Ženske suze

gost 333986

Legenda
Poruka
58.056
Kakvu magiju imaju zenske suze,kakvu moc imaju?kazu...''Ne veruj zeni kad ti place na ramenu, znaj da nesto krije od tebe''.

Da li razlikujete iskrene od foliranja?
Da li ste ih nekad koristile kao oruzje?
 
Poslednja izmena:
nikada nisam plakala pred muskarcem.jesam kad me dirne film ili knjiga ili neka situacija.ali da mi vidi pravu bol i tugu nisam nikome dopustila osim drugaricama i sestrama.nekako mislim da muskarac ako me je vec povredio,pa zbog njega placem,tih suza nije vredan.
a naplakala sam se,nije da nisam
 
Kakvu magiju imaju zenske suze,kakvu moc imaju?kazu...''Ne veruj zeni kad ti place na ramenu, znaj da nesto krije od tebe''.

Da li razlikujete iskrene od foliranja?
Da li ste ih nekad koristile kao oruzje?

odlično sredstvo manipulacije....ovo što reče Araon, čista teatralnost, sama sebi nešto dokazuje i prebacuje psihološku prednost na svoju stranu
 
nikada nisam plakala pred muskarcem.jesam kad me dirne film ili knjiga ili neka situacija.ali da mi vidi pravu bol i tugu nisam nikome dopustila osim drugaricama i sestrama.nekako mislim da muskarac ako me je vec povredio,pa zbog njega placem,tih suza nije vredan.
a naplakala sam se,nije da nisam

naprotiv, ako ti je stalo do nekog, on je vredan suza, ali ne u svrhu neke samopromocije u stilu "vidite me kako patim"
 

Back
Top