao trece pogledaj volan na ovom mom Freelanderu a koji nije menjan a i gde bi ga nasao u ovakvom stanju?
Njima su volani svima u jako losem stanju a ovaj maltene nov.
Mala kilometraza i zato je takav.
Takodje to vazi i za sediste gde ja jos nisam nasao celo a ovo moje sa tek minimalnim znacima koriscenja a zato jer Freelander ima najvise sediste od svih dzipova i bukvalnokad ulazis naslonis se na taj levi donji deo pa tek onda sedas a tako i izlazis.
IMG_5797.jpg
IMG_5800.jpg
 
Šta ti je život, ovaj dule naučio i šnajderski zanat prodajući ove krševe od automobila, vidi kako je ušio rupe na ovom stogodišnjem roveru sav blista kao da je juče izašao iz mrtvačnice :D

- - - - - - - - - -

Ne kapiram kad toliko ciganite na gorivu vozeći na plin, što ne kupite pumpu i imate u rezervi? To je neka badava jeftileja a čuješ je kad crkne tj ne čuješ je. Ja kad sam objasnio ljudima oko sebe zašto crkava, više nikada nisu imali taj problem ali su "vrteli" tih 3000 dinara u rezervoaru.

- - - - - - - - - -

Auh ,opet si se resetovao!:hahaha:
Alo covece imas temu gde sam predstavio svoj automobil nedavno a to dokazuje koliki intelekt ti imas jer ne mozes da povezes dve teme.
Evo ti mog auta koji je na mom imenu i kod mene je 6 meseci i ne prodajem ga na oglasima.
E sad reci nesto i zacepi vise sa glupostima.;)
Pogledajte prilog 445518

UHHHHHH ciganski san! Naročito felne! A tek potrošnja? Kupiš dizel koji ti po gradu troši 10 litara nafte hahaha a kvačilo ojsaaa :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top