NEOBLJAVLJENE ZVNICNO STVARI O POCECIMA PSIHOZA, TESKIH OBLIKA LUDILA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bez.duha

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
Pisem sosptveno ludilo koje sam imao i pisem ono sto sam slusao od rado slusanih drugih ljudi u ludnicama, a svi fenomeni koji su opisani desili su se meni, a forma je ista za ostale, samo su sadrzaji drugaciji, oni ne vide bas iste scene, ali sisteem je isti, KO NE VJERUJE NE MORA

PISEM STVARI KOJE SE DESAVAJU BAS SVIMA STO POLUDE, JER SAM BIO I U BOLICI,I OTROVAO SE MOZDA I NAMJERNO U MOZGU NA NEKIH 21 DAN DA VIDIM KAKO JE TO POLUDITI, DESAVAJU SE SVIMA NA ISTU FORMU A RAZLICITIM SADRZAJIMA - TO JA ZNAM IZ NJIHOVIH PRICA; SVACIJE LUDILO POCINJE OVAKO I KORISTIM ISPRAVNE TERMINE A NE LUDACKE SALE KADA GOVORIM "CRNA ZENA" ILI "TABELTE NA DRVETU"...(Ustvari "drvo sa tabletama")

lUdilo pocinje tako sto se desava uvjek po pravilu ono sto u mojoj nuaci zovem "mitoloska scena", jer u njega ulazite kada sebe vidite, recimo kao ja kada sam imao indukovano trovanje mozga, na terasi, i gledate gromove koji cijepaju nebo na pola ali ne horizontalno eto nego u vertikali, tako zaostrene kao zubi demona koji sve progriza, Samog biblijskog kosmokrator Satane, te cujete kako nebo izgovara, a nevjerujete nista u to jer stvari posmatrate kao "lud sam ovo se ne desava", - kako nebo izgovara vase ime... Kako necista sila oce jednostavno da vas obavijesti da je od aprila, ako je onda april kad poludite, Planeta zemlja ustvari PAkao bez krova, u kome se vi nazalost nalazite kaznjenim a istovremeno ne pakao za druge... Nego kako biblijsi posthumni svevremenski presudni zivoti pocinju da dolaze po vas a ne da vi prelazite u njih... I ljudi pocnu da nose kese sa kostima veoma cesto kada vidite nakon dana vidjenja mitoloske scene to kako se ponasaju prolaznici i sto nose, zaustavljaju se da vas stapom li farovima auta ponize, ili ublaze neko misljenje da je grom bio halucinacija, i onda dodjete u scenu, nakon tog "prelaska u pakao koji je dosao na zemlju na lokaciji gdje ste vi da vas prati ali ne i druge", dolazite u scenu toga kako vidite "crnu zenu", ja to zovem tako, a radi se o tome da dolazite u situaciju neznanja koji porket da ucinitite, da li idenje treba da bude lijevo ili desno, gdje da stavite ruke, i da li uopste da stojite,.... vi ste tada "samovoljno neodlucni, i paralizovani zbog besmislneost" a tako da to ima veze sa nekom zenom koja je pred vama prosetala... onda se stvara drvo tableta, odnostno, vi tada pocinjete da shvatate kao zivotinja, nekim neprocckanim do tad dijelom mozga sustinu lijecenja biljem koja se nekako urodjeno i dobija na informaciju o kojoj se normalan odlucuje da je zaboravi... i onda sam jeo tarvu, ne onu sto se placa na M, nego ovu sto jedu zivotinje, ali probirljivo i napravio koktel cak i od pripadnika biljnih vrsta ozracenih upijanjem Radijuma i Uranijuma iz zemlje, kao sto je jedan CRven zdravac, o toj biljci se prica na samom pocetku "Bednih ljudi" onog zbog cega je knjizevni kriticar Beljinski rekao da je Dostojevski genije... i onda se stvarno i intoskicirate i poludite jos vise, sto je onda prelazak a na visi nivo ludila, majka rodjena pocinje da zeli vasu smrt, i da ste kamen postali bi emotivni od toga sto videste da bijaste ludi a da poludiste od misljenja da ste onaj grom sa pocetka umislisli... iz ludila sam izasao eto tek kada sam shvatio da sam vidio pravi grom, ... i shvatio kakve se to zapravo stvari stavljaju ispod zemlje radi tehnologija koje stvaraju trodimenzionalnu sliku, i to da ako ubacite vlas kose u kontjner zapaljivanje njega moze da ucini da cijevi vodovoda (nisam lud citaoce, ali ti izvoli misli da sam) pocnu da kao sa snimljenje trake emituju vase izjave iz proslosti u kojima ste nekoj osobi pokazali poniznost, i psi poocnujako neobicno da laju, to je ono sto Grcka mitoloigija dobro zna, pa je na ulazak pakla uvjek crtan KErber, a mi isto psa Srbi zovemo KEr, a to je troglavi pas... naime, pas prica sistematski i pocinjete da vidite sisteme u svemu, cak i tome kako je redolsed prolaska putem... toga da li ce sad ici kamion kombio autobus ili SLEPER KOJI PREVOZI CRKVENE ORGULJE (instrument za sviranje) ili motor, pa se pojavljuju, naravno, i oni koji oko vase kuce redovno izbacuju ogromne kolicne benzina iz motornih sega, jer svi dobiju zelju da pokidaju sva drva koja se nalaze na mjestima gdje od sega u vase odaje i sobe ulazi sav benzin, placaju cak i drugee da segaju kada se oni umore, i to je ovdje dobro prikazano....
 
...molim? To za radiokativnu biljku vas muci ili sta? Mozete da nadjete na skpskom da li je "Crven Zdravac" davajuca za radioterapiju i hemoterapiju uz nju biljka... A da li pravi "haos mozga" jer Radium ima u ama bas malim kolicinama mozda je previse vulgarno pricati pred javnosti koja je tako zedna alkohola koji ne izaziva ni 10ti put manju euforiju od... Ali naravno da ja o intoksikaciji samog sebe nikoga nisam naucio ni 1% stvari koje bih mogao, tako daa je to bilo bezazleno a ne da ucim ljude da se sa tom bilkom drogiraju... ali je svakako bolje piti caj sa malo Radijuma nego C2H6O
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top