DOBAR DECJI USNI LEKAR U NISU !!! H I T N O


Da, upravo tamo u D,zdravlja sam kao imala vezu /to sada /, bio neki lekar mogi i ime da ti napisem, samo rekao cepic, da se ispere uvo. Desno. Pre toga desno uvo boli ga samo 1 dan. Pa prestane od kasicice antibiotika i brufena. Nakon toga opet desno uvo /samo traje jedan dan sa antibioticima??? I na kraju dobijem uput za ORL i on mu kaze da ISPERE UVO :worth: Svasta..
A prekjuce bili ovde kod mene u bolnicu i lekarka op.prakse mu pogleda uvo i kaze jaka upala, a sve se to desava za 3/4 nedelje. Danas mi dete kaze i levo i desno uvo ga boli??? Ludim.
A ima neku tem. od 37 sa 5 do 38 sa // POJMA NEMAM
 
Ja sam imao velikih problema sa uvom prosle godine i bio sam u Klinicki centar na ORL pregledao me je doktor Bojan. Mislim da je Bojan. Uglavnom lako ga je prepoznati jer je celav. Odmah mi je pomogao. Doduse kod mene je bilo alergijski, upala cele strane glave uvo, grlo i nos. Moja preporuka za njega. Uvo boli jako grozno, to je ostar probadajuci bol. Daleko bilo.
 
Ja sam imao velikih problema sa uvom prosle godine i bio sam u Klinicki centar na ORL pregledao me je doktor Bojan. Mislim da je Bojan. Uglavnom lako ga je prepoznati jer je celav. Odmah mi je pomogao. Doduse kod mene je bilo alergijski, upala cele strane glave uvo, grlo i nos. Moja preporuka za njega. Uvo boli jako grozno, to je ostar probadajuci bol. Daleko bilo.

Za sada sam stabilizovala stanje pregledom konzilijum lekara :lol: a i temp. je stala i spava , ne boli ga tolko, kaze fala BOGU !!!
Hvala ti Decky
 
Molim i drugi put. Nadam se da sam makar malo pomogao.
Zaboravio sam da napisem da sam i ja imao problem sa uvom prosle nedelje ali na ORL su rekli da je uvo dobro ali da je grlo na toj strani upaljeno a posto je to ista strana onda je povezano. Dakli su mi "Otol H" koji navodno ublazava bol u uvu. Kapnu se 4-5 kapi u uvo i ono kao ublazi. Meni nije pomoglo vec mi je iste noci proslo samo od sebe.
 
Molim i drugi put. Nadam se da sam makar malo pomogao.
Zaboravio sam da napisem da sam i ja imao problem sa uvom prosle nedelje ali na ORL su rekli da je uvo dobro ali da je grlo na toj strani upaljeno a posto je to ista strana onda je povezano. Dakli su mi "Otol H" koji navodno ublazava bol u uvu. Kapnu se 4-5 kapi u uvo i ono kao ublazi. Meni nije pomoglo vec mi je iste noci proslo samo od sebe.

E to je jako cudno i sa mojim detetom dva puta za dva meseca (ovo je 3. put) da mu je "upala" za jedan dan. Ne moze bit upala za 1 dan?
To svi lekari normalni kazu, ali ovde ovi vajani seljani pojma nemaju. U Domu zdravlja na ORL isto bio neki sarlatan, znam mu ime, nije fer da ga imenujem (mada zasluzuje potpuno) , isprao mu uvo i to je to :eek:.
Nakon tog ispiranja za 5 dana upala tog uva :eek:.
I sta reci.
Jeste, to sto su ti rekli da su ti kanali povezani sa slivanjem sekreta iz nosa, upalom grla, ... a moje dete vec neko vreme kao iskasljava i pod nekom preventivnom terapijom za to je + (?!) ... ovih dana nemam pojma gde sam.
Bitno da sam valjda resila sta je. Posle razgovora sa jednom normalnom doktorkom koja je potpuno upucena u detetov slucaj, mislim da je u pravu i dace BOG da mu sto pre bude bolje.
 
ЗА УБУДУЋЕ НАБАВИ ...ЧУВАРКУЋУ...:aha2:

cuvarkuca.jpg


http://dijetamesecevemene.com/zdravi-recepti/cuvarkuca-i-med-kao-lek-za-ciste/
 
Necu da ruzim temu ali ima veze sa medicinom (doduse ne sa usnim lekarom) pa me zanima da li je neko od forumasa imao iskustva sa namestanjem Atlas Profilaxa prvim vratnim prsljenom? Ima u B. Adzije jedna kako da je nazovem ajde "klinika" koja se bavi iskljucivo namestanjem Atlasa za koji kazu da je uzrok mnogih bolesti u ljudskom telu. Naime ako je izmesten onda pritiska krvotok, zlezde itd. i na taj nacin ne dozvoljava normalno funkcionisanje organizma i stvara razlicite tegobe npr. bolovi u kostima, misicima, stvara probleme sa alergijama, stvara vrtoglavice, nestabilnost tela i jos pregrst drugih simptoma. Nastaje nepravilnim drzanjem tela ili naglim pokretima glave i tako se izmesti i pravi probleme. Nakon namestanja koje kosta od 100-180e dolazi se do bitnog poboljsanja zdravstvenog stanja coveka i radi se jednom u zivotu. Da li je neko bio na tretman ili zna nekoga ko je bio i zna da napise iskustvo ovde?
 
Odgledala sam ovo, malo mi cudno i malo verujem ja u ovo, iskreno. Kaze ovaj covek sa jako krivim vratom i glavom nakrivljenom u jednu stranu, da jos u materici :eek: se tako lose formira taj prvi prsljen? Zar je to moguce? Priroda omanula? Kod svih ljudi, tako kaze ..ne verujem , iskreno/ Ima li ovakvih "lekara" u Nisu?

- - - - - - - - - -

Necu da ruzim temu ali ima veze sa medicinom (doduse ne sa usnim lekarom) pa me zanima da li je neko od forumasa imao iskustva sa namestanjem Atlas Profilaxa prvim vratnim prsljenom? Ima u B. Adzije jedna kako da je nazovem ajde "klinika" koja se bavi iskljucivo namestanjem Atlasa za koji kazu da je uzrok mnogih bolesti u ljudskom telu. Naime ako je izmesten onda pritiska krvotok, zlezde itd. i na taj nacin ne dozvoljava normalno funkcionisanje organizma i stvara razlicite tegobe npr. bolovi u kostima, misicima, stvara probleme sa alergijama, stvara vrtoglavice, nestabilnost tela i jos pregrst drugih simptoma. Nastaje nepravilnim drzanjem tela ili naglim pokretima glave i tako se izmesti i pravi probleme. Nakon namestanja koje kosta od 100-180e dolazi se do bitnog poboljsanja zdravstvenog stanja coveka i radi se jednom u zivotu. Da li je neko bio na tretman ili zna nekoga ko je bio i zna da napise iskustvo ovde?

koja je to klinika?
 
Odgledala sam ovo, malo mi cudno i malo verujem ja u ovo, iskreno. Kaze ovaj covek sa jako krivim vratom i glavom nakrivljenom u jednu stranu, da jos u materici :eek: se tako lose formira taj prvi prsljen? Zar je to moguce? Priroda omanula? Kod svih ljudi, tako kaze ..ne verujem , iskreno/ Ima li ovakvih "lekara" u Nisu?

- - - - - - - - - -



koja je to klinika?

U stvari kazu da je u materici jer svakom coveku je taj prsljen izmesten. Beba nije bas u prirodnom polozaju kada je u materic pa ima logikei. Ja sam citao da se sa sigurnoscu ne moze znati tacan uzrok iscasenja atlasa. Negde se misli da se to desava prilikom porodjaja, neko prilikom nekog naglog pokreta koji svi imaju u zivotu, neko kaze zbog zemljine teze itd. Uglavnom nije cak ni bitno, ono sto je bitno je to da sam iz prve ruke cuo od ljudi koji su to radili kod nas u Nisu kod Danijele da se od tada osecaju potpuno drugacije i da to traje. Neki su izlecili alergiju koju i ja imam. Jedan od tih koji su mi pricali i podrvrgli se tretmanu je doktor medicine. Nalaze se u Bozidar Adzije ili kako vidim sada se ulica zove Dragise Petrovica 32. Po ovom klipu to nije klinika vec kako oni zovu centar za namestanje Atlas Profilax-a. Ja se ozbiljno razmisljam da probam jer imam vec duze vreme probleme sa grlom i alergijom. Malo malo pa me zaboli grlo i onda gutam antibiotike i lecim se. Ne prodje 3 meseca ja sam bolestan...

33dgmzb.jpg

1z33qdt.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam dete vodila na ORL kliniku,jer je doktorica kod koje smo na orl išli u d.zdravlja otišla u penziju.
Tamo nam zapao odličan doktor,stariji čovek,a dete mi ima alergijski rinitis i problem sa trećim krajnikom.
Idemo redovno na kontrole i detaljno nam se posveti,tako da sve zavisi koje si sreće tog dana,dal ćeš naleteti na budalu ili savesnog.


A što se tiče nameštanja atlasa,čula sam da se ljudi stvarno preporode posle toga,mada ja iskreno ne bih pristala na to.
 
Poslednja izmena:
Ja sam dete vodila na ORL kliniku,jer je doktorica kod koje smo na orl išli u d.zdravlja otišla u penziju.
Tamo nam zapao odličan doktor,stariji čovek,a dete mi ima alergijski rinitis i problem sa trećim krajnikom.
Idemo redovno na kontrole i detaljno nam se posveti,tako da sve zavisi koje si sreće tog dana,dal ćeš naleteti na budalu ili savesnog.


A što se tiče nameštanja atlasa,čula sam da se ljudi stvarno preporode posle toga,mada ja iskreno ne bih pristala na to.

I mene malo plasi jer ipak je to prsljen gde prolaze svi glavni nervi ali kazu da nikad nije zabelezena nijedna komplikacija pa me to malo hrabri.
 
Sad tek vidim da pominješ alergijske probleme.
Ja iskreno ne vidim konekciju između atlasa i alergije ma šta oni pričali. Nekako mi nije logično.
Što ne probaš sa homeopatskim lekom konkretno ga ima u svakoj apoteci. Mom sinu je pomogao (da ne reklamiram lek) za treći krajnik, a videla dam da ima i za alergijsku kijavicu.
Ja sam pre dve nedelje imala upalu krajnika koja je prešla na uvo. Kakav otol h, čuvar kuće, ništa mi nije pomoglo.
Pila sam antibiotik od 1000 mg, i kad sam prestala trebalo mi je još nedelju dana da se očitavim.
Ne povratilo se :sad2:
 
Imam problema sa donjim delom leđa od višegodišnjeg dizanja tegova i fizičkih poslova a s vremena na vreme i velikih problema sa grloboljom neretko praćenim padom imuniteta. Na 3-4 meseca obavezna upala grla. Čak se i alergija na polen manifestuje kroz upalu ždrela i neretko uva na jednoj strani. Kao što sam čitao nameštanje atlasa pomaže najviše kod samoiscelivanja tela. Pretpostavljam da organizam jača a samim tim i imunitet pa se nadam da ću imati manje problema sa ovim problemima.
 
Imam problema sa donjim delom leđa od višegodišnjeg dizanja tegova i fizičkih poslova a s vremena na vreme i velikih problema sa grloboljom neretko praćenim padom imuniteta. Na 3-4 meseca obavezna upala grla. Čak se i alergija na polen manifestuje kroz upalu ždrela i neretko uva na jednoj strani. Kao što sam čitao nameštanje atlasa pomaže najviše kod samoiscelivanja tela. Pretpostavljam da organizam jača a samim tim i imunitet pa se nadam da ću imati manje problema sa ovim problemima.

Ja takodje imam problema sa donjim delom ledja,mozda je dusek na kome spavam u pitanju, mada i poso mi je takav da radim oko 15 godina za komjuterom, znaci u nekom jako losem polozaju, kao i svi mi koji takav posao radimo, uglavnom. Ne znam zasto, ali ovi likovi mi ne ulivaju nadu.
 
Ja takodje imam problema sa donjim delom ledja,mozda je dusek na kome spavam u pitanju, mada i poso mi je takav da radim oko 15 godina za komjuterom, znaci u nekom jako losem polozaju, kao i svi mi koji takav posao radimo, uglavnom. Ne znam zasto, ali ovi likovi mi ne ulivaju nadu.

Iscitao sam pazljivo temu na ovom forumu o namestanju atlasa i sve sam blizi tome da probam. Fora je sto sam juce iz cista mira istegao misic bas kod vrata pa cu sacekati 10-tak dana da mi prodje bol jer ne mogu da okrenem glavu na gore i levo.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/475543-AtlasProfilax-namestanje-atlasa/page3
 

Back
Top