Lose misljenje o zenama

Prvo, žena o drugoj ženi u 90% slučajeva
ima loše mišljenje, i uvek će joj naći
zamerku (makar šminka, oblačenje)

A muškarci koji "ne vole" žene (msm u smisli karakteristika, karaktera...)
u stvari su tolerantniji prema njima od onih koji "ih vole"

Naime, ovi drugi se još i nadaju da mogu izaći na kraj sa njima
dok prvi znaju da su nepobedive.

Ta ne pričamo o ženskoj sklonosti
da voli da "skine" muškarca najboljoj drugarici,
čak i sestri, što muškarci (ako su prijatelji)
nikad ne bi jedan drugom uradili.
 
Poslednja izmena:
Ko ga ima neka predje u drugu ligu.

srb.11773.jpg


21.vek je i nema razloga da se krijete.
 
Poslednja izmena:
Ko ga ima neka predje u drugu ligu.

Pogledajte prilog 350057

21.vek je i nema razloga da se krijete.

A pazi, uz "argument" da je svako ko kaže nešto kritički *****, nije ni čudo što muškarci imaju loše mišljenje.

- - - - - - - - - -

A što se teme tiče, ima i žena koje znaju da žene nisu baš svetice i same imaju neko kritičko mišljenje... Tako da im nije problem ni kad partner ima. Meni je veći problem to što ljudi panično beže od kritičkog mišljenja... Ili što sve gledaju kroz prizmu "ja to nisam uradila ili ja to ne bih, znači ne bi ni neka druga"...
 
A pazi, uz "argument" da je svako ko kaže nešto kritički *****, nije ni čudo što muškarci imaju loše mišljenje.

- - - - - - - - - -

A što se teme tiče, ima i žena koje znaju da žene nisu baš svetice i same imaju neko kritičko mišljenje... Tako da im nije problem ni kad partner ima. Meni je veći problem to što ljudi panično beže od kritičkog mišljenja... Ili što sve gledaju kroz prizmu "ja to nisam uradila ili ja to ne bih, znači ne bi ni neka druga"...

samo sto znamo da je stanje na terenu drugacije
 
Poslednja izmena:
samo sto znamo da je stanje na terenu drugacije

Kako misliš?

- - - - - - - - - -

kriticko misljenje..
e toga ima dosta
ne bi bilo zgoreg, malo pozitive. o nekom, o necem. tek da vidimo da ima ista i iko ko zadovoljava

Ima dosta jer i jeste utemeljeno na činjenicama... Ljudi danas mnogo ke*aju i postali su ekstremno loši i vođeni interesom. A kako im fali inteligencije (na svakom nivou) onda ne budu sa onim što oni žele, tu se rađa milion problema i eto... Znam jednu koja je imala dečka, zbog mene i nekoj cimanja sa mnom ga izgubi, dečko nađe poruke, ja nisam ni znao da ima dečka (iako nisam ni hteo vezu), onda je on nogira, onda ona kao pati, onda ga voli najviše na svetu, onda hoće mene, onda ja neću nju, onda ona kaže da je on njen život, a cima se sa mnom, onda ona hoće da tetovira njega, ali će biti sa nekim reda radi, ja je pitam ko normalan će pustiti da mu devojka ima ime bivšeg i da zna da ga voli a sa njom je, ona kaže baš me briga... I vidiš li ti koji to lanac gluposti i idiotluka rađa? Kako ne kritikovati tu svaki korak?
 
da, ali cemu?
prvo, to nije danas..otkad je covek i yene, otad je gluposti.
sta ti imas od toga da pricas, pises, bavis se neciijjom gluposcu_
sta dobro-pametno-lepo moze iz toga da se izrodi?
razumem ja da se nekad covek resi frustracije pljujuci po nekom, ali bre na jedan pozitivan post, nadjes deset pljuvackih.
 
ja to nisam uradila ili ja to ne bih, znači ne bi ni neka druga"...

pa ovo, da to nije slucaj, vec da vecina njih upravo to i rade

a sudeci po tome da vecina ima losa iskustva sa suprotnim polom ni ne cudi me da imaju lose miljenje al ga u reali ne ispoljavaju

Aha, pa to da, svakako...

- - - - - - - - - -

da, ali cemu?
prvo, to nije danas..otkad je covek i yene, otad je gluposti.
sta ti imas od toga da pricas, pises, bavis se neciijjom gluposcu_
sta dobro-pametno-lepo moze iz toga da se izrodi?
razumem ja da se nekad covek resi frustracije pljujuci po nekom, ali bre na jedan pozitivan post, nadjes deset pljuvackih.

To je po meni sistem spojenih sudova... Lančana reakcija... Ja nisam video pozitivan post o muškarcu ili ženi... Bukvalno nikada. Čak i kad je "pozitivan" to je ono "a šta ćeš, jadan debilko, nisam od njega ni očekivala bolje :heart:"... I onda kad dođe neka i saspe o nekom, prosto i nije za očekivati da neki dođe i saspe hvalospev, i obrnuto.
 
Aha, pa to da, svakako...

- - - - - - - - - -



To je po meni sistem spojenih sudova... Lančana reakcija... Ja nisam video pozitivan post o muškarcu ili ženi... Bukvalno nikada. Čak i kad je "pozitivan" to je ono "a šta ćeš, jadan debilko, nisam od njega ni očekivala bolje :heart:"... I onda kad dođe neka i saspe o nekom, prosto i nije za očekivati da neki dođe i saspe hvalospev, i obrnuto.

nisi gledao.:)
otvori oci djecace, inace ti svet uvek biti mnogo ruzno mesto.
 

Back
Top