Svaka Zena

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.
 
Poslednja izmena:
Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:

A koja su to bracna pravila i kako se ponasaju udate i neudate zene? Msm da je to trebalo pre da razjasnis da bi se tema razvila...
 
a kako to izgledaju i ponasaju se neudate?

- - - - - - - - - -

generalizujes
Naveo da neke ,,
nisam generalizovao..;)
Oko izgleda nema sumnje da je tako..
Neoudata ima čvrste grude usku picu,bele bradavice,normalne kukove itd..
Udata zeli silikino jer su joj spustene gudi,pica se rastegla od porodjaja,zavisno dali je ginekolog hteo da stavi neki sav vise,,
neki od primera,,


- - - - - - - - - -

A koja su to bracna pravila i kako se ponasaju udate i neudate zene? Msm da je to trebalo pre da razjasnis da bi se tema razvila...
sad se pravis tosa?:lol:
 
Naveo da neke ,,
nisam generalizovao..;)
Oko izgleda nema sumnje da je tako..
Neoudata ima čvrste grude usku picu,bele bradavice,normalne kukove itd..
Udata zeli silikino jer su joj spustene gudi,pica se rastegla od porodjaja,zavisno dali je ginekolog hteo da stavi neki sav vise,,
neki od primera,,


- - - - - - - - - -

sad se pravis tosa?:lol:

Aham... ma nisam citala prethodne postove.
To ako zena oce usku ckipu i vel'ke sise treba vama ponajmanje da smeta. Chao zdravo. Aj da si rekao da nema kuvano bar jednom nedeljno i da ti virsle iz usiju vire... ovako si dvojka...
 
kako nije bitno
bitno je cim si otvorio temu:)

evo ja, koliko sam ovde, jos nijednu otvorila nisam
DA.. smetaju mi silikoni,volim prirodne grudi al za sad nije izjavila zelju za silikonskim pu,pu....ali je u pitanju moj drug koji me svakodnevno deprimira o njegovoj zeni..

- - - - - - - - - -

Aham... ma nisam citala prethodne postove.
To ako zena oce usku ckipu i vel'ke sise treba vama ponajmanje da smeta. Chao zdravo. Aj da si rekao da nema kuvano bar jednom nedeljno i da ti virsle iz usiju vire... ovako si dvojka...
Nisam ja u pitanju,sto se teme tiče.:lol:
 
Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.

nece samo pod kljuc nego i ban, onaj dozivotni
zene posredno nazivas parazitima i evolucionim abortusima? rridzektima? seksualnim objektima, brak disktrukcije elemenat?

majukusestrushurnjajubabusvastiku si mi uvredio

prijavljen si
 
zaboravih da pomenem i sledece zrtve ove shovinist6icke agresije: sanja zneza dunja rajka a ove strankinje sa os8iguranjem koje imaju sredstava za pogreb necu sen nancy jao sto je ona bila izuzetno tastatura mi ne da da opisem
 
Naveo da neke ,,
nisam generalizovao..;)
Oko izgleda nema sumnje da je tako..
Neoudata ima čvrste grude usku picu,bele bradavice,normalne kukove itd..
Udata zeli silikino jer su joj spustene gudi,pica se rastegla od porodjaja,zavisno dali je ginekolog hteo da stavi neki sav vise,,
neki od primera,,


- - - - - - - - - -

sad se pravis tosa?:lol:
A mi koje smo isle na carski rez? Gde se mi uklapamo? :lol:
PS. Moje sise iste sada i pre prvog porodjaja. Nisu se promenile ni malo. To je prednost malih sisa, nema sta da odvisi. :lol:
Tako da postoje i zene koje ne bi nista menjale na sebi posle porodjaja.
 
nece samo pod kljuc nego i ban, onaj dozivotni
zene posredno nazivas parazitima i evolucionim abortusima? rridzektima? seksualnim objektima, brak disktrukcije elemenat?

majukusestrushurnjajubabusvastiku si mi uvredio

prijavljen si


ups, vreme proslo pa ne mogu da opravim.

znaci uz sve optuzbe da dodamo da zene smatras i parazitima?

- - - - - - - - - -

pa to sam vec reko. imam kanadsku tastaturu sorry.
chek, cu nadjem drugi nacin.

znachi po tebi zena koja uglavnom ne ucestvuje u ali uziva najvise u ovoj situaciji je obicna stetocina?
 

Back
Top