Svaka Zena

Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.
nikad nisam zelea da se udam.
zaebala sam se prvi put kad sam odlepila od ljubavi.
ne znam kakve veze blud ima sa tim..ako volim nekog, i imam sa njim dobar sex, ne trebaju mi drugi musakrci . nema brak nista sa tim.
brak je formalna zaejdnica, u koju ulazis jer>
1. imas neke materijalne interese
2. oced a radjas decu pa da ne budu vanbracna
3. mislis da ce sa nekim ostati do kraja zivota.
prve dve 0%, treca 20% verovatnoce

- - - - - - - - - -

A mi koje smo isle na carski rez? Gde se mi uklapamo? :lol:
PS. Moje sise iste sada i pre prvog porodjaja. Nisu se promenile ni malo. To je prednost malih sisa, nema sta da odvisi. :lol:
Tako da postoje i zene koje ne bi nista menjale na sebi posle porodjaja.
dojis jos. cekaj da prestanes.
Na svi sreću, i muškarci isto žele.
Na nesreću, i jednima i drugima se retko ostvaruju želje.
mnogo si ti pametna jedna zena.
formiracu odgovor kad nadjem neku ukrajinku.do ta doba...moze lock :rumenko:
ma treba tebe lok:)))
 
nikad nisam zelea da se udam.
zaebala sam se prvi put kad sam odlepila od ljubavi.
ne znam kakve veze blud ima sa tim..ako volim nekog, i imam sa njim dobar sex, ne trebaju mi drugi musakrci . nema brak nista sa tim.
brak je formalna zaejdnica, u koju ulazis jer>
1. imas neke materijalne interese
2. oced a radjas decu pa da ne budu vanbracna
3. mislis da ce sa nekim ostati do kraja zivota.
prve dve 0%, treca 20% verovatnoce

?????
 
Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.
а шта ћемо са овим неспецифичним ендемским врстама?
 
Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.
Bracna pravila su razlicita za svaki brak pojedinacno.

Pobrkane su ovde babe i zabe... bracna pravila, lep izgled i blud
Niti je za blud potreban lep izgled.
Niti je lep izgled najava bludnog ponasanja.
Niti je moguce proceniti generalno ponasanje udatih zena samo na osnovu svoje zene i nezadovoljstva njom.

Da bi muskarac bio dozivljen kao respektabilan muskarac ni u kom slucaju ne bi smeo da kukumavci, da se zali i ogovara svoju zenu i da sa svojim prijateljima deli bracnu intimu.

Ako nesto treba da resi u vezi sa tim, to treba da resava sa svojom zenom, da pokusa da je (ako mu je stalo ) zadrzi kvalitetima, a ne bracnim pravilima i da, ako u svemu tome ne uspe, shvati da on licno nije adekvatan za nju licno (i obratno), a ne da to tumaci time kakve su *danasnje zene*.

Nema korekcije dok se ne prihvati svoj deo odgovornosti.
 
Poslednja izmena:
Bracna pravila su razlicita za svaki brak pojedinacno.

Pobrkane su ovde babe i zabe... bracna pravila, lep izgled i blud
Niti je za blud potreban lep izgled.
Niti je lep izgled najava bludnog ponasanja.
Niti je moguce proceniti generalno ponasanje udatih zena samo na osnovu svoje zene i nezadovoljstva njom.

Da bi muskarac bio dozivljen kao respektabilan muskarac ni u kom slucaju ne bi smeo da kukumavci, da se zali i ogovara svoju zenu i da sa svojim prijateljima deli bracnu intimu.

Ako nesto treba da resi u vezi sa tim, to treba da resava sa svojom zenom, da pokusa da je (ako mu je stalo ) zadrzi kvalitetima, a ne bracnim pravilima i da, ako u svemu tome ne uspe, shvati da on licno nije adekvatan za nju licno (i obratno), a ne da to tumaci time kakve su *danasnje zene*.

Nema korekcije dok se ne prihvati svoj deo odgovornosti.
Deo iz bračnog pravilnika..savrseno se slazem s,tobom...
koliko stvari bi trebale da budu na mestu,a ipak nisu.
 
Poslednja izmena:
Da bi muskarac bio dozivljen kao respektabilan muskarac ni u kom slucaju ne bi smeo da kukumavci, da se zali i ogovara svoju zenu i da sa svojim prijateljima deli bracnu intimu.

Ako nesto treba da resi u vezi sa tim, to treba da resava sa svojom zenom, da pokusa da je (ako mu je stalo ) zadrzi kvalitetima, a ne bracnim pravilima i da, ako u svemu tome ne uspe, shvati da on licno nije adekvatan za nju licno (i obratno), a ne da to tumaci time kakve su *danasnje zene*.

Nema korekcije dok se ne prihvati svoj deo odgovornosti.
Pa da,hoće to...polazna osnova je da je svaka žena superžena a svaki muškarac biološki otpadak.Drugo,žene ne vide i ne priznaju svoje mane,o korekciji da ne govorim.
Jedini ispravan način za muškarca je da nestane bez traga i glasa i pogotovo objašnjenja.Jer ako nešto ne funkcioniše,nema šta da se objašnjava.
Za objašnjenja su zaduženi mama i drugarice,pošto žene o muškarcima uvek znaju sve.
 
Pa da,hoće to...polazna osnova je da je svaka žena superžena a svaki muškarac biološki otpadak.Drugo,žene ne vide i ne priznaju svoje mane,o korekciji da ne govorim.
Jedini ispravan način za muškarca je da nestane bez traga i glasa i pogotovo objašnjenja.Jer ako nešto ne funkcioniše,nema šta da se objašnjava.
Za objašnjenja su zaduženi mama i drugarice,pošto žene o muškarcima uvek znaju sve.
to! to je prava stvar. covek. gospodin, musakarac. za pozeleti.:zaljubljena:
 
Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.
ne znam sta to znaci da izgleda i ponasa se ko neudata, kako god vec ne bi valjalo da se zapusti, ne kupa i smrdi na zaprsku ostatak zivota samo zato sto se udala :confused: isto vazi za muskarce...misim valjda drzati do sebe malo i tog mucenika za kog si se priudo/prizenio :confused:
 
Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.
To vise vazi za muskarce po misljenju zena. One misle da bi muskarci najradije nastavili sa momackim zivotom koji se dosta ne uklapa u bracni- njihove reci.
Bar je tako po istrazivanjima.

A sta zene zele, pa valjda muskarca koji im pruza neku sigurnost i spokoj.

- - - - - - - - - -

Nisam to primetio.Cak bih mogao da tvrdim da je netacno.A to za svalerisanje vec ne znam.To se nikada ne zna sa sigurnoscu.Pogotovo sa zenama.

Ja sam primetio da zene,koje su do skoro bile udate a nedavno su se razvele ili,daleko bilo,postale udovice u nekim mladjim godinama,posle veoma kratkog vremenskog perioda izgledaju mnogo bolje.Cesto promene stajling,doteraju liniju,ponasaju se mnogo ljubaznije i otvorenije.Vidim juce jednu zenu kojoj je pre pola godine umro muz.U cetrdesetim godinama je.Pa neki minjak,cizme sa ogromnom stiklom,neki dekolte,pa kozni mantilic,nova frizura,sminka...pa mislim se,sta ce jadna.Ne moze ceo zivot da tuguje.A i nije ona jedini primer.

Kod muskaraca je to prilicno obrnuto.Evo moj drugar se razveo prosle godine.Bio smeker za primer a sad mi najvise lici na one macketine sto se smucaju po ulici i brljaju po kontejnerima.Ofucao se i olinjao pa ne lici ni na sta!

E bas to Kristofere.:mrgreen:
Mada opet spoljasnji izgled i unutrasnje stanje ne moraju biti ujednaceni.

Kakva je milina kad neko sve spremi, opere i ocisti, a ti samo dignes sve 4 uvis.:smeker:
Ali ja nikad takav necu biti.:( Tuga.:(
 
Nema šta da se mučiš,k'o da ništa nije bilo ideš dalje.:)
ides dalje i tako i tako
samo je pitanje dal ides ko covek ili ko papak:)
ali sloboda je divna stvar. svako bira sta ce biti.

- - - - - - - - - -

rastuzi me kad procitam toliko prikrivene gorice u necijim recima. iza je uvek nezna dusa, koju su ljudi upropastili.
steta je to.
covek mora sacuvati sebe. zahvaljujuci ljudima. ili uprkos njima.
 
ides dalje i tako i tako
samo je pitanje dal ides ko covek ili ko papak:)
ali sloboda je divna stvar. svako bira sta ce biti.

- - - - - - - - - -

rastuzi me kad procitam toliko prikrivene gorice u necijim recima. iza je uvek nezna dusa, koju su ljudi upropastili.
steta je to.
covek mora sacuvati sebe. zahvaljujuci ljudima. ili uprkos njima.
Sa ljudima ljudski a sa neljudima onako kako mora.
 
pa moze nosi 2 peskira na plazu kaze ceka muza
e jeste,danas nosila...ko velim za svaki slućaj
pošto neki lik bacao farove svaki cas u mom pravcu:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Svaka zena zeli dve stvari..
Da se uda i da izgleda i ponasa kao neudata..Ovo mi se mota po glavi već izvesno vreme..
ne zameram i to je super jel je izgled jako bitan,ali imam utisak da neke zene sve manje postuju bračna pravila..:lol:
Nisam ja u pitanju već moj drug mi non-stop soli pamet o svojoj zeni koja tezi sve vise za ovakvim stvarima,a izgleda i za bludom,.
Čisto me zanimalo vase misljenje,,a moze i lock.
...ne vredi batice,burma se vidi:rtfm:
 

Back
Top