"Pfizer PGN 170" pregabalin, cudna stvar... jer one od 75 nemaju ni isti oblik
Prikazujem rezultate 1 do 1 od 1

Tema: "Pfizer PGN 170" pregabalin, cudna stvar... jer one od 75 nemaju ni isti oblik

bez.duha nije na forumu
    prosjak sam bio majko, sve zbog jedne zene, sto mi dusu uze i ljubavi njene...
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano "Pfizer PGN 170" pregabalin, cudna stvar... jer one od 75 nemaju ni isti oblik

Imam od 180 mg anksiolitik nebenzodiazepin, 7 puta jaci od "HORIZONTA" (gabapentin), a zanima me da li se smiju te kapsule uporebljavati
    (a prepisane imam, naravno, dijagnoza tj "dozvola" prepisivanja koja za "GAP" (generalizovani-anskiozni-poremecaj - stanje opste nervoze) F 41.1)
    ispod jezika... jer ova tableta ima potpuno drugacije osobine izgleda od eto bash one koju sam kupovao od 75mg ISTO OD PFIZER-a *firma, meni sumljiva, ali dobro, posto pravi nenormalna sredsta seksualne stimulacije za zene* (crvena i jos neka valjda roza boja), pa ovu i nisam kupio nego dobiju, sto mi je vazd sumljivo, posebno jer je to onaj ko mi je dao (skupa kapsula, otac) dobio dzabe od nek..g epilepticara

pa je onda i svasta moguce, i nikada tablete koje ne kupim sam nego dobijem a za smirenje su ne zamjenjujem sopstvenim, nego uzimam svoje, jer sam iz dobre volje i bio tako ama bas dosta puno za*eban, kao svako, posto se zna da postoje lazne tablete... misim, zna ko ih odavno koristi pa razliku prepoznaje. Ovu tabletu ne mogu da, kao lazni Pfizerov Xanax prepoznam bas dobro da li je ispavna, a boja kapsule nije skroz bijela, nego nekako ka braon... sto sam primiecivao da se desava sa MAROCEN (ciprafolksacin) antibiotikom kada se ostavi napolju duze da pokafeni a nepravilno kafenilo to bude, pa se od te boje i antibiotika bojim ko djavo od krsta jer mi je jednom u taj bacena bila u nju bukvalno "atomska bomba koja drzi ocevidno poremeceno stanje duha do 21 dan", dovoljno za dijagnozu lazne (ocu reci, laznu dijagnozu, ako je bolest mozda neizmisljena jer sam ja glup pa pogresno mislim) privremene Psihoze (psychosis acuta) F 21 poludio sam bio i vidio ovakve gromove /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\...

A u antibiotike i inace ne vjerujem, al i dobro...
    Poslednji put ažurirao/la bez.duha : 13.03.2015. u 16:13

Slične teme

1. cudna stvar...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 04.03.2014., 14:34
  2. Cudna stvar
    Autor milica92milica u forumu Žene
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.06.2010., 15:39
  3. Cudna stvar na compjuteru !!! Da li je RAM ?
    Autor D-Devil992 u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.01.2010., 18:54
  4. cudna stvar u DW
    Autor mrs X u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.12.2005., 14:13
  5. Cudna stvar
    Autor B00M u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.02.2004., 01:11

Pravila za slanje poruka