Amerikanci vraćaju streljanje kao smrtnu kaznu?

largoman

Primećen član
Poruka
900
То је и најбоље. Брзо и ефикасно.

Metak u potiljak kao u Kini brzo i kratko osudeni neče da se muči kao na prženju na električnoj stolici koje traje nekoliko minuta a inekcija traje duže od 5 minuta i izaziva brojne grčeve i bolove.Misisipi i New Orleans imaju još uvek vešanje koje je najmanje bolno čovek na konopu izgubi svest i umire bezbolno,to je najeftiniji metod.
 
article-0-193607BC00000578-416_634x501.jpg


article-0-193607D000000578-593_634x602.jpg


382341-george-stinney.gif


o pravima maloletne dece... crne i nevine...
 
Metak u potiljak kao u Kini brzo i kratko osudeni neče da se muči kao na prženju na električnoj stolici koje traje nekoliko minuta a inekcija traje duže od 5 minuta i izaziva brojne grčeve i bolove.Misisipi i New Orleans imaju još uvek vešanje koje je najmanje bolno čovek na konopu izgubi svest i umire bezbolno,to je najeftiniji metod.

puca mu vrat na prvom mestu a ako ne to onda se ugusi...

- - - - - - - - - -

to je totalno neprofitabilno u kapitalizmu!
privatizacija zatvora i smrtna kazna ne idu jedno sa drugim!
dozivotni robijas u privatnom zatvoru je neprocenjiv sa stanovista profitabilnosti!

narocito ako ga ne hranis...i ne lecis...a ima ih na pretek...banja za kapitalistu!
 
Ceo svet ukida smrtnu kaznu,
a kolevka demokratije o tome ni ne razmišlja,
još nove načine izmišlja .....

Kolevka genocida mozda... ali demokratije sigurno ne.
Gde su Indijanci? U ono malo rezervata.

Nego, na temu... U eri sumanute histerije, dranja i nametanja nekih principa makar i bombardovanjima mnogih zemalja - zemlja koja to sve radi nije ukinula smrtnu kaznu. Koliko ja razumem garantovana dozivotna bi bila odgovarajuca kazna.
 
Задњи провериви податак за који ја знам је да у њиховим затворима има више од 2,5 милиона затвореника, а то је било пре неких 10 година. Сада се прича да је та цифра близу 10 милиона. Са оних 6,5 милиона бескућника и 89 милиона радно способних а незапослених нормално је да је смртна казна на јефтини начин исплатива, само ми није јасно што не врате ивршење вешањем и паљењем. Мисим, то им је традиција и обичај којег су се придржавали до скора.
 
Задњи провериви податак за који ја знам је да у њиховим затворима има више од 2,5 милиона затвореника, а то је било пре неких 10 година. Сада се прича да је та цифра близу 10 милиона. Са оних 6,5 милиона бескућника и 89 милиона радно способних а незапослених нормално је да је смртна казна на јефтини начин исплатива, само ми није јасно што не врате ивршење вешањем и паљењем. Мисим, то им је традиција и обичај којег су се придржавали до скора.

i u skladu sa njihovom kulturom i tradicijom...
 
Смртна казна је неопхпдна и мора да постоји. Само они који штите зло укидају смртну казну.

Силује и убије девојчицу од 14 година и добије затворску казну од 20,30 година. Али је жив и са загарантованом храном и креветом! Невин човек нема загарантовану храну и кров над главом.
То није правда, него промоција неправде и зла. Овако, ко силује или убије, иде Богу на исповест, па нек` неко проба да уништи туђи живот.

Ко убије(почини злочин убиства), има да буде убијен.

"Зло чинити од зла бранећи се, ту гријеха нема никаквога", П.П.Његош.

Стрељање или неки други начин, мање је битно.
 
Poslednja izmena:
Streljanje je fasisticki recept egzekucije. Nijemci su streljali i to je njihov izum.

Јесте Минго, треба им одсећи главу јавно, па после развлачити тело тракторима по улици ко што ваша религија налаже, а можда би их требало каменовати до смрти.
 
puca mu vrat na prvom mestu a ako ne to onda se ugusi...
Ja sam se u prošlom životu ugušio, nisam stigo da kažem da me stegli prejako
a u starom Egiptu sam bio Jevrej nadničar, tu sam upao u Nil a nisam znao da plivam
Pa sam u Starom Rimu završio na kolac, svi ćutali ko ****** samo se ja bunio za nepravdu
Pa sam kod Džingis Kana pao sa konja, ajd da ne kukam stvarno nisam osetio ništa
Kod Jovanke Orleanke me spičio katapult direkt u čelo a samo sam zamenio jednog da ode u toalet
Na Dvoru Kralja Ričarda me otrovali jer sam posumnjao šta muvaju anglosaksonci
Rekao sam Napoleonu da se ne zajebava sa Rusima bacio me na giljotinu
Kod Vučića treba da crknem bez posla i od gladi
- - - - - - - - - -


narocito ako ga ne hranis...i ne lecis...a ima ih na pretek...banja za kapitalistu!
za medicinska ispitivanja papane, za medicinu i čovečanstvo gde ti živiš?

jel ih mikročipuju samo zato što su uhapšeni a svi ko zveri povikali nek ih čipuju da znamo gde su
a čime ih vakcinišu to se Mengele u grobu prevrće što mu promakla takva šansa ko ovi danas što imaju
 
Poslednja izmena:
Јесте Минго, треба им одсећи главу јавно, па после развлачити тело тракторима по улици ко што ваша религија налаже, а можда би их требало каменовати до смрти.

Možda bi bilo bpčje zatvoriti ih u kuću i zapaliti kao št su radili tvoji idoli npr. Milan Lukić i kompanija
 
Смртна казна је неопхпдна и мора да постоји. Само они који штите зло укидају смртну казну.

Силује и убије девојчицу од 14 година и добије затворску казну од 20,30 година. Али је жив и са загарантованом храном и креветом! Невин човек нема загарантовану храну и кров над главом.
То није правда, него промоција неправде и зла. Овако, ко силује или убије, иде Богу на исповест, па нек` неко проба да уништи туђи живот.

Ко убије(почини злочин убиства), има да буде убијен.

"Зло чинити од зла бранећи се, ту гријеха нема никаквога", П.П.Његош.

Стрељање или неки други начин, мање је битно.

Силоватељи и педофили у затворима моле Бога да их неко убије, зна се шта њима раде у затворима
 

Back
Top