Борис Малагурски у Приштини - гостовање на РТК: ".....Косово је Србија!"
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Борис Малагурски у Приштини - гостовање на РТК: ".....Косово је Србија!"

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2207

Podrazumevano Борис Малагурски у Приштини - гостовање на РТК: ".....Косово је Србија!"

Борис Малагурски у Приштини: Гостовање на РТК – „Пошто је Еди Рама у срцу Београда изјавио да је Косово независно, обећао сам себи да ћу одговорити чим добијем прилику и сад у срцу Приштине желим да кажем да је Косово Србија.“

„Тежина Ланаца 2″ младог режисера Бориса Малагурског приказује се свако вече у биоскопу АКАДЕМИЈА 28 у Београду, 9. марта је гостовао у Козарској Дубици, а 12. марта је стигао у Грачаницу… На свом фејсбук профилу поделио је своје утиске са ФБ пријатељима.

Моје гостовање на Радио-телевизији Косова: „Пошто је Еди Рама у срцу Београда изјавио да је Косово независно, обећао сам себи да ћу одговорити чим добијем прилику и сад у срцу Приштине желим да кажем да је Косово Србија.“

Са сјајним глумцима из филма Енклава, сви живе на Космету, Ненад, Милан и Филип су врхунски одглумили улоге у филму, част ми је што сам имао прилику да вас упознам!

7 година након снимања филма „Kosovo | Can You Imagine?“, вратио сам се до контејнерског кампа у Грачаници, где и даље живе расељени Срби, обесправљени, заборављени. И док су неки у Србији „осуђени на то да сањају сами“, какве снове смеју да сањају Срби у гетима широм Космета?

И… кад је стигао у Грачаницу.

И у центру Приштине…

На путу до премијере „Тежине ланаца 2″ у Козарској Дубици сам са екипом свратио у Јасеновац. Тишина је језива. Да се не заборави геноцид почињен од стране Усташа током НДХ у којем је страдало преко 700,000 Срба, Јевреја, Рома и других.

Премијера филма „Тежина ланаца 2″ у Врњачкој бањи је 14. марта, у Теслићу 15. марта, у Ослу 24. априла и у Москви 2. маја 2015.

13. 03. 2015. Boris Malagurski

Далеко ће се чути истинита прича о страдању србског народа, хвала Борисе Малагурски!

Када се својевремено тек појавио млади Новак Ђоковић - рекао сам да је геније...... исто сам рекао и за овог младог редитеља Бориса Малагурског........ ако се и по други пут испостави да сам у праву -
    почећу да мислим да сам видовит........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat fauler (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    209

Podrazumevano Re: Борис Малагурски у Приштини - гостовање на РТК: ".....Косово је Србија!"

Srbi jesu obespravljeni dole ali Kosovo više nije Srbija nemoj i on da sluđuje više bezveze,i kakav muudonja slikao se s 3 prsta u Prištini i šta je sad time dokazao?
    Da je bedni provokator isto ko oni Šiptari što se po Beogradu slikaju sa onom kosovskom krpom?
    I razočarao me kad se priključio koaliciji DSS-SRS-Dverkani ,šta će on tamo mislio sam da je pametniji od te ekipice entuzijasta.

нови nije na forumu
    Реците ДА говору мржње! :-)
    Aktivan član
    Učlanjen
    30.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Борис Малагурски у Приштини - гостовање на РТК: ".....Косово је Србија!"

Citat Original postavio fauler Pogledaj poruku
    Srbi jesu obespravljeni dole ali Kosovo više nije Srbija nemoj i on da sluđuje više bezveze,i kakav muudonja slikao se s 3 prsta u Prištini i šta je sad time dokazao?
    Da je bedni provokator isto ko oni Šiptari što se po Beogradu slikaju sa onom kosovskom krpom?
    I razočarao me kad se priključio koaliciji DSS-SRS-Dverkani ,šta će on tamo mislio sam da je pametniji od te ekipice entuzijasta.
    Кад смо већ код бедника, како си?

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Srbi jesu obespravljeni dole ali Kosovo više nije Srbija nemoj i on da sluđuje više bezveze,
    Aha, ti si pre za onu varijantu jesu Srbi obespravljeni na Kosovu ali treba ćutati o tome?

i kakav muudonja slikao se s 3 prsta u Prištini i šta je sad time dokazao?
    Da poštuje bon-ton.

Bedno je porediti incident koji je doveo do prekidanja jednog međunarodnog sportskog događaja sa jednom potpuno regularnom fotografijom.

Kome će da se priključi? Tajland-tartuf stranci koja za ministra finansija drži četvrtog čoveka u hijerarhiji postpetolistopadskog sistema uništavanja Srbije?

Inače ekipica entuzijasta je već iznad cenzusa.
    Poslednji put ažurirao/la gost 361356 : 13.03.2015. u 17:51

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Ima svetlih primera o casnim ljudima koji se brinu o Srbima na Kosovu, ali oni ne objasnjavaju u Beogradu kako ce u pristini
    reci da je Kosovo Srbija jer Srbbi u enklavama nikakvu vajdu od toga nemaju.

Ali ti ljudi ne zanimaju ni Mitu jer su katolici( verovatno)

A ni nekog naseg vladiku jer nase vladike vise vole da daju ordenje Seselju, a predsednik nekakvim glumcima, narocito Rusima.

| četvrtak 12.03.2015 | 20:34
    Gujon pomaže KiM,birokrate njemu ne
    Izvor: B92

Beograd -- Francuz Arno Gujon (29) prikupio je više od milion evra pomoći za KiM. Ipak, zbog birokratske greške, on ne može da dobije pravo na stalno boravište u Srbiji.

Autor knjige ''Svi moji putevi vode ka Srbiji'' i osnivač i direktor nevladine organizacije "Solidarnost za Kosovo", čovek koji više od decenije pomaže deci i ljudima sa Kosova i Metohije, kako kaže, izgubio je nedelju dana tražeći odgovor na pitanje da li ima pravo na boravište.

"Prošle sedmice kada sam išao od šaltera do šaltera da dobijem informaciju kad mogu da apliciram za stalno nastanjenje i dobijao sam kontradiktorne informacije. Prilično su bili na šalterima neprijatni", kaže Gujon.

Kako nezvanično saznajemo, u Ministarstvu unutrašnjih poslova kažu da će ovaj problem uskoro rešiti i da će Arno Gujon dobiti državljanstvo po ubrzanoj proceduri.

"Ja sam danas imao sastanak i predao svu dokumentaciju tako da bi to trebalo da bude uskoro. Ali ono sto je veoma važno za mene i što mi je drago, jeste to što je državni vrh Srbije prepoznao moj rad, prepoznao moje desetogodišnje angažovanje za Srbe na Kosovu i u Srbiji, posto smo bili aktivni za vreme poplava", dodaje on.

Od kako postoji organizacija Arnoa Gujona, prikupljena je pomoć vredna više od milion evra, koju su podelili na Kosovu. Priznajući da nema iluzija da može promeniti svet, Gujon kaže da veruje da je barem malo doprineo tome da bude bolji.

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Малагурски је цар, мало , мало па угура топину аутошовинистима и осталој заосталој комуњарској банди.

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Ima svetlih primera o casnim ljudima koji se brinu o Srbima na Kosovu, ali oni ne objasnjavaju u Beogradu kako ce u pristini
    reci da je Kosovo Srbija jer Srbbi u enklavama nikakvu vajdu od toga nemaju.

Ali ti ljudi ne zanimaju ni Mitu jer su katolici( verovatno)

A ni nekog naseg vladiku jer nase vladike vise vole da daju ordenje Seselju, a predsednik nekakvim glumcima, narocito Rusima.

| četvrtak 12.03.2015 | 20:34
    Gujon pomaže KiM,birokrate njemu ne
    Izvor: B92

Beograd -- Francuz Arno Gujon (29) prikupio je više od milion evra pomoći za KiM. Ipak, zbog birokratske greške, on ne može da dobije pravo na stalno boravište u Srbiji.

Autor knjige ''Svi moji putevi vode ka Srbiji'' i osnivač i direktor nevladine organizacije "Solidarnost za Kosovo", čovek koji više od decenije pomaže deci i ljudima sa Kosova i Metohije, kako kaže, izgubio je nedelju dana tražeći odgovor na pitanje da li ima pravo na boravište.

"Prošle sedmice kada sam išao od šaltera do šaltera da dobijem informaciju kad mogu da apliciram za stalno nastanjenje i dobijao sam kontradiktorne informacije. Prilično su bili na šalterima neprijatni", kaže Gujon.

Kako nezvanično saznajemo, u Ministarstvu unutrašnjih poslova kažu da će ovaj problem uskoro rešiti i da će Arno Gujon dobiti državljanstvo po ubrzanoj proceduri.

"Ja sam danas imao sastanak i predao svu dokumentaciju tako da bi to trebalo da bude uskoro. Ali ono sto je veoma važno za mene i što mi je drago, jeste to što je državni vrh Srbije prepoznao moj rad, prepoznao moje desetogodišnje angažovanje za Srbe na Kosovu i u Srbiji, posto smo bili aktivni za vreme poplava", dodaje on.

Od kako postoji organizacija Arnoa Gujona, prikupljena je pomoć vredna više od milion evra, koju su podelili na Kosovu. Priznajući da nema iluzija da može promeniti svet, Gujon kaže da veruje da je barem malo doprineo tome da bude bolji.
    Vest ne govori o Mitinim afinitetima već o prioritetima Tajland-tartuf stranke.

Moderator đavolčić (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    748

Facebook profil i pisanje na njemu ne mogu biti izvor teme. Ključ

Slične teme

1. БОРИС ТАДИЋ УКИДА РС
    Autor eremita u forumu Politika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 03.08.2009., 01:28
  2. Борис Тадић !
    Autor eremita u forumu Politika
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 20.05.2006., 15:12
  3. Борис Тадић и фантомски сателит
    Autor Angelico.unplugged u forumu Politika