Reakcija na...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
logo-smaller.jpg


samo ti uživaj, OVO je budućnost :D
 
peach:
i,slatka? :P
sta bi? :-)
ste popili tu popodnevnu kafu? je l' bila to kafa s doruckom? :lol:
jooooj,znas kak' mi drago da si se primila na nekog finally! 8)

Ma kakvi,nisam ni zvala.:-D
Ma nemam petlju,kad vam kažem.
Realno,šanse da ga sretnem su ravne nuli,ali ja sam opet pronašla sto razloga protiv.
Bitno da drugima znam ugovarati sastanke,a kad nešto trebam uraditi za sebe,teško:-D
Javiću kako se završilo tj. da li je u opšte i počelo!:-D
 
Skupi petlju i zovi ga, ako ti se bas svidja! Evo, i ja tako cekam i cekam i cekam, poziv na kafu, i uskoro idem na farbanje, posto sam osedela cekajuci!

Mrzim kad mi neko uzme broj telefona i onda grbavi! Sto je najveci fazon, stvarno mi se dopao!
 
Neva:
Skupi petlju i zovi ga, ako ti se bas svidja! Evo, i ja tako cekam i cekam i cekam, poziv na kafu, i uskoro idem na farbanje, posto sam osedela cekajuci!

Mrzim kad mi neko uzme broj telefona i onda grbavi! Sto je najveci fazon, stvarno mi se dopao!

Опа, Њевушка, па код тебе има новости! :smile: ;-)
 
Selena:
Prvo da kažem da je ovo moja prva tema postavljena na forumu.

Drage moje forumašice šta mislite kako bi reagovao jedan momak kada bih ga pozvala na poslepodnevnu kafu?
Da li bi se naduvao, misleći da je frajer ili bi taj moj poziv prihvatio najnormalnije (bio njegov odgovor pozitivan ili negativan)?
Pitam jer zaista nikada do sada nisam tako nešto uradila.:-D
Znaš šta, obzirom na ono što sam ovde pročitala, lako se može desiti i da ti kaže: "Opa, znam ja šta ti 'oćeš!" :lol:
 
Selena:
Prvo da kažem da je ovo moja prva tema postavljena na forumu.

Drage moje forumašice šta mislite kako bi reagovao jedan momak kada bih ga pozvala na poslepodnevnu kafu?
Da li bi se naduvao, misleći da je frajer ili bi taj moj poziv prihvatio najnormalnije (bio njegov odgovor pozitivan ili negativan)?
Pitam jer zaista nikada do sada nisam tako nešto uradila.:-D

A ne pitaš kolege forumaše? :lol: A ja taman mislio da napišem odgovor. :rolleyes: Ma napisaću. ;)

Zavisi od sklopa ličnosti dotične persone. Valjda nešto već naziraš... Pokušaj da proceniš... U krajnjem slučaju uvek možeš angažovati tetku koja radi u SUPu (ili ako već nekoga imaš u tim državnim organima) da malo ispita njegov background. :mrgreen: Znaš ono: da li je osuđivan za krivična dela, saobraćajni prekršaji i slično... :P
 
Neva:
Mrzim kad mi neko uzme broj telefona i onda grbavi! Sto je najveci fazon, stvarno mi se dopao!

Jednostavno se uplašio... Ili nešto "taktizira"... Ako te ne nazove kroz nedelju dana od dana kada si mu dala broj, neće te ni nazvati... Mada, shvati to kao kompliment. ;) Ako se uplašio to znači da on misli da si vrlo lepa. Ali šta će ti plašljivac. :lol: Jednostavno ga ignoriši i furaj dalje. ;)
 
Selena:
Prvo da kažem da je ovo moja prva tema postavljena na forumu.

Drage moje forumašice šta mislite kako bi reagovao jedan momak kada bih ga pozvala na poslepodnevnu kafu?
Da li bi se naduvao, misleći da je frajer ili bi taj moj poziv prihvatio najnormalnije (bio njegov odgovor pozitivan ili negativan)?
Pitam jer zaista nikada do sada nisam tako nešto uradila.:-D

Pa svako bi se naložio.Ali ti njemu reci da to stalno radiš, bez mnogo razmisljanja.
Onda će shvatiti, da baš i nije jedinstven.
 
Selena:
Ma kakvi,nisam ni zvala.:-D
Ma nemam petlju,kad vam kažem.
Realno,šanse da ga sretnem su ravne nuli,ali ja sam opet pronašla sto razloga protiv.
Bitno da drugima znam ugovarati sastanke,a kad nešto trebam uraditi za sebe,teško:-D
Javiću kako se završilo tj. da li je u opšte i počelo!:-D

ma ne komplikuj mada ynam da je glupo kad ti kazu. mada mozes i da ga ne pitash. mozes da ga pitash mailom ili da muostavljash ceduljice kao amelija pulen tako neke fore i da ga pratish unajmis priv. detektiva da vidish kakav je shta radii tako

da ja nikad ne preuyimam nikakve inicijative : ))
tj jako retko

a sta ima da ga zovesh na kafu kao da ga pitas nesto pa pitaj ga bez kafe..osh da mu se nabacish da te vodi u krevet papitaj ga direktno shta ti tu njemu kafa
 
?:
ma ne komplikuj mada ynam da je glupo kad ti kazu. mada mozes i da ga ne pitash. mozes da ga pitash mailom ili da muostavljash ceduljice kao amelija pulen tako neke fore i da ga pratish unajmis priv. detektiva da vidish kakav je shta radii tako

da ja nikad ne preuyimam nikakve inicijative : ))
tj jako retko

a sta ima da ga zovesh na kafu kao da ga pitas nesto pa pitaj ga bez kafe..osh da mu se nabacish da te vodi u krevet papitaj ga direktno shta ti tu njemu kafa

Ne preuzimam ni ja inicijative nikada,ne znam zašto,ali je tako.
A što se kreveta tiče,ne zovem ga radi toga bre,već zato što mi se dopao.
Gde su dugi razgovori telefonom,šetnje,držanje za ruke..................
Valjda ima i nešto drugo sem tog kreveta ili je svet počeo samo oko toga da se vrti.
Ako je to tako,onda sam ja definitivno van njega!
 
ma pozovi ga na kafu ali napravi od te kafe dogadjaj...:) nemoj da mu das sikterusu u naprstku nego napravi nesto mastovitije...ili jos bolje, kad on dodje, onda zajedno pravite....
nes sa malo viskija, slagom i sirupom od cokolade...nesto takvo....pa u velike case....
neka buda da si ga stvarno zvala na dobru kafu a ne da ja ta kafa izgovor, sto jeste...:)
 
Preporucljivo za ove sparne dane. Nes gold dobro umutiti da bude pene, dodati ledene vode do pola case, ostatak ispuniti sa sladoledom od cokolade, kafe i karamela-po mogucstvu Delta, sipati seri po mogucstvu italijanski, staviti ukrasni suncobran i stvar je resena. Kojoj god sam napravio, pitala je dal sam slobodan. :lol: :lol: :lol:
 
Prvo da kažem da je ovo moja prva tema postavljena na forumu.

Drage moje forumašice šta mislite kako bi reagovao jedan momak kada bih ga pozvala na poslepodnevnu kafu?
Da li bi se naduvao, misleći da je frajer ili bi taj moj poziv prihvatio najnormalnije (bio njegov odgovor pozitivan ili negativan)?
Pitam jer zaista nikada do sada nisam tako nešto uradila.:-D

pokusaj! pa nam kazi kako je bilo ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top