Spajaju se SAJ i PTJ u jedinicu superspecijalaca! - LINK, sta mislite/ o tome/ osobit

bez.duha

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
KO NE ZNA STO SU SPECIJLNE JEDINICE JA CU DA MU BAS I OBJASNIM NAJBRZE I NAJJASNIJE:
TO SU ONI LJUDI KOJI I NE DRZE PISTOLJ NA MJESTU GJE DRUGI,
NITI PUCAJU KAO DRUGI,
NITI ISTOM TEHNIKOM DRZE OKIDAC... I MOLE SE DA ZABOARVE SVE STO SU ZNALI O PISTOLJU, PUCANjU... DA BI MOGLI DA TO NAUCE KAKO TREBA, DRUGACIJE, I PONOVO... A, ETO, NE KAO OBICNI POLICAJCI, i ovo o pistolju pricam bukvalno...
o pitam poznavaoce tehnika... a laici, jer ti znaju da to uopste nisu slabe nauke, male vjestine, nista manje od poezije i kamasutre...

LINK sa blica iz 1 mjeseca 2015... dan je 17.
1633526-saj-reportaza-011214-ras-foto-oliver-bunic36.JPG
 
Poslednja izmena:
to smo vec imali...zvalo se JSO...pa je neko ugasio...
:eek: :) :D :neutral:
ono sto se zvalo JSO ja sam na internetu gledao prije 2015 :confused: kao i svi... pa tako da te molim da provjeris jesi li u pravu, za samog sebe, jos jednom... eto tako :sad2: :roll:

postojalo je i o naoruzanju, od cudnih oruzija: ona OSA protivetenskoviski rucni raketobacac sto probije bjese li sasd 90 cm celika, kalibar 180mm... da ne provjeravam opet mocno oruzije, "mikrokalasnjikov" cini mi se, kao i "BIZON" jugoslovenske ja mislim proizvodnje koji je i u vojnoj upotrebi, itd..

prije je u policiji CG bilo upotrebe GLOCK-a 17, a sada je zamijenjeno sa necim drugim, i to me isto jako cudi... pa je moguce da je i u Srbiji bilo pa nestajalo istih stvari, jer GLOCK mora da se vrati u upotrebu zato sto je to "ipak glok 17, cuveni"...

strahovito oruzije...
 
Poslednja izmena:
Mozda su ovi SAJ ili PTJ ljudi spremni da ubiju u sekundi...
Ima puno ljudi koji se hvale da su bili deo takve jedinice i uzivaju u novcu i nekim svojim firmama koje ne placaju poreze i zaduzenja, a ni struju.

Ali znam pouzdano da postoje jedinice , male , u kojima su ljudi koji izvrsavaju zadatke koji nemaju veze sa ubijanjem, a zahtevniji su od ovih zadataka koje izvrsavaju SAJ ili one cuvene specijalne jedinice koje vidjate na takmicenjima preplivavanja, prelazenja prepreka i prirode, a bilo ih je i 30 u vojsci Srbije.na takmicenju.

Tako da su ove jedinice koje navodite nazovimo ih profesionalni cistaci, a eufemizam je specijalne jedinice...
Mene bi vredjalo da me poistovete sa bagrom iz helikoptera koju povremeno salju da upadne i pocisti nesto na Kosovu...I njih bi vredjalo da neko pomisli da su istog misljenja i ponasanja kao ja...
 
:eek: :) :D :neutral:
ono sto se zvalo JSO ja sam na internetu gledao prije 2015 :confused: kao i svi... pa tako da te molim da provjeris jesi li u pravu, za samog sebe, jos jednom... eto tako :sad2: :roll:

postojalo je i o naoruzanju, od cudnih oruzija: ona OSA protivetenskoviski rucni raketobacac sto probije bjese li sasd 90 cm celika, kalibar 180mm... da ne provjeravam opet mocno oruzije, "mikrokalasnjikov" cini mi se, kao i "BIZON" jugoslovenske ja mislim proizvodnje koji je i u vojnoj upotrebi, itd..

prije je u policiji CG bilo upotrebe GLOCK-a 17, a sada je zamijenjeno sa necim drugim, i to me isto jako cudi... pa je moguce da je i u Srbiji bilo pa nestajalo istih stvari, jer GLOCK mora da se vrati u upotrebu zato sto je to "ipak glok 17, cuveni"...

strahovito oruzije...

ma kakav glok...
mnogo ozbiljnije oruzje je CZ a imas naravno i Cesku Zbrojovku...
to sto vasa i nasa policija koristi glok to je zato sto im je tako naredjeno...odozgo...
al da ne tupimo sa politikom, nema potrebe...
JSO je bila Jedinica za Specijalne Operacije i rasformirana je nakon ubistva zorana djindjica...
jer je navodno ucestvovala u tim operacijama...
posle je deo tih ljudi prebacen u PTJ neki u SAJ a neki u Zardinjeriju...
 
ma kakav glok...
mnogo ozbiljnije oruzje je CZ a imas naravno i Cesku Zbrojovku...
to sto vasa i nasa policija koristi glok to je zato sto im je tako naredjeno...odozgo...
al da ne tupimo sa politikom, nema potrebe...
JSO je bila Jedinica za Specijalne Operacije i rasformirana je nakon ubistva zorana djindjica...
jer je navodno ucestvovala u tim operacijama...
posle je deo tih ljudi prebacen u PTJ neki u SAJ a neki u Zardinjeriju...

je li jso ona policija sto je bila hapsila milosevica je li?, kada su dokazivali da oce da podnesu i metak ako treba podmetanjem ruke, i bili nabijeni uza zid da ako se baci ekslozi komadi zida ne polet u njih eto nego oni prezive jer ce biti poneseni zajedno sa zidom, sto je jako bolje od toga da se ne bude ponesen od ekplozije zajedno sa zidom pa se samo ustane nepovrijedjen skoro nego da zid bude sa sve onim komadima ponesen u tvoju glavu.. .znas ono sto su prenosili na TV, ja sam se divio, covjek je bio nazivo anesteziran a dato mu sredstvo za stimulaciju, pa eto podmece ruku za metak, da ga primi da pokaze kako ga ne boli ovima sto u njega pucaja da bar znaju sa kim imaju polsla, ono su bile masine u civilu...
 
je li jso ona policija sto je bila hapsila milosevica je li?, kada su dokazivali da oce da podnesu i metak ako treba podmetanjem ruke, i bili nabijeni uza zid da ako se baci ekslozi komadi zida ne polet u njih eto nego oni prezive jer ce biti poneseni zajedno sa zidom, sto je jako bolje od toga da se ne bude ponesen od ekplozije zajedno sa zidom pa se samo ustane nepovrijedjen skoro nego da zid bude sa sve onim komadima ponesen u tvoju glavu.. .znas ono sto su prenosili na TV, ja sam se divio, covjek je bio nazivo anesteziran a dato mu sredstvo za stimulaciju, pa eto podmece ruku za metak, da ga primi da pokaze kako ga ne boli ovima sto u njega pucaja da bar znaju sa kim imaju polsla, ono su bile masine u civilu...

nemam pojma, ali sam gledao dokumetarni film "Jedinica" i ono sto su ljudi pokazali da znaju, i kakvu su obuku prolazili, rame uz rame sa ruskim Alfama...
uostalom, Legija je sa par svojih vojnika usetao u Bondstil u sator komandanta, kad se pojavio niotkuda, ovi su se ukenjali...
toliko o tome koliko su bili spremni...
 
Mozda su ovi SAJ ili PTJ ljudi spremni da ubiju u sekundi...
Ima puno ljudi koji se hvale da su bili deo takve jedinice i uzivaju u novcu i nekim svojim firmama koje ne placaju poreze i zaduzenja, a ni struju.

Ali znam pouzdano da postoje jedinice , male , u kojima su ljudi koji izvrsavaju zadatke koji nemaju veze sa ubijanjem, a zahtevniji su od ovih zadataka koje izvrsavaju SAJ ili one cuvene specijalne jedinice koje vidjate na takmicenjima preplivavanja, prelazenja prepreka i prirode, a bilo ih je i 30 u vojsci Srbije.na takmicenju.

Tako da su ove jedinice koje navodite nazovimo ih profesionalni cistaci, a eufemizam je specijalne jedinice...
Mene bi vredjalo da me poistovete sa bagrom iz helikoptera koju povremeno salju da upadne i pocisti nesto na Kosovu...I njih bi vredjalo da neko pomisli da su istog misljenja i ponasanja kao ja...
Pa ja i pretpostavljam da ti radis za "drzavnu bezbjednost", sto bi me vrijedjalo, ali ja se toga ne bojim,
JA SE TIH LJUDI NE BOJIM< jer znakove prepoznavanja koji ih dobro odaju u bojama oblacenja (zeleno) i drugom ja odmah vidim, pisanju, govoru, tu spadaju i djevojke od 20 i nesto malo jos preko 2-3-5-6 godina koje ja znam... poznajem nacin na koji oni jedni sa drugima komuniciraju, i sto tacno izvode na "drustvenim mrezama"

jednu sam istjerao sa fakulteta, koje je htjela da mi ubije dobrog druga, cisto tako sto sam je odao svima na casu filozofije, pred 50 djevojaka i 5 muskaraca, studenata, i profesoricom, djevojka se vise tu na fakultet pojavljiala nije... dao sam samo neoborive dokaze, i to je bilo dovoljno da je "sklone sa zadatka", jer sam dokazao da radi bas za "drzavnu bezbjednost" vrlo kratko i sa jednim materijalnim dokazom jedinim, i jednom "njihovom" hemijskom olovkom koju sam nasao kod njih i oteo,...
Drugo, Policija Niksica mi je javno odobrila da radim ono sto ne moze skoro niko od "nejavnih radnika zvanicnih institicija" - nosenje noza... - iako ja za policiju ne radim...
dobio sam je tako sto sam verbalno "silovao" mozak jednom policajcu koji je morao da pozove "civilne policajce", pa onda pred njima dokazao da sam dovoljno lud da kad mi ne bi dali dozvolu
ucinim stvarno svasta... A uske levis farmerke sa lasteksom i armaijeva maica preko koje je i bio lanac samo je dokazala da sam "sposoban na sve"... jer ja umijem da odabrem robu kada udjem u X Y Z butike, a nisam bogatas, a obicni bogatasi ne umiju pa potrose a ne izaberu dobro... Kada ja tamo udjem bukvalno se pokazuje svaki moguci znak "postovanja"... jer su radnice placene da se ponasaju razlicito prema modnim laicima no prema profesionalcima...
HVALIM SE SA TOM DOZVOLOM jer je dobijaju samo dobri ljudi koji nece ubiti, osim u krajnjem slucaju, i kojima noz i ne treba jer zanju da se biju da zao covjek posuka da siluje ili ubije njegovu drugaricu/druga...

pa onda znas da znam kako se odbraniti od specijalice za zavodjenje i specijalce, prostitutke koje su specijalci za SEKSOLOGIJU koje ubijaju u seksu covjeka jer mu mozak proizvodi previse nesposobnosti da dise... a sposobne su da te navuku i na seks i na ubijanje i drogu i sadomazohizam, imaju KNJIZEVNO i pjesnicko OBRAZOVANE, koje znaju PROGRAMIRANJE, DA SE PRAVE RELIGIOZNE ILI ATEISTE jer poznaju i ranze FILOZFOSKE RADOVE, PJEVANJE, BOTANIKU Pa ondA bez i proizvode od sumskog bilja najubitanciji "absinthe" - napitak koji je rekreativna droga, ZNAJU DA SVIRAJU, obrazovane za razne nauke i jezike, BRZU VOZNJU, laganje, i uvlacenje u kucu, karate i MASKIRANJE, PROIZVODNJU EKSPLOZIVA, UBIJANJE SA 3 PRSTA JEDNIM POTEZOM...(probija iza oka do tanke kosti i ulazi prstima lomeci je u mozak, odmah tamo radeci ono sto treba tamo da te ubije na licu mjesta a moze to da snadje od nje i covjeka koji stoji i koji je mozda i profesionalni bilder i "obican" a ne "taj karatista"), oruzije i cak i magije, jer specijalne jedinice drzavne bezbjednosti nisu isto sto i obicne specijalne jedinice, ja znam te ljude jako dobro, i vrlo su sposobni, ali su i oni znalu da omanu jer inace ja ne bi ni bio ziv...
 
Poslednja izmena:
ma kakav glok...
mnogo ozbiljnije oruzje je CZ a imas naravno i Cesku Zbrojovku...
to sto vasa i nasa policija koristi glok to je zato sto im je tako naredjeno...odozgo...
al da ne tupimo sa politikom, nema potrebe...
JSO je bila Jedinica za Specijalne Operacije i rasformirana je nakon ubistva zorana djindjica...
jer je navodno ucestvovala u tim operacijama...
posle je deo tih ljudi prebacen u PTJ neki u SAJ a neki u Zardinjeriju...

Glok 17...: druze, slusaj o njemu osnovne stvari:
mozes da preneses preko granice a da ga rengen za metal ne snimi... kao i da dok ronis ubijes nekoga na kopnu iz njega iz vode... glok je oruzije koje koriste iskljucivo drzavni i mafijaski profesionalci... njegov trzaj se moze kontrolisati jako dobro... Kalibar 9x19mm PARABELLUM je jako bolan i razoran... on ima 17 metaka, i predobro mu je uradjen sistem ispaljivanja tri metka odjednom.... dakle: simulacija sacme sa tri metka zaredom, skoro istovremeno i po "smislu" bukvalno istovremeno iako eto ne fizicki... a njegov okidac napravljen je za one koji dobro znaju sto je pistolj, kao i njegov nisan... Lak je za drzanje... moze se dobro staviti na noznu futrolu, a nozne futrole su najbrze za vadjenje jer ruka ne mora da se savije u laktu a da izvadis pistolj, kao sto mora kada nosis za pasom ili drugim jako glupim mjestima, koji tako specijalci vade za ne preko 33 stotinke...
Moze da mu se ugradi svaki dobar dodatak, nevidljiva osim kroz naocari od preko 160 EURA tacka nisana... A takve Carrera(R) naocari imam, i one prave da se u mraku vidi JOS VISE dobro kao i da ne nosis c r n e (ovo podvlacim i ponavljam: c r n e) naocari preko ociju, ja sam ih nosio po noci, muzevne su i elegantne ali i simbolisu "zestinu" i "religioznost", i one stvaraju dodatno osveljenje svijelog i potamljivanje tamnog, pa prave "kontrast" i "sijenke", i cak su i zene ljepse kroz njih zbog sijenki, tako da ih preporucujem svakome ko ima 175 E reklamom da ih ne prodajem ni za sta!!!! - polarizovane naocari se prepoznaju samim prijatnim osjecajem gledanja kroz njih okom, to su "najbolje od najboljih naocari", vrede 500 E...
 
Poslednja izmena:
ma kakav glok...
mnogo ozbiljnije oruzje je CZ a imas naravno i Cesku Zbrojovku...
to sto vasa i nasa policija koristi glok to je zato sto im je tako naredjeno...odozgo...
al da ne tupimo sa politikom, nema potrebe...
JSO je bila Jedinica za Specijalne Operacije i rasformirana je nakon ubistva zorana djindjica...
jer je navodno ucestvovala u tim operacijama...
posle je deo tih ljudi prebacen u PTJ neki u SAJ a neki u Zardinjeriju...
ja moram ponovo da ti kazem da je glock 17 nesto vrlo zanimljivo, evo ti sad sajt za sve verzije gloka, i sad tu ima i neki automatski ne znam koji vise.
 

Back
Top