Reakcija na...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Selena

Ističe se
Poruka
2.682
Prvo da kažem da je ovo moja prva tema postavljena na forumu.

Drage moje forumašice šta mislite kako bi reagovao jedan momak kada bih ga pozvala na poslepodnevnu kafu?
Da li bi se naduvao, misleći da je frajer ili bi taj moj poziv prihvatio najnormalnije (bio njegov odgovor pozitivan ili negativan)?
Pitam jer zaista nikada do sada nisam tako nešto uradila.:-D
 
Za sve postoji prvi put. Pozovi ga - nego sta!
Nece misliti nista lose, hteo ili ne prijace mu u svakom slucaju a ti ces znati na cemu si.
Pozovi ga spontano, drugarski, u nekoj prici reci nesto kao - daj sta ovako pricamo, ajde da sednemo ja castim kafu.....mislim da nema sansi da te odbije, sem ako zaista zbog neceg ne moze.
Budi hrabra i smela zena koja zna sta hoce, nije nista strasno videces!
 
eee selenice dušo ,,pa zavisi kakav ti je frajer ,,, mada ,,, svi su oni puni sebe ,,normalno da će se osećati kao naduvenko ---- ali to kod njih znači UPEO SAM ,,, ali to je njihov način ,,,, kao što ti kažeš prijateljici """ jauuu pozvao me ...šta da obučem """" ,,,, e njima je da dignu nos ,,, i stanu ispred ogledala i vežbaju dijalog od koga posle nema ništa ,,,, čisto kurajženje samog sebe ,,,, meni je to simpatično ,,,,, pusti ga neka se oseća kao pobednik ----ipak dobio je tebe da ga pozoveš na kafu ,,ima razloga da bude NADUVENKO
ako te odbije onda je budala ,,,,,, i ti mu onda poštom pošalji zaklanu mačku i počni da ga proganjaš i svima pričaj da mu je penis dva santimetra veći no u napoleona ,,,,, hahahaha ,,
 
Selena:
Prvo da kažem da je ovo moja prva tema postavljena na forumu.

Drage moje forumašice šta mislite kako bi reagovao jedan momak kada bih ga pozvala na poslepodnevnu kafu?
Da li bi se naduvao, misleći da je frajer ili bi taj moj poziv prihvatio najnormalnije (bio njegov odgovor pozitivan ili negativan)?
Pitam jer zaista nikada do sada nisam tako nešto uradila.:-D

Cek da bacim pogled na staklenu kuglu. :-)
Salu na stranu, tesko da ti bilo ko ovde moze dati pravi odgovor, skupi hrabrosti i rizikuj po cenu svog ponosa. Jer jedino to ti moze biti povredjeno u slucaju odbijanja. Mislim da to u ovom slucaju i nije neka prevelika cena ako ti je stalo do njega.
 
Ne znam... pozvati nekog na kafu, izlazak i slično meni nikad nije bio problem. Ne treba toliko da brineš o tome šta će on misliti... šta može da misli? da hoćeš da piješ kafu sa njim, da ti prija njegovo društvo... Nema tu problema.

Uvek sam jasno izražavala svoje emocije i stavove, ne vidim razlog da krijem... osećam potrebu da budem potpuno jasna u tom pogledu.
 
POZOVI, ali mu daj neki vrem.raspon
tipa "kod kuće sam od 13 do 17h,pa ako si u tom vremenu slobodan, baš bih volela da navratš da proćaskamo"
tako mu daješ do znanja da nisi available all the time
šmekerica :D
On može da hoće i da neće, uvežbaj ISTI ljubazan ton i za DA i za NE.
znači "Ok, ondak..." (vidimo se u xxh, ii "ok,onda neki drugi put" )
čim se desi, javi se Nini2 na pp da ti pogleda u pasulj :lol: (iliu dekolte, dobraej u pogađanju sudbe! :P )
 
jednom mi se desilo da me je jedan momak konstantno ispaljivao, nije hteo da priča sa mnom... kada ga pozovem čula sam mu u glasu da je smoren i neraspoložen... onako baš je bio neprijatan
Nikad nije imao vremena, stalno je bio zauzet i u poslu...

ehh... ne bih ja bila izabelala da nisam uspela nekako da ga animiram i navedem da me pozove jedne večeri u pozorište
i tako... dobro sam isplanirala šta ću da obučem i slično... i kada sam ga spržila te večeri
dobro sam zapamtila to veče kada sam mu mmozak ispomerala sa svojim ...
i tako... nisam to trebala da radim
posle me je dve godine proganjao, nisam mogla da živim od njega

mislim... ta osveta je bila slatka vrlo kratko, postao je prava napast
jedna od glupljih stvari koje je uradila moja sujeta
 
izabelala opasnica
star.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top